« 1 2 »
Autor Zpráva
Liboro
Profil
Moderátor Chamurappi: Tímto příspěvkem začínalo vlákno VIDEO V XML, což byla duplicita den starého vlákna (později smazaného).

Mám komplet web - je to flashový, AS3 a vstupní data jsou v XML.
Zde v XML je sekce NEWS, kde jsou novinky a k tomu doprovodné
fotky - mezi tagy "HTMLTEXT".
Namísto obvyklé fotky ale potřebuji vložit video.
Upravovat přitom můžu jen XML, zkoušel jsem to pomocí JWPLAYERU,
ale bez úspěchu.
Prosím o kód, který namísto fotky vloží video společně s playerem.
Díky moc!
margin
Profil *
Hmmm, dávat sem duplicitní dotaz ti nepomůže.
Koukám, že jsi se nepoučil z toho, co ti DoubleThink psal. Co to není na textu "neprozradil jsi, jakým způsobem, případně do jaké komponenty, Flash data deleguje", jasné?
Liboro
Profil
Kdyby mi DoubleThink dal odkaz, kde se tento problem resil, vyuzil bych ho a dale bych neotravoval.
Snazim se svuj problem popsat zpusobem, jak nejlepe umim, jestli to nestaci, staci napsat, ze to
nestaci a at to upresnim. Tyhle vychovne prispevky mozna pomahaji tvemu egu, nikoli reseni problemu.
Dekuji.
Prochy
Profil
Tak ale přeci, když to téma založíš už po třetí, tak ti to nepomůže a navíc tady naštveš moderátory kvůli duplicitě. Stačí snad jedno téma, jinak ti potom hrozí ban.
DoubleThink
Profil *
Liboro:
Je to marný, je to marný, je to marný. Zatím prokazuješ inteligenci houpacího koně.

Tvůj XML dokument nezpracovává prohlížeč, ale Flash - javascript nebude nikdy fungovat. Napiš, která Flashová komponenta je použita pro zobrazení, nebo jdi k čertu.
Liboro
Profil
Je vidět, že duplicita tady moderátory trápí, ale urážení jim nevadí.
Dobré vědět. DoubleThinku jsi nafoukanej arogantní všechnovim a všudesembyl a vodvšehomamkliče trpajzlik, co si neumi dojit ani na ******* a radši bude méněvědoucí urážet, než by jim poradil, i když vidí, že se topí v neznalostech. sežer si to a nacpi si to tam, ty víš kam.
Petr ZZZ
Profil
Liboro:
Zabanovat tvou IP adresu je otázka vteřiny a lozit sem pokaždé přes počítače kamarádů není zábavné, už toho litovali jiní. Navíc to není jediný možný trest. Uklidni se a přečti si pravidla zdejší diskuze. Čti je pečlivě. Moje upřímné doporučení.
Liboro
Profil
Petr ZZZ:
Zatím prokazuješ inteligenci houpacího koně.
Proč bych měl být banován já, když kdo tu začal urážet byl DoubleThink?
Můžeš mi to prosím vysvětlit?
Petr ZZZ
Profil
Je možné, že DoubleThink občas dlabe na diplomacii, ale na rozumně položenou otázku umí odpovědět, mnoha tazatelům zde už pomohl a, jen tak mimochodem, kdysi tuto diskusi společně s autorem JPW založil (a moderoval, než ho to přestalo bavit). Ty tu jen vykřikuješ, plevelíš diskusi duplicitami a zřejmě se domníváš, že máš právo na odpověď. Nemáš, je mi líto. Můžeš jen slušně poprosit, trpělivě čekat a snažit se odpovědět na doplňující otázky lidí, kteří projeví ochotu ti pomoct.

