Autor Zpráva
Tori
Profil
Pěkný večer, zobrazuje se tato chyba ještě někomu jinému?

Používám řazení podle data posledního příspěvku. Vlákno Zakázané ukládanie cookies s posledním příspěvkem 00:31h se mi zobrazuje jako poslední vlákno na první straně výpisu (po příspěvku ze 17:47h). Na další straně za ním pokračují vlákna od 17:27h očekáváným způsobem - prostě jako by toto jedno bylo vytrženo z kontextu a připíchnuto jinam. Navíc se u něj zobrazuje čas a autor *předposledního* příspěvku.

Btw než jsem dopsala, přibylo nové vlákno - to ze 17:47h se přesunulo na 2.stránku, ale to zlobivé zůstalo na místě.
Screeny: 1.strana diskuse, dotyčné vlákno.
Davex
Profil
Tori:
Myslím, že se výpis řadí podle id posledního příspěvku, a když jsem ten starý zduplikoval, tak dostal nové id a zařadilo se to mezi ostatní nové příspěvky :-).

Možná by se to dalo vyřešit tak, že by se novější duplikát přesunul do duplicitního vlákna k ledu a ten starší s nižším id od ledu do přeživšího vlákna. (Z toho vyplývá, že je lepší, když se zduplikovaný příspěvek ponechá v původním tématu a přesune se ten starší.)
Kajman_
Profil *
Může se tak stát při klonování. Takhle je to sice občas trošku blbě, ale zase je to rychle :-)
Davex
Profil
Kajman:
Ano, měl jsem na mysli klonování a tento postup má tedy své mouchy.


Tak jsem příspěvky prohodil, a téma se propadlo na správné místo.
Tori
Profil
Aha, tak takhle je tu udělané řazení. Děkuji oběma za vysvětlení (a opravu).

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0