Autor Zpráva
johnl
Profil
Mohl by mi nějaký z moderátorů co může měnit příspěvky v sekci „Práce s počítačem“ napsat na email john.l[zavináč]email.cz potřeboval bych změnit jednu drobnost v jednom příspěvku (nechci kvůli tomu zakládat vlákno a málo který moderátor tu má uvedený kontakt)..

mmm

A nebo by stačilo jen kdyby ve vlákně 110500 někdo moji IP adresu změnil jen na 90.***.**.** - zbytečně se dá dohledat na googlu a k tématu je nepotřebná.. :-DD Moc díky..

Moderátor Petr ZZZ: Přesunuto z kontejneru.
Moderátor Chamurappi: Titulek „Úprava příspěvku“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
johnl
Profil
V domnění že kontejner je moderátory taky sledován jsem do něj odeslal tento příspěvek, nikdo na něj zatím nereagoval, tak pokud by se mi dalo vyhovět byl bych moc rád, toto téma pakklidně smažte.. :)) Díky..

Moderátor Petr ZZZ: Upraven odkaz.
Moderátor Chamurappi: Upraven odkaz na kotvu.
l564
Profil
Zbytečně nevolej moderátory. Oni si to projdou.
• Diskuze je od toho aby se diskutovalo, nikoliv aby se psalo na email.
• Pokud máš něco na srdci tak to vyjádři veřejně.
• Jsi registrovaný tak si ten příspěvek můžeš upravit sám.
Lupa
Profil
Toto nie je chat, ale fórum...
panther
Profil
johnl:
Příspěvky, které chceš, aby si někdo přečetl, nepiš do Kontejneru, ale do vlastního vlákna, jak jsi tomu učinil teď.

Inkriminovaný příspěvek jsem upravil, příště vol nějakou normální formu žádosti. Zároveň nedávej přivolávač moderátorů tam, kde není třeba (příspěvky v Kontejneru stejně jsou na „trojemko“ filtrované, takže si moc nepomůžeš). A do této sekce (O této diskusi) s tímto nadpisem dříve či později nějaký moderátor zavítá.

l564:
Jsi registrovaný tak si ten příspěvek můžeš upravit sám.
rok starý příspěvek editovat nemůže.
Joker
Profil
johnl:
V domnění že kontejner je moderátory taky sledován
To sice je, ale většinou se neočekává, že by tam někdo přímo psal, alespoň já tam spíš procházím příspěvky, kterým se naplnil/blíží čas smazání.

panther:
příspěvky v Kontejneru stejně jsou na ‚trojemko‘ filtrované
Jo? To jsem ani nevěděl.
Ale je fakt, že U ledu do stejně nemusí zafungovat, třeba já přivolávače od ledu často neřeším s tím, že se o to už postaral někdo jiný.
panther
Profil
Joker:
To jsem ani nevěděl.
nevím, jak ve vyhledávání (nikdy jsem je nehledal), ale v Doupěti se zmrazené přivolávače neobjevují - to jsem myslel (nevím, jestli někdo z kolegů-moderátorů ještě vyhledává skrze vyhledávání, když je tu Doupě).
Petr ZZZ
Profil
Přes vyhledávání se chlazené příspěvky se třemi m najdou, v Doupěti se nezobrazují. Přiznám se sice, že od vytvoření doupěte trojemka extra nehledám, ale myslím, že je dobře, že máme i možnost vyhledat všechna včetně těch chlazených.
Str4wberry
Profil
Reakce na johnla:
V domnění že kontejner je moderátory taky sledován
Špatná domněnka. Viz „Příspěvky v tomto kontejneru jsou nachystané k likvidaci. Smyslem prodlevy mezi přesunutím do kontejneru a konečným smazáním je zajistit konsens a transparenci.“


Reakce na Jokera:
Jo? To jsem ani nevěděl.
Ano, v moderátorském doupěti se zobrazují příspěvky ke kontrole, které obsahují „mmm“, nejsou v mrazáku a nebyly komentovány moderátorskou poznámkou.



Jinak docela by se hodil skript, co by příspěvky z kontejneru sám automaticky mazal…
Petr ZZZ
Profil
Str4wberry:
Jinak docela by se hodil skript, co by příspěvky z kontejneru sám automaticky mazal…
Nebylo by to v rozporu s dosavadní praxí? Jeden moderátor navrhne smazání, druhý přikývne, třetí maže. V kontejneru platí prodleva po uplynutí jako jeden souhlas – automatickým mazáním by odpadl třetí souhlas. Já to (alespoň v poslední době :-)) beru tak, že když něco hodím do kontejneru, nemůžu to pak sám smazat, musí to smazat někdo jiný.
panther
Profil
Petr ZZZ:
Str4wberry nemířil na mazaná témata, která se schvalují, ale aby se vyhozené příspěvky mazaly po týdnu sami. Teď hnijí v Kontejneru a každý den část z nich někdo z moderátorů ručně maže.

