Autor Zpráva
pavuk
Profil
Ano, skutečně. Přijdu na stránky JPW a okamžitě díky zeleným tečkám vidím jaký vlákno jsem ještě nepřečetl. Prohlídnu si však jenom některý témata, na ostatní ani nekliknu.
Při další návštěvě témata (vlákna) který byly označený jako "dosud nenavštívený" jsou pryč, jediný co se dozvím je jestli od doby mý návštěvy v nějakým tématu někdo přispěl. Měl jsem za to že se jedná o přehled vláken na který jsem dosud neklikl. Ale já ty "dosud nenavštívený" dosud nenavštívil... Nechápu to, pokud je něco "dosud nenavštívený" aktualizací stránky by se to nemělo změnit na vlákno z kterýho jsem viděl jen titulek ačkoliv jsem na něj ani neklikl...
Trochu mě to mate, nejsem proti změnám, nijak mě změna neomezuje, jen je to absolutně proti rozumu
V podstatě ty zelený tečky jsou navíc k horizontální lince nad dosud nenavšívenejma tématama, nic novýho nepřináší, vidím linku a k tomu jsou všechny vlákna nad ní s tečkou. Pak jsou ale tečky úplně zbytečný, vlastně jsou duplicitou pro tu zmíněnou linku
Str4wberry
Profil
Ten popisek by maximálně mohl znít „Nově založené téma“.

nic novýho nepřináší, vidím linku a k tomu jsou všechny vlákna nad ní s tečkou
Až si proklikáš pár témat, bude se ti tam zobrazovat u již navštívených odkaz typu „+1“. Ty puntíky tam jsou, abys při prohlížení témat nad čarou nemusel přejíždět střídavě mezi odkazy „+1“ a názvy témat vlevo.

Je pravda, že popisek „dosud nenavštívené“ je zavádějící, protože po čarou se dosud nenavštívená neoznačují.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0