Autor Zpráva
Batrachus
Profil
Chtěl bych podotknout, že na této diskuzi nijak nechráníte emailové adresy před spamboty. Nechcete s tím něco dělat?
Miloš
Profil
Mně moc spamu nechodí. Pár kousků do týdne. A to jsem tu od listopadu 2005.
panther
Profil
Batrachus:
mě teda sem tam nějaký spam přijde (těžko říct, zda je to přímo díky DJPW či nikoliv), ale gmail má natolik dobrý spam filtr, že mezi doručenou poštou jsem za celou dobu co jsem tady neviděl ani jeden.

Nic ti nebrání email na diskusi skrýt, nebo si nastavit filtr, aby spam padal tam, kam patří.
Str4wberry
Profil
Jak bylo řečeno, 100% ochrana spočívá ve vypnutí volby „Ukazovat e-mail veřejně“.
Batrachus
Profil
Ehm, změňte název tématu, ona se nemaskuje ani v příspěvcích.
jenikkozak
Profil
Batrachus:
ona se nemaskuje ani v příspěvcích.
A to vadí?
Před sedmi měsíci jsem si na diskusi dal inzerát, že hledám grafika. Protože jsem čekal, že mi díky zveřejnění e-mailové adrese přijde tuna spamu, vytvořil jsem si schránku, kterou jsem později chtěl smazat, abych se tak tomu spamu uchránil. Na danou adresu mi za celou dobu její existence přišlo deset e-mailů. Deset nabídek grafiky. Ani jediný spam.

No a pokud tomu nevěříš, můžeš si adresu zamaskovat sám: tajna[zavináč_bojím_se_spamu_a_tmy]adresa.cz.
vynalezce
Profil
jenikkozak:
Možná bych tam někam ještě párkrát fláknul rozbíječ BB kódů (vkládá se jako [!]), kterej se přenese i do HTML kódu jako <?> a adresu pro bota úplně rozbije.

Ukázka:
aaaa[zavináč]bbbbbb.cz
Chamurappi
Profil
Jsem pro jakékoliv maskování zavináče, které neovlivní stávající funkčnost pro lidi. Nebudeme každého registrujícího poučovat, že si má zřídit e-mail někde, kde se spamu nemusí bát.

Reaguji na vynalezce:
se přenese i do HTML kódu jako <?> a adresu pro bota úplně rozbije
Tím bych si nebyl úplně jistý. Vyházení všech HTML značek bude asi první věc, kterou sběrač adres udělá, když stáhne HTML kód.
Miloš
Profil
Sám na webu, o který se teď starám, používám podle http://latrine.dgx.cz/experiment-s-maskovanim-e-mailu-pred-roboty následující zápis:
<a href="mailto:koza&#64;nozdra.com">koza&#64;nozdra.com</a>

Doplňuji:
Teď jsem to tu dlouze upravoval, bo mi miniBB převedlo entitu na znak.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0