Autor Zpráva
Tori
Profil
Pěkný večer.
Je možné použít některé části JavaScriptu z diskuse? A za jakých podmínek?
Našla jsem jen jedno starší vlákno na toto téma (Můžu použít zdejší script na přidávání BBcodu do textarey?). V djpw.js se píše „Chcete-li si odtud něco vypůjčit, navštivte http://djpw.cz/96666, kde najdete podmínky užití spolu s odkazy na návody.“, avšak odkaz směřuje na seznam moderátorů. Možná jsem málo hledala, ale odpovídající vlákno jsem nenašla.

Konkrétně bych chtěla použít funkci zvyrazniKotvy, resp. tu část, která pracuje s reguláry. Bylo by to pro učební pomůcku, zvýraznění výsledků vyhledávání. Zadarmo to nedělám, ale výsledek se nebude prodávat ani distribuovat mimo školu (i kvůli rozsáhlým citacím). Mohu?
Joker
Profil
Tori:
avšak odkaz směřuje na seznam moderátorů
Jestli si dobře vzpomínám, ona se ta licence odkládala tak dlouho, až se to vlákno použilo pro něco jiného (osobně si myslím, že to nebylo zrovna šťastné řešení).

Jinak z odkázaného tématu:
Chamurappi
Co se týče nových vynálezů v mé verzi, vyjádřím stanovisko přímo v samotném JS v komentáři. Někdy.

Časová prodleva: 3 roky

Nezadařilo se :-)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Tori:
Konkrétně bych chtěla použít funkci zvyrazniKotvyMohu?
Můžeš. Kdokoliv si může tuhle funkci zkopírovat, nekladu si žádné podmínky. Čím víc webů bude podporovat podobně chytrou kotvu, tím lépe.

U ostatních částí djpw.js jsem se zatím nevyjádřil.
Tori
Profil
Chamurappi:
Děkuju moc.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0