Někdo by to mmměl hodit k ledu, já v této kategorii nemám moderátorská práva.
Liboro
Profil
Petr ZZZ:
Nevykřikuju, neplevelím a slušně se ptám.
Do té doby, než nějaký posraný eso se do mě začne bezdůvodně nasírat.
Jestli je to důvod, aby si na mě otevíral hubu, je to *****.
Je to diskuze a ptám se nejlépe jak umím.
Moderátorský práva nemáš, protože jsi jen přisírka, co se snaží zalíbit.
Problém jsem si vyřešil jinak, i bez prosení zdejšího esa DT a banu mám proto v tam, kde ho mám.
Liboro
Profil
Nemaž to pičo
Chamurappi
Profil
Pan Liboro se zjevně neumí chovat a jeho problém není nijak zajímavý, nepotřebujeme ho, takže navrhuji trvalý ban.
Moderátor Petr ZZZ: Souhlasím.
Moderátor Joker: Souhlas s banem i smazáním (možná krom ponechání důkazů kvůli čemu ten ban byl).


Reaguji na Libora:
Nemaž to pičo
Já tě nemažu, přesouvám tě do popelnice, abych ti udělal radost, poněvadž tě zjevně baví opakované sebeponižování :-)
Liboro
Profil
Moderátor Chamurappi: Tímto příspěvkem začínalo vlákno Udělení banu - otázky.

Ohrazuji se proti jednomyslnému záměru uvalit na mě ban.
Odkaz na vznik problému a problém samotný zde: [#1]

Jak je z tohoto důkazu patrné, flame začal DoubleThink, který jako první porušil 4. Pravidlo diskuse.
Postižen mám být přitom pouze já, i když jsem jednal v nutné sebeobraně.
Nebráním se postihu, porušil jsem pravidla. Stejně jako je ale porušil DoubleThink.
Pokud mám být potrestán, přijímám trest včetně banu, ale jen za předpokladu,
že stejným trestem bude potrestán i DoubleThink.
Pokud budu postižen pouze já, vyvodím z toho následky i pro vás i pro tuto diskuzi.

Jsem otevřen seriózní diskuzi.
shaggy
Profil
Liboro:
Pokud budu postižen pouze já, vyvodím z toho následky i pro vás i pro tuto diskuzi.
Nie je ma do tejto diskusie (témy) nič, ale mňa by veľmi zaujímalo, aké následky... to vieš, zvedavosť je silná :-)
Liboro
Profil
Budu to řešit, obrátím se osobně na JPW, zveřejním to v dalších diskuzích a ezinech atp.
Nenechám si to pro sebe. Stačí?
Petr ZZZ
Profil
Tato diskuse je bezplatná nabídka. Nikde není psáno, že kdokoli má právo sem psát. Provozovatel tudíž může vyloučit kohokoliv bez udání důvodů. Řekl bych, že máš smůlu. Legálními prostředky zde nikoho nepotrestáš a diskutovat ilegální možnosti by porušovalo mimo jiné zdejší pravidla. :-)
Dodatek: Můžeš mi sem prosím na sebe napsat nějaké identifikační údaje? Sprostě jsi mi nadával, přemýšlím, zda bych tě neměl žalovat pro urážku na cti.
Druhý dodatek: Zakládáním duplicit, Liboro, jsi s porušováním pravidel začal ty.
shaggy
Profil
Liboro:
Ďakujem za odpoveď, aj som si myslel, že následky nebudú žiadne.
Joker
Profil
Liboro:
flame začal DoubleThink
Jasně, „von si začal“.
Ta hádka s DoubleThinkem by nejspíš skončila pročištěním nebo přinejhorším smazáním vlákna.
Paks začal kopat do Petra ZZZ (který nikoho nenapadal) a potom tak všeobecně kolem sebe.
Jak já to vidím, vůbec nešlo o DoubleThinka, ale o urážení všech okolo.

i když jsem jednal v nutné sebeobraně
Zajímavá představa o nutné sebeobraně, být sprostý na všechny kolem.

přijímám trest včetně banu, ale jen za předpokladu, že stejným trestem bude potrestán i DoubleThink.
Takhle, nejsi tu v pozici abys nám kladl požadavky, tady jsi v pozici abys poslouchal naše pokyny.

