Autor Zpráva
Mari
Profil *
Zadal jsem si název webu do vyhledavače a pod jeho názvem mi vyskakuje věta "Blokovat výsledky webu". Proč tam a je? Proč se někdy u nějakého webu nabízí a někdy ne?

Moderátor Petr ZZZ: Původní titulek identický s duplicitním vláknem „Blokovat výsledky webu“.
ludekbrno
Profil *
Mari:

nejspíš to slouží k tomu, aby sis ve vyhledávání mohl daný web zablokovat. Proč to tam někdy je a někdy ne, to netuším.


Mari:
Mimochodem, proč se na totéž ptáš dvakrát a pod různými přezdívkami???
jenikkozak
Profil
mmm, duplicita
Už zase. Prosím, nešlo by s tím (s ním) něco udělat? Je vůbec v této kategorii nějaké vlákno, které nezakládal tento anonym?
Chamurappi
Profil
Trol. Zabít. Navrhuji ban.
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na Mariho:
Můžeš nějak přijatelně vysvětlit, proč jsi po čtyřech hodinách založil druhé vlákno se stejným dotazem, navíc když v prvním vláknu jsi slabou hodinu po jeho založení dostal kvalitní odpověď? A proč zakládáš každé vlákno pod jinou přezdívkou?

Reaguji na Chamurappiho:
Navrhuji ban

Jestli tu duplicitu do týdne (21. 12. 2011) nějak přijatelně vysvětlí, dal bych mu ještě jednu šanci. Jinak souhlasím.
Chamurappi
Profil
Zatím se k vysvětlení nemá, zakládá další a další dotazy, schovává se do jiných a když začne iritovat odpovídající, změní přezdívku a jede znovu
Plaváček
Profil
Chamurappi:

Prosím o ban, nerad mrhám svým časem a nebaví mě házet perly sviním. Díky.
Joker
Profil
Chamurappi:
Navrhuji ban.
Ban
Petr ZZZ
Profil
Z mého příspěvku vyplývá po týdnu bez Mariho reakce souhlas, myslel jsem, že je to jasné. Máme tu tři souhlasy, takže banuji.
Mari
Profil *
Čiste hypoteticky. Bude web zaměřený na AUTO. I takové klíčové slovo. Když se ale někdo rozhodne prosadit klíčové slovo např. Tenis a přepíše veškeré texty, title atd na dané stránce. Má stejnou šanci na dohledání přes slovo TENIS i přesto, že je web tématicky jiný, jako kdyby to celé udělal pro logické AUTO? Ptám se pouze na ohled pochopení principu - síly objevování se na klíčová slova, děkuji
ludekbrno
Profil *
Mari:
Když přepíše texty, title i vše ostatní, tak to přece nebude tématicky jiné, bude to normální stránka o tenise. Logicky ale bude nějakou dobu trvat, než to vezmou vyhledávače a taky ztratí sílu zpětné odkazy, pokzd byly vedeny ze stránek o autech.
Petr ZZZ
Profil
ludekbrno:
Ehmmm, Mari tady má ban (kdyby se zase přejmenoval, poznáš ho podle stylu otázky).

Mari:
Ban se nevztahuje ani na jméno, ani na přezdívku, ani na nedokonalá technická opatření, ale na osobu, na člověka z masa a kostí. Respektuj to prosím a už na tuto diskusi nikdy nic nepiš. Děkuji ti za pochopení.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0