Autor Zpráva
YoSarin
Profil
Ahoj,
už nějakou dobu mi tu trochu pije krev problém, který se mi konečně podařilo zreprodukovat:
1) mějme Chrome (12.0.742.91)
2) otevřeme v něm libovolné téma tady na DJPW
3) klikneme u libovolného již existujícího příspěvku na "odpovědět" (do textu je vložen odpovídající kód: [b]YoSarin[/b]:*nový řádek*)
4) vyjedeme kurzorem zpátky, hned za : (nebo i na libovolné místo před ní, s výjimkou naprostého začátku vloženého textu)
5) zmáčkneme "enter"
6) voilá!

Povšimněte si, že sletěly obě záložky DJPW.

Je mi jasné že bod 4 není úplně častý jev, ale stává se to i při editaci již vloženého příspěvku - to pak stačí jen mít kurzor kdekoli v textu, kliknout na "odpovědět" a následně prásknout do enteru, výsledek je naprosto stejný.

Moderátor Chamurappi: Titulek „Problém v Chrome“ byl příliš obecný.
Bubák
Profil
Tak to je mazec, potvrzuji i ve verzi Chrome 13.0.782.20 dev-m (vývojová alfa verze).

stačí jen mít kurzor kdekoli v textu, kliknout na "odpovědět" a následně prásknout do enteru, výsledek je naprosto stejný.
Takto se mi chybu nepodařilo reprodukovat.
__construct
Profil
U mňa sa tiež prejavuje ten problém už istú dobu – neohlásil som ho pretože som myslel, že je to kvôli preťaženiu PC. Inak u Google Chrome toto nie je jediný problém.
YoSarin
Profil
Bubák:
Teď jsem to zkusil znovu a zase mi to spadlo:
Klikl jsem na "změnit" u svého příspěvku, následně na "odpovědět" u tvého a pak jsem bacil do enteru -> konec šlus...

Ale třeba se chrome 13 už chová trochu jinak...
djlj
Profil
Potvrzuju i na Linuxu, taky ta verze 12... Ale to je chyba v Chrome, ne v diskusi.
Tori
Profil
Jiný způsob, stejný výsledek:
1. Chrome (12.0.742.100) na SUSE Linuxu
2. Najdu nějaký svůj editovatelný příspěvek, kliknu na "Změnit"
3. Smažu alespoň jeden znak pomocí Backspace
4. Stisknu Ctrl+I, kurzor je teď mezi tagy. Volitelně můžu mezi tagy napsat několik znaků, případně i posunout kurzor za ně.
5. Stisknu Enter.

Neprojevuje se, pokud byl předtím text smazaný označením + Delete. U některých tagů (small) se neprojevuje, a někdy funguje i bez Backspace - nezkoumala jsem všechny variace.
LOPAD
Profil
Aj mne sa to často stáva, kedy to opravia?
Chamurappi
Profil
Zajímavé je, že jakmile si naházím do skriptu breakpointy, tak k pádu nedojde. Je to bázlivá chyba.
Stisk klávesy Enter odchytávám proto, abych umožnil odřádkování s odsazením uvnitř [pre]. Nejsnažší řešení tedy bude tuhle funkci vypnout.
joe
Profil
Chamurappi:
Nejsnažší řešení tedy bude tuhle funkci vypnout.
Nejlepší bude vypnout to pro Chrome, v jiných prohlížečích to jde :-)
Michalek
Profil
Používám na jednom webu Texylu a dělá to stejné, už dvě poslední verze. Jen abyste si nemysleli že to dělá jen tu :)
Michalek
Profil
Po delší době si začali stěžovat kolegové, musel jsem to začít řešit. Vysledoval jsem to až do CSS (!) k pravidlu ve frameworku bluetrip.

Konkrétně to dělalo spojení legend+* - přesněji jen +*. Po odentrování v textaree admin rozhraní prostě chrome stránka spadla. Proč? Raději nechci vědět, ale mám to ověřené. Když tam to pravidlo není, prostě to nepadá. Jakmile ho vrátím, bum. Všechny ostatní nestandartní (java)skripty byly ze stránky vyházeny, tenhle styl byl poslední který zůstal přifařený k html stránce.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Michalka:
To je zvláštní příčina. Zdejší problém bude mít nejspíš jinou.


Reaguji na joa:
Nejlepší bude vypnout to pro Chrome
Ano. V sandboxu už je vypnutá měsíc, v ostré verzi od teď.
perwin
Profil
YoSarin:
Ahoj,
Chrome mi dělá úplně stejný problém, a je to už několik měsíců. Viz: jakpsatweb-chyba.png.
A zjistil jsem, že mi to žere až 80% výkonu mého CPU, když tato chyba nastane. Mám za to, že jde nejen o chybu v Chrome, protože mi při mačkání Enteru v Mozille i v Opeře spadnul celý prohlížeč, v Chrome jenom to jedno okno, což je + u Google Chrome.
Martin42
Profil *
Stává se mi to docela často i při vytvoření nového příspěvku

Vždycky musím přepnout na jiný prohližeč

Xubuntu & chrome 10.0.648.205
Tori
Profil
Martin42:
V mé současné verzi Chrome (16.0.912.75, SUSE) se mi nepodařilo chybu vyvolat, ani jsem ji už posledních pár měsíců nezaznamenala. Zkuste upgrade Chrome na novější verzi.
Tori
Profil
Zkoušela jsem teď v Chrome 23.0.1271.97 zakomentovat příslušný řádek JS*, a možná už to opravili. Tabulátor v [ pre ] funguje pěkně, ale tab se mi shodit nepodařilo. Můžete to kdyžtak někdo další otestovat?

* přesněji - přepsala jsem definici fce klavesoveZkratky a pak ji zavolala s tím objektem co se předává do init.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Tori:
V sandboxu jsem teď podmínku na Chrome zakomentoval, takže můžou pohodlně zkoušet všichni, kdo mají do sandboxu přístup.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0