Autor Zpráva
Keeehi
Profil
Našel jsem rozbitý odkaz/stránku http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=manual&page=mapa
Jak se na ní dostat: Při psaní příspěvku Ctrl a kliknout na obrázek klávesové mapy.

A další je znefunkčnění tlačítka zpět po napsání některých odpovědí.
Pokud se dostanu do vlákna kliknutím na počet nových odpovědí, objeví se kotva u prvního nepřečteného příspěvku. Pokud pak napíšu odpověď, vytvoří se příspěvek a u něj zase ta oranžová kotva. Pokud se chci vrátit na výpis vláken (2x tlačítko zpět) tak se mi to nepovede a lítám mezi těma dvěma kotvami. Je to, jako kdyby to druhé zpět fungovalo jako vpřed.
Pokud do vlákna vlezu přes jeho název -> bez kotvy a pak napíšu příspěvek tak je to v pořádku, mohu se pomocí 2x zpět vrátit.


Jinak ještě jsem zjistil, že při zakládání příspěvku mě to nechtělo pustit v názvu tématu přes frázi "problém s" avšak když jsem si klikl na upravit, tak tam už mě nic nehlídalo.

Moderátor Chamurappi: Titulek „PHP error a problém s kotvami“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Str4wberry
Profil
Chyba s nápovědou se projevuje i v ostré verzi? V sandboxu jsem to opravil.
Keeehi
Profil
Chtěl bych se zeptat, jestli se něco dělá s těmi kotvami? Je to opravdu velmi obtěžující.
Str4wberry
Profil
Jaký prohlížeč to dělá?
Keeehi
Profil
Str4wberry:
Chrom (16.0.912.77 m)
Chrom (17.0.963.46 m)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Keeehiho:
Chybu jsem sice nevypozoroval, ale z popisu vyplývá, že se do prohlížečové historie připisuje o jednu položku víc, než by mělo. Zkusil jsem tedy teď nahradit jedno přiřazení do location.href za location.replace. (V sandboxu i v ostré verzi.)

Pomohlo?
Nerozbilo to něco jiného?
Keeehi
Profil
Chamurappi:
Bohužel to nepomohlo.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0