Autor Zpráva
Witiko
Profil
Rád bych zažádal o přístup do sandboxové verze fóra. Část nově implementovaných BB tagů (například inline [pre]) shledávám velmi užitečnou a rád bych ji využil ve svých příspěvcích.

Můj e-mail je witiko(at)gmail.com

Předem děkuju :-)
Str4wberry
Profil
Kvůli tomu, že někdo chce využívat nové funkce, přístup do sandboxu neudělujeme. Navíc bude co nevidět aktualizována ostrá verze.
_es
Profil
Str4wberry:
Kvůli tomu, že někdo chce využívat nové funkce, přístup do sandboxu neudělujeme.
Myslím, že v prípade Witika zavážia aj iné dôvody, hlavne testovanie všetkých funkcií vývojovej verzie fóra.
Witiko
Profil
_es:
Chamurappi už mi jednou přístup zde na fóru nabízel ( Edit: ha, našel jsem to :-) ) Přičemž ano, rád bych vyzkoušel funkcionalitu neostré verze celkově.
panther
Profil
Str4wberry:
není důvod konkrétně Witika do sandboxu nevpustit - diskuse se účastní aktivně a mohl by nám být přínosem. Než jsem se k této zprávě dostal, všiml jsem si, že už Chamurappi přístupy nabízel.

Staniž se, Witiko, přístupy jsem ti zaslal na uvedený email.
Witiko
Profil
panther:
Děkuju za projevenou důvěru, jdu to pečlivě prozkoumat. :-)
Witiko
Profil
Kdybych mohl ještě o něco požádat, tak by to bylo lehké nakopnutí směrem k relevantním diskuzním vláknům zde, jež se zabývají změnami a návrhy na vylepšení fóra, případně sandboxem jako takovým. Osobně jsem našel Hřiště a Úpravy diskuse, nicméně musí jich být více, už například jen protože ani v jednom z nich nejsou popsány změny v BB kódech sandboxu, jež jsou předmětem testování. :-)

Pak by má přítomnost v sandboxu mohla snad být i něčím užitečná.
Str4wberry
Profil
jež se zabývají změnami a návrhy na vylepšení fóra
Návrhy najdeš v Chamurappiho souhrnu. Realisované věci jsou označené, ale dost dalšího, co se dělalo, je na následujících třinácti stranách. Na návrhy je potom samostatné téma.

ani v jednom z nich nejsou popsány nové BB kódy sandboxu
A ony jsou tu nějaké nové BB kódy?
Petr ZZZ
Profil
Witiko:
Důležitá vlákna týkající se vývoje diskuze jsou přišpendlena nahoře ve výpisu vláken této kategorie. V úvodním příspěvku každého vlákna o úpravách jsou odkazy na podobná vlákna z jiných let (je toho celkem dost na pročtení). Ikonky BB kódů sandboxu se co do počtu shodují s těmi v ostré verzi; rozdílu jsem si všiml zatím jen u ikonky pro vkládání kódu, která v sandboxu už nedělá automaticky blok, ale vloží kód přímo do řádku běžného textu, pokud kód samotný neobsahuje více řádků.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0