Autor Zpráva
toman
Profil *
Reaguji na toto vlákno
Kontrola zapnutí cookie

A co jsi Orlando čekal? :-) Všichni schopní sem již dávno nechodí a vůbec se jim nedivím. Tohle fórum bylo kdysi fórum s velkým F, dneska tady nenajdeš kromě blbejch keců, urážek a ponižování nic! Já PHP nerozumím, proto ti poradit nemůžu, reaguji jen na tvůj poslední post. Chceš opravdovou radu, raději se poohlédni někde jinde.
Str4wberry
Profil
Až zase někdy budeš mít potřebu bavit se sám se sebou, tak, prosím, nedělej nepořádek na této diskusi.
Radek9
Profil
toman:
A vysvětlíš mi, prosím, co z toho, že tam měl syntaktickou chybu a že se cookies projeví až při dalším načtení stránky, nemohl pochopit?
Chamurappi
Profil
Navrhuji ban mulťáka 62.245.126.188. Značná část jeho dotazů vykazuje podobný vzorec chování.
Alphard
Profil
Byl bych pro dočasné varování.
Orlando
Profil *
Připojuji se k trvalému BAN-u. Tohle forum není o žádné pomoci jen o kecech některých chytrých moderátorů, jejich pitomých žvástech, urážek a v neposlední řadě když už nic tak se mi snažíte podstrčit i něco co jsem ani nepsal. Dej pitomci moc a hned je z něho BŮH. con Dio králové...
Alphard
Profil
Orlando:
My se vám ale snažíme (snažili jsme se) pomoci. Co jiného očekáváte?
Str4wberry vám napsal, že tam máte syntaktickou chybu, HajekJirka to dokonce spustil a vypsal vám jakou. Proč jste nesmazal ten zavináč?
Já jsem pak poukázal na to, že ta funkce bez ohledu na syntaktickou správnost bude fungovat až po znovunačtení stránky, kvůli tomu jsem zlý?

Vy si najdete nefunkční script a my můžeme za to, že to nefunguje. Čeho bych dosáhl tím, že bych to spustil? Já vím, co se stane, na to nemusím mít v hlavě server, stačí mi základni znalosti z oboru.
Str4wberry
Profil
Připojuji se k trvalému BAN-u.

Staniž se.
Petr ZZZ
Profil
Orlando, tvoje reakce ve mně budí dojem, že to celé bude mít nejspíš nějakou historii, ze které plyne tvůj špatný dojem. Zkus se zamyslet nad tím, co bylo na začátku, ale také nad tím, že píšeš-li pokaždé pod jiným jménem, sotva bude někdo hloubat nad tím, kdo jsi a proč píšeš jak píšeš. Nepohodneš-li se nezávisle na sobě s více lidmi, o něčem to nejspíš vypovídá. Věř mi, ti, co zde odpovídají na dotazy, se opravdu snaží pomoct. Samozřejmě nelze očekávat zázraky v podobě hotových mnohařádkových kódů, většina odpovídajících vychází z toho, že nápověda bude stačit. V každém případě ale platí, že jak se do lesa volá – však to znáš. Tak se z lesa ozývá.
Chamurappi
Profil
Dobrý den,
chtěl bych se prosím zeptat, proč mi píšou stránky na diskuze.jaksatweb.cz "Přístup zamítnut". Koncem minulého týdne vše fungovalo bez problému a dneska už ne. Využívám tuto diskuzi celkem často a nikdy jsem s ní neměl žádný problém. Nerozumím tomu co se stalo, zkoušel jsem se připojit v práci přes jiné PC a všechno chodilo taky v pořádku. Znamená to, že je chyba u mě na PC? Děkuji za prověření.
>
S přáním krásného dne
Petr Bureš

Posláno z adresy g52 zavináč seznam.cz.
Chamurappi
Profil
Co s tím budeme dělat? Věříme mu?
Podle mého zběžného průzkumu jeho e-mail existuje už minimálně rok, takže to není anonymní adresa zřízená za účelem vymámení odbanování.
Podepsané jméno jde dohledat v souvislosti s tvorbou stránek, takže asi existuje.
Zabanovanou IP adresu pravděpodobně používá víc lidí. Není vyloučené, že poskytovatel připojení minulý týden protočil své IP adresy a původní viník už má jinou…
Kajman
Profil
Co mu pro začátek vysvětlit tuto kolizi s nechtěným uživatelem a zeptat se na přidělování ip jeho poskytovatelem?
Chamurappi
Profil
Psal Yuhůovi a on mu situaci vysvětlil, takže „pro začátek“ máme hotovo. Na přidělování IP adres od brněnského UPC se ho teda nikdo neptal, ale to je asi zbytečné… na to bych nedokázal jasně odpovědět ani já.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0