Pokud budu postižen pouze já, vyvodím z toho následky i pro vás i pro tuto diskuzi.
Nejlepší „vyvození následků“ by bylo zamyslet se nad tím a poučit se.
Samozřejmě něco takového neočekávám, takže nejlepší trest bude přestat sem chodit, to nás naučí, ještě budeme prosit.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Libora:
Několikanásobně jsi porušil pravidlo 8 a projevoval jsi nepřátelství vůči lidem, kteří ti chtěli poradit (nehledě na formu rad).

když jsem jednal v nutné sebeobraně
Na internetových diskusích neexistuje nutná sebeobrana, to jsi ještě nepochopil? Mohl jsi DoubleThinkovi odpovědět na jasně položenou technickou otázku, ale tys nám místo konstruktivního řešení svého problému začal nadávat. Neumíš se ovládat. Řeči typu „On si začal!“ a „Jeho pošlete taky na hanbu!“ si nech pro paní vychovatelku.

obrátím se osobně na JPW
… a Yuhů se obrátí osobně na mě a já tvoji stížnost osobně zamítnu.

Jsem otevřen seriózní diskuzi.
Vyhrožování pomluvami je vskutku seriózní :-)
Liboro
Profil
Dodatek: Můžeš mi sem prosím na sebe napsat nějaké identifikační údaje? Sprostě jsi mi nadával, přemýšlím, zda bych tě neměl žalovat pro urážku na cti.
Máš pravdu, omlouvám se. Naštvalo mě, že neřešíš podstatu problému - tedy to, že mě DoubleThink začal urážet, ale řešíš, že si to mám nechat líbit a neohrazovat se proti tomu.

Druhý dodatek: Zakládáním duplicit, Liboro, jsi s porušováním pravidel začal ty.
Za to jsem se omluvil ihned v diskuzi, když jste mě na to upozornili. Že?


Joker:
Jasně, „von si začal“.
Začal si a to nikdo neřeší.

Takhle, nejsi tu v pozici abys nám kladl požadavky, tady jsi v pozici abys poslouchal naše pokyny.
To se mýlíš, příteli.


Chamurappi:
Několikanásobně jsi porušil pravidlo 8 a projevoval jsi nepřátelství vůči lidem, kteří ti chtěli poradit (nehledě na formu rad).
Kdo mi chtěl poradit? Nepřátelství naopak projevoval DoubleThink a ostatní se ho zastávali. Nechtělo se mi stahovat ocas jen kvůli tomu, že je vás vic..:)

… a Yuhů se obrátí osobně na mě a já tvoji stížnost osobně zamítnu.
Mám i babylión dalších možností.

„Jsem otevřen seriózní diskuzi.“
Nepříjde ti to dnes seriózní?

Celkově - není pro mě problém si změnit ip, jde mi ale o princip.
Pokud tu máte pravidla, mají platit pro všechny stejně, i pro eso DoubleThinka.
Pokud tohle nechápe, tak nevim.
AlastorM
Profil *
Liboro:
Nic osobního, ale vážně by bylo na místě se nad sebou zamyslet - z těch tvých příspěvků je patrné jedno - dostal jsi od DoubleThink doplňující dotaz, na který jsi neodpověděl. To že ti pak napsal svůj názor na tvou inteligenci nebylo sice nejlepší, nicméně když se nad tím zamyslíš - snažil se ti poradit, položil ti otázku, odpovědi se nedočkal, namísto toho sis ty založil další téma ještě. DoubleThink tě neurážel, pouze se snažil donutit tě ke spolupráci pro vyřešení tvého problému. Z jeho textu Je to marný, je to marný, je to marný. Zatím prokazuješ inteligenci houpacího koně. celkem vyplívá, že s tebe chce pouze dostat odpověď, což by ti mělo dojít.

Místo spolupráce a větší snahy jso začal útočit na všechny okolo v té diskusi, teď se navíc chováš jak pětileté dítě, kterémů někdo sebral hračku a vyhrožuješ. Řekni, připadalo by ti to normální od někoho jiného? Mě to připadá naprosto nenormální. Takže pokud ti jde o princip, tak začni znovu - omluv se, přiznej sobě i ostatním, že jsi to nezvládl a přehnal a neřeš to. Asi ti stále nedochází podstatná věc, kterou ti zde moderátoři napsali - ti co zde radí, ti radí dobrovolně a nikdo zde k tobě nemá žádné povinnosti, kdežto ty (jakýkoliv tazatel) má povinnost se chovat slušně, nespamovat a spolupracovat.

