« 1 2 3 »
Autor Zpráva
Plaváček
Profil
Pátek 25. listopadu je v pohodě, to ještě budu v Praze, 26. listopadu už musím bohužel odjet.
Taurus
Profil
Chamurappi:
Čekal jsem, že by se ještě mohli vyjádřit další lidi, kteří byli na minulém srazu (vídeňskobrněnská delegace apod.).

Pro mě jsou to teď bohužel velké peníze, takže podle mě se určitě neřiďte. Pokud, tak kvůli volejbalovým/florbalovým turnajům bych v listopadu mohl jen víkend okolo 18.
Majkl578
Profil
Joker:
V mém případě dávej všem termínům implicitně ano, u případných výjimek se kdyžtak potom ozvu.

Chamurappi:
Stejně tak u mě pro pátky/soboty/neděle.
Petr ZZZ
Profil
Chamurappi:
Vídeňského delegáta sraz moc láká, ale má to geografisch bedingt docela z ruky, nemůže se rozhodnout a protože nechtěl plevelit, tak zatím jen tiše přihlížel. :) Nicméně před půlhodinou jsem odeslal dotaz Markovi Prokopovi, zda by pro mě jestě bylo volné místo na Školení psaní pro web a on-line copywritingu – budu-li mít štěstí, objevil bych se v Praze 3. a 4. listopadu, z čehož 4. 11. večer bych se mohl dostavit na jakkoli skromný sraz DJPW.

Ostatní termíny můžete rozhodnout beze mne – co tak vím, většinou bych měl mít čas, problém je spíš vzdálenost.
Petr ZZZ
Profil
Potvrzuji účast na zmíněném školení a 4. 11. odpoledne nebo večer (případně 5. 11.) bych se na sraz DJPW mohl dostavit (dopsal jsem se do tabulky).

Bude-li to jindy a rozhodnu se dorazit, mohl bych na trase Vídeň-Mikulov-Brno nebo Vídeň-Břeclav-Brno někoho (Tori?) nabrat (neodmítnu příspěvek na naftu).
Chamurappi
Profil
Nejlepší podmínky vycházejí na 18. listopadu.
Je to pátek pěkně zaklíněný mezi víkend a svátek.


Reaguji na Taura:
podle mě se určitě neřiďte
Přijedeš-li, dostaneš deštník. To se vyplatí, ne? (Navíc ti ho ostatní účastníci budou tiše závidět.)
Kajman_
Profil *
Chamurappi:
Tak už si mám termín zabookovat?

Koukám, že se budou rozdávat dárky, tak bych mohl dojet i když nebude nová verze zostřená :-)
Str4wberry
Profil
OK, podkladů už máme dost…

Takže navrhuji uspořádat sraz 18. listopadu 2011 v 19:00 u Drahokoupilů (mapa).

Má s tím někdo z plánovaných účastníků problém? Či nějaké připomínky, a to jak k začátku či výběru podniku?
Plaváček
Profil
Str4wberry:

Já mám bohužel problém s termínem, ale nic se neděje, tak snad příště. Hezky si to užijte :)
Cody
Profil
Plaváček:
Takže žádný živý Plaváček, to mě ale opravdu mrzí:-(
Kart
Profil *
Joo, hodne peknou hospudku ste vybrali hosi, nicmene do Phy se nechystam, ale co treba to udelat v Brne?:)
Joan
Profil
Kart:
Přidávám se, do Prahy letos nepojedu a Brno mám po ruce :-)
Taurus
Profil
Chamurappi:
Přijedeš-li, dostaneš deštník. To se vyplatí, ne? (Navíc ti ho ostatní účastníci budou tiše závidět.)

To je za těch mých 1000 žbleptů nebo za snězenou večeři? :-) Letos to asi opravdu nevyjde.
AM_
Profil
Když na to nezapomenu nebo nenastane jiná nepředvídatelná podmínka, poctím vás svou přítomností ;)
Duch
Profil *
Můžu taky přijít? :-)
Joker
Profil
18. listopadu se blíží, měli bychom to uzavřít; Zdá se, že připomínky nikdo nemá, takže- máme ještě potvrzovat účast, nebo kdo má v tabulce že 18.11. může se automaticky pokládá za „přihlášeného“?

V každém případě nechť napíší ti kdo nemají fajfku (respektive odmocninu :-) ) v tabulce a chtějí přijít.
A kdo udělá rezervaci?
Str4wberry
Profil
Zatím se plánuje zúčastnit (7):
– z řad moderátorů: Str4wberry, Joker, Kajman, Chamurappi, Yuhů
– z řad členů: janbrasek, Tori

Někteří účast nepotvrdili (6):
– z řad moderátorů: Majkl578, Mistr, Petr ZZZ
– z řad členů: AM_, Cody, okolojdouci

To je poměrně velký rozptyl, co se počtu míst týče. Vy z druhé skupiny, můžete upřesnit své stanovisko?
Cody
Profil
Str4wberry:
Nakonec mi do tohodle termínu něco vlezlo, takže svou účast musím zrušit.
Petr ZZZ
Profil
Termín je konečný nebo by šel ještě změnit? Stalo se, že 26. listopadu dopoledne mám termín v Českých Budějovicích, a mohl bych to vzít přes Prahu. Doplnil jsem u sebe do tabulky 25. a 26.11. (Asi se ukecám a přijel bych i toho 18., ale toho 25. nebo 26. by se mi to hodilo lépe.)
Str4wberry
Profil
Šlo. Dle tabulky to není problém. Tak tedy 26. listopadu.
Chamurappi
Profil
Pro mě už 26. listopadu problém docela je. Již jsem přizpůsobil svůj harmonogram 18. listopadu, termín jsem považoval za konečný.
Cody
Profil
Pro mě by to zase bylo lepší, i když se nechci s Chamurappim srovnávat. Každopádně by se to mělo nějak rozseknout a to definitivně, prosím.
Joker
Profil
Str4wberry:
Tak tedy 26. listopadu.
To nebyl dobrý nápad to zničehonic jen tak změnit. Taky už jsem se přizpůsobil na 18. listopadu, i když s tím přesunem nemám takový problém.

Takže jak jsme na tom? 18. je za 4 dny, takže je opravdu nejvyšší čas se dohodnout.
Kajman_
Profil *
Mně také více vyhovoval dříve stanovený termín 18., ale v případě nutnosti si můžu plány ještě popřehazovat. On už málokdo asi tabulku po stanovení termínu upravoval. Ale mělo by se to rozseknout co nejdříve, ještě mě čeká shánění ubytování ;-)
Petr ZZZ
Profil
Tak jsem se konečně rozhoupal, přijedu tedy i když zůstane u toho 18. Doplnil jsem si to do tabulky.
Joker
Profil
Čili vlastně nic nebrání tomu aby to bylo 18. jak bylo původně oznámeno?
Chamurappi
Profil
Yuhů také počítá s 18. listopadem. O dodatečné změně neví (ani jsem mu o ní neříkal, když jsme spolu dnes mluvili). Vracím osmnáctého.
Str4wberry
Profil
Díky za změnu. Máš, Chamurappi, v plánu tam zítra jít na oběd, nebo mám rezervaci zařídit já?
Chamurappi
Profil
Raději ty.
okolojdouci
Profil *
Mrzí mě to nemálo, ale já se tentokrát nezúčastním. Bavte se dobře a pamatujte na dobré vychování.
« 1 2 3 »

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0