Já to [...] beru tak, že když něco hodím do kontejneru, nemůžu to pak sám smazat
samotné příspěvky můžeš mazat sám - když jdu mazat bordel, smažu vše s dnešním úmrtním datem. Nenechám tam sadu příspěvků, které jsem před týdnem hodil do Kontejneru jen kvůli tomu, že jsem je vyhodil já.
Petr ZZZ
Profil
panther:
Aha, teď koukám, že pravidlo jeden navrhuje, druhý přikyvuje, třetí koná se vztahuje pouze na silné zákroky.
Joker
Profil
Petr ZZZ:
teď koukám, že pravidlo jeden navrhuje, druhý přikyvuje, třetí koná se vztahuje pouze na silné zákroky.
Ono je to dokonce přesně obráceně, ten co příspěvek vyhodil ho může smazat i dříve, po uplynutí doby kdokoliv.
Já osobně ta pravidla beru jako pojistky proti zneužití pravomoci a pro předcházení kontroverzím, ale jinak rozhoduje moderátor dle svého uvážení.
A když příspěvek týden leží v kontejneru a nikdo neprotestuje, bral bych smazání jako nekontroverzní.
johnl
Profil
l564:
Diskuze je od toho aby se diskutovalo, nikoliv aby se psalo na email.
Já jsem taky později pod příspěvek dopsal co bych potřeboval protože řešení přes mail mi přišlo zbytečné..

Pokud máš něco na srdci tak to vyjádři veřejně.
Ok, jen sem nechtěl zbytečně zakládat vlákno, říkal jsem si že malá změna jednoho příspěvku nikoho zajímat nebude..

Jsi registrovaný tak si ten příspěvek můžeš upravit sám.
Tak to opravdu nemůžu, není to ani odeslané z registrovaného účtu.. ;))

panther, Str4wberry:
Mě stačilo že by si to přečetl nějaký moderátor, ale už to vím, příště tam psát nebudu.. ;))
Petr ZZZ
Profil
Joker:
Ono je to dokonce přesně obráceně
Tomuto úplně nerozumím, ale dobře, dejme tomu, že některé případy jsou natolik jasné, že nějaké dlouhé čekání je zbytečné. Jinak OK, díky.
Chamurappi
Profil
Pokud by vyhozeného příspěvku mohlo být někomu líto, měl by zůstat v kontejneru celý týden. Opětovné posouzení po týdnu není na škodu. Pokud něco definitivně mažu, tak si to samozřejmě před tím přečtu, nehledě na červený nápis s datem, což by automat nedělal.


Reaguji na panthera:
příspěvky v Kontejneru stejně jsou na ‚trojemko‘ filtrované, takže si moc nepomůžeš
Používám stále zdejší hledání, takže by si tím pomohl, kdybych do kontejneru nekoukal i bez přivolání.


Reaguji na Str4wberryho:
v moderátorském doupěti se zobrazují příspěvky ke kontrole, které obsahují ‚mmm‘, nejsou v mrazáku a nebyly komentovány moderátorskou poznámkou
Moc nerozumím všem těm omezením. Pokud pod přivolání moderátora jen napíšu svůj názor, neznamená to, že je vyřízeno — to bych přeci smazal/rozrušil ta tři „m“. Pokud je u ledu něco důležitého, jak můžu přivolat další moderátory? Častokrát si také píšu mmm sám do moderátorské poznámky, abych se k tomu po několika týdnech vrátil.

> „V domnění že kontejner je moderátory taky sledován“
> Špatná domněnka.
Je to správná domněnka a už jsem několika lidem psal, že naprosté drobnosti (jako jsou třeba návrhy na změny nadpisů) můžou psát tam. Kontejner sledován je, akorát může trvat týden, než se příspěvek propadne mezi mazané kousky a někdo na něj zareaguje (což je další důvod k tomu, aby se nemazalo automaticky).


Reaguji na johnal:
Mě stačilo že by si to přečetl nějaký moderátor
Já si to přečetl hned, ale zrovna jsem neměl čas. Po půlnoci bych to vyřídil. To tak strašně pospíchalo?
Když už zakládáš vlákno, tak mu příště laskavě vymysli konkrétnější nadpis.
johnl
Profil
Chamurappi:
Já si to přečetl hned, ale zrovna jsem neměl čas. Po půlnoci bych to vyřídil. To tak strašně pospíchalo?
Určitě nepospíchalo, ale neviděl jsem žádnou reakci (třeba i příspěvek „až budu mít čas upravím to“ :-D), proto jsem si nebyl jistý jestli ho tam někdo někdy uvidí..
Petr ZZZ
Profil
johnl:
třeba i příspěvek ‚až budu mít čas upravím to‘
Taková reakce by byla možná až po rozhodnutí, že bude žádosti vyhověno, avšak není-li čas, nelze rozhodnout. Z čehož plyne, že dožadovat se pozornosti na nezodpovězený dotaz nemá smysl, a už vůbec ne po čtyřech hodinách a šestnácti minutách.
johnl
Profil
Petr ZZZ:
Ok ok, ještě jednou se omlouvám, jen jsem si prostě nebyl jist zda to někdo viděl.. Já děkuji za upravení a pokud se ještě někdy stane že taková situace bude muset nastat dám si pozor.. :))

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0