Tohle je můj nezaujatý pohled na tvůj problém
Bubák
Profil
Liboro:
Budu to řešit, obrátím se osobně na JPW, zveřejním to v dalších diskuzích a ezinech atp.
Nenechám si to pro sebe. Stačí?
Doporučuji ti to, udělej to tak. Protože pokud se takto míníš zesměšnit i mimo tuto Diskusi, tak na to máš plné právo.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Libora:
Naštvalo mě, že neřešíš podstatu problému - tedy to, že mě DoubleThink začal urážet
Ne, podstatou problému bylo video a JavaScript v XML.

Nechtělo se mi stahovat ocas jen kvůli tomu, že je vás vic..:)
Natažený ocas si ukazuj někde jinde, nás to nezajímá. Vůbec. (Možná ti jednou dojde, že osobní výpady nezajímají nikoho a nikde.)

Začal si a to nikdo neřeší.
Když zcela ignoruješ radu (respektive nakopnutí směrem k upřesnění otázky), pak několikrát zduplikuješ svůj dotaz a seřveš margina za zopakování rady, je rýpnutí do tvé inteligence docela oprávněné. Ale jestli tě to uklidní — ano, DoubleThink jako první urazil koníka, ale tys pak zareagoval naprosto přemrštěně sprchou urážek na všechny strany, proto budeš potrestán víc než DoubleThink. Normální člověk také pochopí, že když je opakovaně odstraněn, neměl by psát bláboly furt dokola.

není pro mě problém si změnit ip, jde mi ale o princip
Ban dostává osoba, nikoliv IP adresa. Odpor je marný, nejsi první vyvrhel, který si myslí, že nás přečůrá.

Pokud tu máte pravidla, mají platit pro všechny stejně, i pro eso DoubleThinka.
Platí sice pro všechny, ale trest závisí na celkovém přínosu viníka pro fórum. Ty nám nabízíš krvežíznivé konflikty a nejasné dotazy, eso nám nabízí rýpavé konflikty a jasné odpovědi. Vyhánět odtud DoubleThinka by bylo absurdně hloupé. Jsme mu vděční, že zůstává aktivním členem.

Nepříjde ti to dnes seriózní?
Přijde mi to zbytečné. Místo obhajoby vyhrožuješ něčím, čeho se tady nikdo nebojí. Jsi prázdninová atrakce.
Liboro
Profil
Příteli, pokud něco nevím a chci se dozvědět, jdu do diskuzí, které se danému tématu věnují. Pokud to není vyloženě odborně označená diskuze, má právo se ptát i amatér. Pokud je amatér po dotazu napadán zkušenějšími diskutujícím, vypovídá to o diskuzi i jejich členech dost. Nepochopil jsi problém a ani mě to nepřekvapuje, prostě jsi projevil inteligenci houpacího koně. Uráží tě to? Mělo by. Mě to taky urazilo a naštvalo. Máš právo reagovat. Ale pozor, bude ti vyhrožováno banem a dost možná ho dostaneš. Ja ho nedostanu, i když jsem měl projevit víc přirozené diplomacie.
Joker
Profil
Liboro:
Začal si a to nikdo neřeší.
Za prvé, DoubleThink vysvětloval totéž už podruhé, takže se „méně přátelský přístup“ dal čekat. Svým způsobem se položení téhož dotazu znovu dá brát jako provokace.
Za druhé, což je hlavní, sice to napsal drsněji, ale ten příspěvek byl pořád věcný a informativní.
Tvoje další příspěvky byly jen urážky, pak urážky dalších lidí (kteří nikoho neuráželi a psali slušně) a vyhrožování.

není pro mě problém si změnit ip
To už je dneska druhý co se snaží vyhrožovat, co se to děje, nějaké erupce na Slunci?
Každopádně:
Už tu zkoušeli otravovat jiní, poradili jsme si s nimi, poradíme si i tentokrát.
A někteří dopadli celkem neslavně, takže bude lepší to nezkoušet.
Liboro
Profil
Joker:
Pobav mě a popiš mi, jak dopadli neslavně.
Pro upřesnění - nezkoušel jsem otravovat, ale to máš fuk, nepochopíme se chlapci.


