« 1 2 3
Autor Zpráva
Joker
Profil
Čili co čtu poslední informace, 8 potvrzených, plus Majkl578, Mistr a AM_ se ještě nevyjádřili.
Majkl578
Profil
Přijdu se podívat.
Ještě by se mohl ukázat panther, 18. je sice mírně za půlkou listopadu, ale ne moc. Takže? :)

Duch:
Můžu taky přijít? :-)
Klidně přijď, nikdo tě (snad) neukousne.
panther
Profil
Majkl578:
Ještě by se mohl ukázat panther, 18. je sice mírně za půlkou listopadu, ale ne moc.
bohužel nemohl, čas mu to nedovolí.
Tori
Profil
okolojdouci:
Mrzí mě to nemálo, ale já se tentokrát nezúčastním.
Tož to je škoda, snad příště.
Tori
Profil
Moc mě to mrzí, ale zítra nedorazím. Musím zaskakovat v práci za nemocnou kolegyni a do Prahy bych se nestihla dostat v rozumnou dobu.
okolojdouci
Profil *
Tori:
Uděláme si někdy mikrosrázek v Brně se sedmičkou nějaké dobroty z Rakvic ;)
Yuhů
Profil
Těším se na vás. Kdybyste někdo potřeboval přenocovat, tak můžete u mě. Na poslední chvíli se mi uvolnila matrace (domluvený couchsurfer nakonec nepřijede).
Plaváček
Profil
Tak se tam pobavte a pomějte - je mi líto, že nemohu dorazit, už proto, že spát na Yuhůově matraci se hned tak každému nepoštěstí :)
Chamurappi
Profil
Zdá se, že na srazu nebude ani Taurus, ani pršet, takže mě tam kdyžtak poznáte podle toho, že přijdu bez deštníku.
Chamurappi
Profil
Už jsme na srazu. Probíráme možnosti mobilní verze. Zatím jsme nic nevymysleli, takže je to podobné, jako při online konverzaci.
Taurus
Profil
Je mi líto, Taurus pracuje. :-)) A zároveň pozdravuje.
Chamurappi
Profil
Sraz skončil. Zjistili jsme, že:
• Odpovídající na diskusích o broucích a rostlinách mají mnohem těžší život, protože na rozdíl od nás nemají živé ukázky.
• Lidi mohou lhát do očí i skrz ušní bubínek.
• V hospodě by se měl zákazník na servírky spíš usmívat než mračit.
• Není vhodné mít buňky na to, abychom vězně podrazili i zradili.
• Opilci na záchodě se diví, když jim na otázku „jak se jmenuješ?“ řeknete, že to je na internetu irelevantní.
• Nejsilnější hlas nemají vždy moderátoři.
• Záchod a východ nemusejí být nutně protilehlá místa.
• Windsurfingu provozovaném na gauči se říká couchsurfing.
Ducha jsme neviděli.
panther
Profil
Chamurappi:
zajímavý výcuc :-)

U toho předposledního bodu, který naráží pravděpodobně na Yuhůa jsem se docela zasmál, taky jsem včera přemýšlel, co že to vlastně je.

Bude někdo dělat oficiálně neoficiální zápis ze srazu, jak tomu udělal loni Petr ZZZ? Když už jsem nemohl dorazit, rád bych si o srazu alespoň početl pár řádek i s obrazovým materiálem, bude-li.
Yuhů
Profil
Myslím, že nikdo nefotil.
Petr ZZZ
Profil
panther:
oficiálně neoficiální zápis ze srazu, jak tomu udělal loni Petr ZZZ
On ve skutečnosti shrnul loňský sraz informativně a tedy oficiálně-neoficiálně Taurus, já spíš rozvíjel spekulace o nadsvětelné rychlosti. Spekuloval jsem ovšem ilustrovaně, a tady je vidět, jak můžou obrázky odvést pozornost od nezávazné povahy vlastního sdělení. Letos asi žádné nebudou, myslím tam nefotil nikdo. Já s sebou tentokrát foťák taky neměl; naštěstí – odměnou mi byla možnost soustředit se lépe na povídání z předkulisí i zákulisí webdesignu i webdresingu.
Joker
Profil
Chamurappi:
Já zjistil ještě:
• Většina restaurací má na jídelním lístku příliš mnoho jídel.
• Na setkání ajťáků se může stát, že na dotaz „Kdo máte doma televizi?“ se nikdo nehlásí.
• Kdybych se rozhodl tady spamovat, kdy mám větší a kdy menší šanci na přežití.

Škoda že jsem přišel (asi) o většinu debaty o teorii her, bohužel jsem potřeboval stihnout autobus.

panther:
Bude někdo dělat oficiálně neoficiální zápis ze srazu
Tuším že Yuhů si dělal výpisky :-)
Mistr
Profil
Vzhledem k tomu, že už sraz proběhl, by se mohla z odstranit informace o jeho konání v hlavičce diskuse, ne? Nebo ji alespoň uvést v minulém čase.
Joker
Profil
Mistr:
Byla odstraněna už včera, obnov si stránku ;-)
Kajman_
Profil *
Pěkný večírek to byl. Díky menší účasti šlo letos poslouchat rozumy i druhého konce stolu :-)

• Klikání kolečkem je pro mnoho nadřízených tajemstvím
Mistr
Profil
Joker:
Byla odstraněna už včera, obnov si stránku ;-)
No jo, máš pravdu.

V tom případě se omlouvám, že jsem s tím otravoval.
« 1 2 3

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0