Autor Zpráva
DoubleThink
Profil *
Ahoj, flashová subdoména JPW už explicitně neodkazuje návštěvníky do této diskuse. V budoucnu možná bude mít vlastní a jiný formát pro řešení problémů a zpětnou vazbu. Nebo taky nebude, uvidím.
V každém případě, sekce 20 a 21 už jsou tedy plně mimo mou režii a můžou tedy být sloučeny, zrušeny, měněny nebo nechány tak - zkrátka dle libosti zdejšího establishmentu.
Chamurappi
Profil
Reaguji na DoubleThinka:
Kdyby na těch kategoriích chtěl někdo něco měnit, asi by to už navrhnul nehledě na existenci explicitního spojení. Samozřejmě by žádná úprava neprošla bez tvého posvěcení… chci tím říct, že to takhle asi vyhovuje.

Odkazovat na DJPW jde i bez explicitního provázání. Třeba Jakub Vrána má na svém blogu pod komentáři každého článku odkaz na zdejší kategorii PHP, aniž by se tu angažoval, a já odkazuji na kategorii o validitě z patičky českého validátoru, aniž … mno, dobře, trochu se tu vyskytuji, ale lituji, že mě nenapadlo odkázat sem už na začátku (odpovídat na technické dotazy poslané mailem mě ohromně nebaví). Zrušením odkazu z FJPW bez náhrady docílíš nejspíš jen toho, že se tvoji návštěvníci budou ptát přímo tebe. Ale čiň, jak myslíš…
DoubleThink
Profil *
Nejsem si jistý, jestli můj web (jakoukoliv) diskusi potřebuje. Velkou výhodou flashe je, že i na hello world je potřeba nastudovat poměrně hutný základ. To samo o sobě zvládá odradit děcka a programátorské analfabety - a ten zbytek už místo ptaní hledá odpovědi v dokumentaci a návodech.

V budoucnu bych k návodům možná přidal něco jako pečlivě vybrané praktické řešené příklady.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0