Autor Zpráva
Petr ZZZ
Profil
Zdravím a hlásím chybovou hlášku.

Dnes jsem přesunul zakládající příspěvek nového vlákna o jednom (tom zakládajícím) příspěvku do staršího vlákna. Zatrhl jsem ho a kliknul na Přesunout zatržené. Zůstal drobeček, vlákno bez autora a bez jediného příspěvku. Ten jsem smazal. To smazání fungovalo, ale dostal jsem tuto odpověď:

Vymazaná témata: 1
Vymazané příspěvky: -1
Během provádění operace nastala chyba!


Netuším, zda to něčemu vadí, prostě to hlásím. Z mého pohledu se operace podařila, ale možná skript diskuse ví něco, co já nevím. Vše ze sandboxu.

Už jsem s tím jednou zápasil; Str4wberry mi tenkrát napsal, že téma o jednom příspěvku je třeba přesunout celé. Jenže jestli něco nepřehlížím, tak témata mohu přesouvat mezi kategoriemi, ale jak přesunu téma do jiného vlákna?
Str4wberry
Profil
Nevíš, jak se to téma jmenovalo, podíval bych se, jestli po něm nezůstal někde v databázi nějaký nepořádek.
Davex
Profil
vanishingworldphotography.com - problém s hostingem vyřešen

Chystal jsem se příspěvek zduplikovat (klonovat), ale Petr ZZZ mě předběhl.
Str4wberry
Profil
V databázi se to zdá být v pořádku, takže je zřejmě možné tuto chybu ignorovat.
Petr ZZZ
Profil
Str4wberry: Díky.
Davex: Znamená to, že bezproblémový postup by byl zakládající příspěvek nechtěného vlákna naklonovat, klon přesunout do staršího vlákna a to nechtěné nové vlákno vymazat?
Str4wberry
Profil
Osobně jsem to řešil tak, že jsem nejprve poslal příspěvek do tématu, potom přesunul zakladatele a nakonec smazal, obešlo se to bez nějakého chybového hlášení. Ale tvůj popsaný postup vypadá taktéž bezproblémově a je jednodušší.
Davex
Profil
Pokud se domnívám správně, tak nejrychlejší je najít ID starého vlákna, naklonovat zakládající příspěvek rovnou do starého a nové téma vymazat. Toť teorie - dnes jsem si chtěl klonování příspěvku vyzkoušet poprvé :-)
Petr ZZZ
Profil
Pánové, díky vám oběma! Zkusil jsem Davexův postup a funguje bezvadně! :)
Str4wberry
Profil
Tak ono lze klonovat samostatné příspěvky? Hezké, neznal jsem.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Str4wberryho:
Myslím, že znal (návrh K3.6), ale zapomněl, protože k tomu doposud nevedla pohodlná javascriptová cesta.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0