Autor Zpráva
okolojdouci
Profil *
.. nefungují.
Str4wberry
Děkujeme za připomenutí.
Chamurappi
Reaguji na okolojdouciho:
Opera se v nové verzi přiklonila k chování ostatních prohlížečů, takže záplata, která řešila problém ve starých verzích (konkrétně tuším stornování výchozí akce), způsobuje problém v nových.
Miloš
Neznám podíl starých Oper, ale předpokládám, že ti, kteří ji používají, ji budou v drtivé většině mít aktuální.
Medvídek
Miloš:
Neznám podíl starých Oper, ale předpokládám, že ti, kteří ji používají, ji budou v drtivé většině mít aktuální.
[OT] Kéž by to tak bylo i u uživatelů IE :) [/OT]
okolojdouci
Profil *
Miloš:
předpokládám, že ti, kteří ji používají, ji budou v drtivé většině mít aktuální.

To bych zrovna moc nepředpokládal.
Třeba já jsem dost váhal, protože jsem četl hodně kritiky k nové verzi speed dialu, takže jsem byl na nějaké snad 11.01 (?), kde ty zkratky fungovaly. A té kritiky je kolem toho dost, takže nemyslím, že bych byl sám.
Joker
Miloš:
předpokládám, že ti, kteří ji používají, ji budou v drtivé většině mít aktuální
Hlavně když ty nové Opery se pod Windows aktualizují tak „poloautomaticky“.

Jinak pro info, aktuálně to v Opeře 11.11/Linux funguje a v 11.10/Windows taky.
Miloš
Joker
Já mám Operu 11.11 a zkratky mi nefungují.
Str4wberry
Předpokládám, že Joker používá sandboxovou verzi, kde jsem to pro nové Opery opravil (viz odkaz v mém předchozím příspěvku). Pro opravu v ostré verzi nemám oprávnění, takže tam to může opravit třeba Chamurappi.
Joker
Str4wberry:
Je to tak, jsem už nějak úplně zapomněl, že jsem v sandboxu :)
V ostré verzi některé zkratky opravdu nefungují.
Chamurappi
Poraďte mi někdo, ve které verzi přesně došlo ke změně, a já zkusím upravit podmínku v obou verzích skriptu tak, aby to jelo všem.
Str4wberry
Tipoval bych to na 11.10.
Chamurappi
Tak, mělo by to být opravené.
Zároveň jsem zkusil potěšit jablíčkáře.
Miloš
Mi to nefunguje vůbec. Opera 11.11, Windows.
Chamurappi
Reaguji na Miloše:
Divné, v mé Opeře 11.11 nepozoruji žádný problém. Hlásí ti nějakou JS chybu?
Str4wberry
Jestli to není starým djpw.js v keši. Taktéž mi zkratky fungují i v ostré diskusi.
Miloš
Str4wberry:
Kdybych věděl, kde djpw.js, je-li tam, v keši najdu, rád bych ho smazal, ale nechce se mi mazat celou keš.

Chamurappi:
Javascript nehlásí žádnou chybu.
Při Ctrl+B mi to vykoná „přejít na addresu v clipboardu“, Ctrl+I neudělá nic, Ctrl+E vytvoří nový e-mail… zkrátka textarea mi je neodchytává.

V sandboxu žádný problém, v ostré verzi mi to nejde.
Alphard
[#17] Miloš
V ostré verzi mi také klávesové zkratky nefungovaly, ale po stisku Ctrl + R to bylo ok. Verze 11.11 build 2109, Windows 7.
Miloš
Alphard:
po stisku Ctrl + R to bylo ok
Jo, teď už je to taky v pořádku, dík.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0