Díky za odkaz:
http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum=18&topic=115454
„No, pokud budeme vycházet z toho, že diskuse slouží především začátečníkům, kteří před jejím založením psali maily Yuhůovi“


A můj poslední dotaz i příspěvek - kdy mě hoši dáte ten ban?
Abych se měl na co těšit:)
Bubák
Profil
Liboro:
Já bych napřed vycházel z toho, že diskuse je určena k diskusi, jinak nemůže fungovat. Takže když někdo začně diskusní vlákno, tak v něm má pokračovat. Pokud diskusi zablokuje tím, že nepodá informace ke svému problému, co bys doporučil jako řešení?
Víš, jaký je rozdíl mezi diskusí a monologem?

A můj poslední dotaz i příspěvek - kdy mě hoši dáte ten ban?
Třeba někteří moderátoři ještě tajně doufají, že dostaneš rozum.
A pamatuj, ban bys pak dostal ty, nepomůžeš si, když si změníš IP, nebo se převlečeš za Červenou Karkulku, ba právě naopak.
DoubleThink
Profil *
Liboro:
Aby bylo trochu jasno - já jsem jenom ve svém příspěvku označil tvou předchozí komunikaci za hloupou. A myslím, že tento fakt je nade vší pochybnost. To ty jsi mě označil za trpaslíka, co si nedokáže dojít (pravděpodobně, pasuje tam asi víc slov) na toaletu a opájí se při tom pohledem na topícího se programátora.
Ironií osudu budiž to, že jsem byl ten den možná jediný člen diskuse, který mohl tvůj problém nasměřovat k řešení.

No a pak jsi kolem sebe začal kopat jak pětiletý fracek. Od té chvíle myslím i ostatní pochopili, že jakákoliv smysluplná diskuse s tebou končí.

Petr pak udělal z vlákna trochu divoký destilát, který ovšem i z odborného hlediska postrádal hlavu a patu - hlavně tedy díky tvé vytrvalosti v ignorování doplňujících otázek. To byl taky hlavní důvod mé trochu podrážděné reakce.
Moderátor Chamurappi: Destilát byl smazán, neb nedával smysl.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Libora:
A můj poslední dotaz i příspěvek - kdy mě hoši dáte ten ban?
Teď. Tvůj poslední příspěvek je tvůj poslední příspěvek. Cokoliv dalšího bude likvidováno.

Díky za odkaz
U dotazů souvisejících s flashem slouží diskuse začátečníkům, kteří dříve mohli chtít psát DoubleThinkovi, protože ten stvořil flashovou sekci JPW.

Abych se měl na co těšit:)
Nejsi první, kdo se těšil.
Liboro
Profil
Moderátor Chamurappi: Tímto příspěvkem začínalo vlákno Udělení banu - otázky (předchozí vlákno bylo uzamčeno).

Omlouvám se za založení nového vlákna,
ale to předchozí bylo bohužel uzamčeno.

Přijímám trvalý ban a respektuji ho, porušil jsem několik pravidel diskuze.

Jak ale, páni moderátoři, hodláte potrestat DoubleThinka, kdy jako první porušil
4. bod pravidel diskuze vůči mě a ani se mi neomluvil?
Navrhuji týdenní ban na psaní i čtení. To je vůči mému trvalému fér, ne?

Pokud jsou pravidla, pak jsou pro všechny.

Kdyby vás to náhodou napadlo - smazáním příspěvku nic nedocílíte.
Takový jeden smazaný příspěvek může co nevidět smazat celou diskuzi.

Moderátor Chamurappi: Zatímco ty docílíš psaním příspěvků protiakce navržené speciálně tak, aby tě naštvala. Tohle je poslední varování. Sbohem.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0