Autor Zpráva
Acemason
Profil
Můžete prosím smazat téma s mojí přezdívkou: Hover efekt v jiném sloupci?

Je to stejná přezdívka, ale nejsem to já, navíc už to není aktuální a odkaz není funkční.

Děkuji moc.

A. Mason
Chamurappi
Profil
Reaguji na Acemasona:
Není to stejná přezdívka, začíná na malé „a“.
Žádost mi připadá nesmyslná. Stejně tak by mohl on požadovat smazání tebe, ne?
Acemason
Profil
Je možné prosím smazat alespoň ten odkaz? Směřuje to to na mé stránky - potvrzení naleznete po kliknutí na ten odkaz. Moc díky.
jenikkozak
Profil
Smazat by se to mělo, protože acemason je lump, který vlezl Acemasonovi na web a vložil tam nějaký ohavný obrázek, vydával se tu za něj (ne za obrázek, za Acemasona), čímž ho hodně poškodil. Navíc napodobuje jeho „praktiku“ se pod své příspěvky podepisovat, a řeší problémy s totožnými systémy. takže je jasné, že jde o ošklivého člověka. Když si představím, že by se tu objevil nějaký JenikkozaK, který by mi vlezl na web a pokazil jej, jistě bych byl také nešťasten. Navrhuji acemasona v jeho nepřítomnosti alespoň důkladně pokárat.
Acemason
Profil
OUKEJ Super, díky,... tak jsme se pobavili, :-) a ještě poprosím o smazání toho odkazu. Jestli to z nějakýho důvodu nejde, tak se nedá nic dělat a svět se taky nezboří.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Acemasona:
Jsem z toho poněkud zmatený. Jsi si jistý, že acemason nejsi ty?

Jestli to z nějakýho důvodu nejde, tak se nedá nic dělat a svět se taky nezboří.
Asi jde. Ale zajímalo by mě, k čemu to potřebuješ :-)
Acemason
Profil
Nechci, aby ta adresa byla někde veřejně prezentovaná, ...aby o ní věděl vyhledávač. Přiznávám se: acemason jsem byl taky já, ale bál jsem se, že to nebude dostatečný důvod k odstranění příspěvku (viz vaše nápověda). Omlouvám se za svou hloupou lež.
_es
Profil
Acemason:
ale bál jsem se, že to nebude dostatečný důvod k odstranění příspěvku
Ale na odstránenie odkazu nie je treba odstraňovať celý príspevok, či dokonca, ako si žiadal v [#1], celé vlákno, aj s príspevkami iných diskutujúcich.
Acemason
Profil
Tak vás tedy žádám znova (již poučenější) jen o odstranění uvedeného odkazu.
Moc předem děkuji.
Petr ZZZ
Profil
Ten odkaz v prvním příspěvku včetně věty před tím odkazem bychom asi smazat mohli. Nebyl by důležitý ani kdyby byl funkční, a to bez ohledu na otázku shody obou jmen (navíc samotná doména je přesměrovaná na seznam.cz).
Acemason
Profil
ANO,.. Děkuji moc.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0