Autor Zpráva
helpik.JPW
Profil
Zdavím,
všiml jsem si změn v tomto fóru a vesměs jsou přínosem.

Malinko mi ale vadilo, že jsem nevidel textareu, když jsem chtěl reagovat. Možná si řeknete, že úplně dole je tlačítko "Chci pást zprávu", ale nějakou dobu mi trvalo, než jsem na něj klikl (v domění, že nechci psát nové téma). Až poté se textarea ukázala. Před ní mě vylekal JS alert s textem, jako bych byl nějaký chuligán, který sem chodí jen kvůli egu. Říkal jsem, že mám buď nějaký ban v této diskuzi nebo mě tu nechcete :D

Když už toto řešení, volil bych:
- více "vypíchnout" "Chci pást zprávu" ať už ztučněním nebo jinak gaficky
- při kliku na "odpovědět" nebo "citovat" reload na konec stránky se zobrazenou textareou a ještě lépe s předvyplněným textem (souvisejícím s kliknutím na "odpovědět" nebo "citovat") jako to bylo dříve

Jinak zatím palec nahoru.

Moderátor Petr ZZZ: Opraveny dva překlepy v nadpisu (zbytek příspěvku ponechán v originálním znění).
Moderátor Chamurappi: Titulek „Funkce nový příspěvek“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Petr ZZZ
Profil
Textarea se zobrazuje až po stisknutí tlačítka "chci pást krávu" jen u starších vláken, která není vhodné vytahovat bez opravdu dobrého důvodu. U aktuálních vláken je normálně vidět.
helpik.JPW
Profil
Petr ZZZ:
Zajímavé. Podle Vašeho příspěvku je tedy nastavena aktuálnost tak, že pokud je poslední příspěvek dejme tomu 20 dní starý, je neaktuální a tutíž si "musíš kliknout na buttonek návštěvníku s JS bafem".

Každopádně to ale asi přesně nebude, jelikož tohle téma je staré 15 minut, poslední příspěvek 10 minut a stejně na button klikat musím (viz původní dotaz ... nebo spíš zamyšlení)
Medvídek
Profil
Musím souhlasit, taktéž se mi to objevuje u příspěvku, které jsou staré třeba jen 15.min.
Str4wberry
Profil
Můžete poslat odkazy na témata, kde se tak děje? Zkusil jsem projít nějaká témata nepřihlášen i z nemoderátorského účtu a problém nepozoruji.
Medvídek
Profil
Třeba v tomhle. Dokonce se tak děje i chci-li editovat svůj vlastní příspěvek. Dám upravit, ale neukáže se textarea, ale jan tlačítko Chci psát zprávu.
Str4wberry
Profil
Aha, díky, už vím. Toto upozornění se má zobrazovat těm, co do diskuse přišli z vyhledávače. Bohužel tato funkce nebyla dodělána a dostala se do ostré verze.
helpik.JPW
Profil
Str4wberry:
téma
- chyby procházení v GWT
- levý vysouvací blok
- toto
- ...
Děje se mi tak ať jsem nebo nejsem přihlášen. Keš jsem mazal.

Medvídek:
editovat svůj vlastní příspěvek
- takké jsem editoval příspěvěk (konkrétně původní dotaz tohohle vlákna) a ANO, děje se to i při editování vlastního postu.
1Pupik1989
Profil
Mě jediné co vystrašilo, tak že v opeře mini při mém rozlišení 240 x 320 pixelů je sranda dekódovat příspěvky, je to docela chaotické. Jinak textareu vidím snad ve všech prohlížečích včetně opery mini.
helpik.JPW
Profil
Str4wberry:
Z odpovědí jste byl rychlejší a tato odpověď mi postačuje.
Petr ZZZ
Profil
Sice přicházím s křížkem po funuse, nicméně... namátkou u vlákna Netbeans - soubory do dvou řádek, založeného letos v červnu, poslední odpověď před čtyřmi dny, jako nepřihlášený textareu v ostré verzi vidím (Internet Explorer 8, Firefox 3.6.24, Google Chrome 15.0.874.121).
Chamurappi
Profil
Reaguji na Str4wberryho:
Tohle je docela závažný problém — teď zábrana buzeruje každého, kdo tu vyhledával. Říkal jsem, že do initu mi nemá chodit sušenka.

Edit: Vyřadil jsem zábranu v ostré verzi a vyhodil jsem i podmínku na moderátory.
helpik.JPW
Profil
Petr ZZZ:
Ani nepřihlášený, ani přihlášený, se smazanou cache ani přímým zadáním tvé napsané URL se mi textarea nezobrazuje. FF 4.0.1.

Celkově to beru tak, že mi to sice malilinko vadí, ale dle Str4wberry se na funkci ještě pracuje, takže ok! Nic není hned dokonalé a nikdo není neomylný.
Petr ZZZ
Profil
helpik.JPW:
Chamurappi to před chvílí opravil, můžeš se prosím mrknout, zda už je to OK?
helpik.JPW
Profil
Petr ZZZ:
Ve stavu přihlášený hlásím:
- formulář se hned dole již zobrazuje
- při editaci (úpravě) příspěvku elegantně vyřešeno

=> palec nahoru za rychlé reakce i rychlé činy ;)
_es
Profil
Petr ZZZ:
zda už je to OK?
Tlačítko „Chci psát zprávu“, namiesto textarey, sa mi v tomto vlákne stále zobrazuje.
Sandbox, prihlásený, Firefox 8.0, pre chvíľou som cez Google niečo vyhľadával ([#12]).
Petr ZZZ
Profil
_es:
Nemáš ještě v keši neopravenou verzi?
Chamurappi
Profil
V sandboxu jsem nic neměnil. Očekávám, že tam přijde brzy oprava ze strany PHP :-)


Reaguji na Petra ZZZ:
Chamurappi to před chvílí opravil
Ona to není přímo oprava, spíš odstavení funkce.
Str4wberry
Profil
Očekávám, že tam přijde brzy oprava ze strany PHP :-)

Nyní se v sandboxu na stránce tématu předává JS, v případě, že na ni někdo přišel z Googlu nebo Seznamu, aktuální referer.

Při testování jsem si všiml, že se při proklikávání témat z výsledku hledání duplikuje lomítko v adrese. A fungují i adresy s více lomítky.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0