« 1 2
Autor Zpráva
Chamurappi
Profil
Reaguji na jenikakozaka:
On to zatím sice nikdo neporušil, ale co kdyby?
Nějak té tvé argumentaci čím dál méně rozumím. Nevím, jaké stanovisko vlastně zastáváš.
Nejsem si vědom toho, že bychom prosazovali složitá či ničím nepodložená pravidla.

Uživatel (třeba poskytovatel hostingu) přece nemá zájem číst 3 různé seznamy pravidel
To přeci není důvod k tomu nemít žádná pravidla. Specifická pravidla pro to jedno vlákno by byla v úvodním příspěvku dotyčného vlákna. Jinak tam platí pravidla pro kategorii Hosting.

Považuji za hloupost dělat z výjimky pravidlo.
Z jaké výjimky? A vlastně jaké pravidlo?
jenikkozak
Profil
Chamurappi:
Nevím, jaké stanovisko vlastně zastáváš.
Stále stejné, jen jsem to rozepisoval do spousty příspěvků. Až na konec jsem zaujal stanovisko, že vlastně žádné stanovisko nezaujímám. Vzdávám se práva na vyjádření názoru v tomto tématu. Chceš-li to tu pročistit, klidně mé příspěvky z tohoto vlákna smaž.
Já už hosting mám, měnit jej nebudu a už si jen počkám, až si budu moci v profilu nastavit témata, jejichž vlákna nechci zobrazovat v Poslední diskusi, nastavím si tam Hosting a bude mi zase fajn. :)
Hosting WEDOS
Profil
Dobrý den,

staré příspěvky klidně promažte. Určitě to bude přehlednější.
Joker
Profil
Že to vlákno vyhrabávám, dojdeme tedy k nějakému závěru?

Diskuse se točila hlavně kolem toho, jestli to je či není zaměřené proti Wedosu (podle příspěvku výše to vypadá, že Hosting WEDOS s tím nemá problém) a jestli má či nemá smysl archivovat staré kupóny (stále jsem názoru, že nemá).

Můj návrh je tedy po dosavadní diskusi pořád stejný, viz první příspěvek vlákna.
Takže co teď prostě hlasovat?
Moderátoři kategorie Hosting (Yuhů, Chamurappi, Mistr, Str4wberry, Alphard, Joker, Davex, panther), jste pro nebo proti?
Resp. já samozřejmě pro, co ostatní?
panther
Profil
Já jsem pro promazávání (mazat týden po skončení platnosti) a zároveň nastavení limitu 1 měsíc stejně jako v Pracích a zakázkách. Akce po týdnu není akce, ale pouhé zviditelňování se (a vytahování inzerátu nahoru).
Fisir
Profil
Můžete také zrušit zobrazování toho vlákna v poslední diskusi a bude to. A s Jokerem souhlasím (ač mi do toho nejspíše nic není).
Chamurappi
Profil
Reaguji na Fisira:
To by nedávalo moc smysl. Pokud bychom zde to vlákno nechtěli, smazali bychom ho…


Reaguji na Jokera:
Jsem pro.
« 1 2

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0