Autor Zpráva
Ivy
Profil
Chamurappi v jiném vlákně:
Také jsem si teď vzpomněl na poslední sraz, kde jsme rozebírali s kolegy z WebTrhu platnost pravidla, že většina lidí s číslem za přezdívkou jsou potížisté :-)

Chamurappi:
Jaký byl výsledek diskuse? Platí citované pravidlo anebo neplatí? Jako moderátor a administrátor několika fór jsem zvědavá. Jestli to je z taktických důvodů nezveřejňováno, prosím o smazání celého tématu.
Str4wberry
Profil
Pravidlem bych to nenazýval. Ale je vidět, že pár potížistů s číslem ve jméně tu bylo. Stejně tak by se z toho dalo třeba vyčíst, že potížistům začíná přezdívka malým písmenem. :–)
panther
Profil
Ivy:
ono to pravidlem nazvat nelze.

Číšlo ve jméně mají například některří moderátoři (Str4wberry, Majkl578), malá písmenka na začátku též (já, flz).
Chamurappi
Profil
Reaguji na Ivy:
Přesněji s touhle myšlenkou přišel Retal (majitel WebTrhu), patrně vycházel ze svých zkušeností. Ostatním to přišlo zvláštní, případně vtipné, žádné uznalé přikyvování se nekonalo. Kolega moderátor Majkl578 nesouhlasil :-)

Můžeš si projít zdejší Povídání o udílení trestů. Nejobtížnější otravové za poslední dva roky si říkali Joker0cz, lopik007, blazej44800, l564, RichardIV. Možná na tom něco je, třeba pro to jde najít nějaké rozumné psychologické vysvětlení…
Zastoupení čísel ve jménech slušných členů nesledujeme. Pěstovat si předsudky vůči některým typům přezdívek jen kvůli statistice by stejně bylo hloupé, tudíž to můžeme brát nanejvýš jako zajímavost. dranelovi devadesát jedna jsem to psal s nadsázkou…

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0