Autor Zpráva
PerToon
Profil
Tohle téma je možná divný, ale všiml sem si, jak poslední dobou přibývá příspěvků, kde se lidé s naprostou vážností ptají, jak se nabourat do stránek, mailu a podobně. Věřím, že hodně lidem se toto stalo a tyto informace by jim pomohly lépe a účinněji se bránit, ale věřím, že dost lidí jenom hledá dobrý tipy jak hackovat. Na tuto diskuzi chodí hodně lidí a bylo by vtipné moct si zde najít podrobný návod jak hacknout cokoli. Tímto apeluji na všechny rozumné moderátory a členy - braňme se tomuto, protože se to může vyvíjet do ilegálna.
Promiňte, tohle muselo ven.
thingwath
Profil
Tyhle informace jsou stejně potřeba, musíte je mít, když se sami snažíte něco zabezpečit. Sežeňte si o tom nějakou knihu, každa taková bude plná popisů nejrůznějších technik....

Nicméně, člověk co se ptá ,,poradíte mi jak hacknout xyz, pls...`` (náhodně doplňte o pravopisné chyby, podle libosti převěďte na velká písmena atd.) stejně nemá prakticky žádnou šanci se někam dostat, tak mu to přejte :-)
DoubleThink
Profil *
ale všiml sem si, jak poslední dobou přibývá příspěvků, kde se lidé s naprostou vážností ptají, jak se nabourat do stránek, mailu a podobně

Můžeš mi nějakou ukázat?

Pokud vím - takový příspěvek tu není ani jeden.
habendorf
Profil
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=3&topic=13 262
třeba
PerToon
Profil
DoubleThink - Krom toho habendorfova sem ještě určitě tady viděl podobnej, ale teď ho nemůžu najít.
thingwaith - Já nepotřebuju nic shánět, jen se tady lidi sháněli...
ale tak to je vcelku jedno... jen mě to nějak víc praštilo zrovna přes oči, tak to neřešte...
thingwath
Profil
Nemluvil jsem o tom, že bys potřeboval něco shánět, jenom o tom, že každý kdo se zajímá/stará o bezpečnost o tomhle ví většinou stejně jako ti, co se onu bezpečnost snaží narušit :-) Tyhle informace potřebují obě strany a když je někdo dokáže využít ať už k tomu nebo tomu, určitě se takhle pitomě nebude ptát (a nebude na tak pitomé otázky odpovídat).
Yuhů
Profil
Já si myslím, že informace o nabourávání se kamkoliv budou vždy potenciálně výhodnější pro obránce. Je lehké zabezpečit chybu, když o ní víte. Když se uživatel A ptá, jak hacknout XYZ a kdyby snad uživatel B měl návod, jak se do webu XYZ dostat a sem jej dal, tak pro web XYZ bude výhodnější situace, i kdyby se na chvíli uživatel A do webu dostal. Protože XYZ bude moci udělat takové úpravy, že se tam pak nedostane ani uživatel B.
iamyourdream
Profil *
No a já bych to potřebovala taky. Píšu normálně bez chyb i bez capslocku, vím i že je to ilegální. Ale pokud mi někdo můžete poradit s tím jak se dostat do mailu na seznamu, zaplatím.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0