Autor Zpráva
Falco
Profil
Jde nějak nastavit odesílání témat z určitých rubrik na e-mail?
Myslím tím, že když by někdo v určité rubrice založil nové téma, byl bych o něm "nějak" informován na e-mail.
Děkuju
PerToon
Profil
Dole pod oknem na tvojí odpověď je chceckbox Oznámení na email. Logicky ho musíš mít zadaný v informacích o uživateli.
Falco
Profil
Nechci ale příspěvky k tomuto tématu ani k jiným. Chci informace o tom, že někdo založí nové téma v určité rubrice (např: O této diskusi).
PerToon
Profil
A když vlezeš do podadresáře O této diskuzi, tak ti tam posílání na mail nabízí taky. To potom reaguje na všechny příspěvky v O této diskuzi?
Meldo
Profil
Falco

myslím, že toto sa nedá.
Meldo
Profil
PerToon
To potom reaguje na všechny příspěvky v O této diskuzi?

nie. reaguje to iba na prispevky k teme, ktoru prave zakladas.
Falco
Profil
Meldo
Asi se to opravdu nedá, to chci právě zjistit. Chtělo by to moderátora nebo Yuhůa.
Yuhů
Profil
ne, na tohle funkce opravdu není. Zkus se podívat, jestli existuje ve druhé verzi miniBB. Zrovna přemýšlíme, jestli na ni přejít.
neta
Profil *
Snažil jsem se to najít, ale zdá se mi, že funkce "email notification" je pouze administrátorská. Nejsem tak dobrý v angličtině. Rozumím správně v této diskuzi http://www.minibb.net/forums/4_1281_0.html#29 , že funkce "odpovědi k příspěvku na email" není a ani se nechystá?
neta
Profil *
...tak teď mi do čtečky dorazila zpráva o nové poradně na vyhledavace.info a ta běží na minibb a umožňuje posílat odpovědi na email...
neta
Profil *
...tak uz snad naposled ;)
v setup_options.php je potřeba nastavit $emailusers=1
Ve svém prvním příspěvku jsem to pochopil špatně. Jde o to, že minibb.net nechystají funkci, kdy si můžete nechávat posílat příspěvky na mejl, aniž byste něčím přispěli.
Falco
Profil
neta
Ano, máš pravdu - u fór miniBB jde zasílat příspěvky na určitá témata e-mailem, tady to jenom, jak píšeš, není nastaveno.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0