Autor Zpráva
GeneralDv
Profil
Michal mi párkrát (mimo jiné) psal, že by zde chtěl odblokovat účet. Není dostatečný trest ban 2 roky? Přitom co udělal - pár nevhodných diskuzí.

O uživateli Michal Kolesa
jenikkozak
Profil
GeneralDv:
Osobně nemám nic pro.
Chamurappi
Profil
Reaguji na GeneralaDv:
U zabanovaných puberťáků můžeme očekávat, že dostanou po pár letech rozum, nejsem si jistý, zda je podobný předpoklad použitelný i u Michala Kolesy.
Jeho přítomnost na této diskusi byla dlouhodobě buď nepřínosná, nebo vyloženě škodlivá. Změnilo se něco na jeho chování během posledních dvou roků?
GeneralDv
Profil
Chamurappi:
nebo vyloženě škodlivá
Proč? Třeba mě právě ty jeho témata zajímaly víc, než diskuze, který tu jsou každej den.

Změnilo se něco na jeho chování během posledních dvou roků?
Nejspíš ne, ale třeba už nebude zkládat podivný témata. Jen bych byl pro, aby se to s nim znovu zkusilo, vždycky může dostat ban.
Taurus
Profil
GeneralDv:
Třeba mě právě ty jeho témata zajímaly víc, než diskuze, který tu jsou každej den.

Mě kolikrát taky, ale zábavní fórum je jinde.
Someone
Profil
Jelikož jsem éru Michala nezažil, tak se zdržuji hlasování. Avšak ze zvědavosti jsem si pročetl skoro vše na i mimo diskusi. Po dočtení jsem si nebyl jistý zda plakat, smát se, bát se všeho na internetu. Tyto smíšené pocity ve mě vzbudili něco co si chcete jednou vyzkoušet ať víte jaké to je, ale nechcete aby se to opakovalo. Mám na vás, obyvatelstvo diskuse dvě otázky...
1) Je to tak hrozné jak se píše?
2) Mám se vůbec obávat, že by se něco takového stalo? nebo je tento návrh jen příspěvek, nad kterým si řeknete: "haha, NE!"
jenikkozak
Profil
Someone:
1) Je to tak hrozné jak se píše?
Já bych řekl, že doba jeho účasti na této diskusi nebyla něčím, co bych vnímal pozitivně. (Osobně bych ho tehdy vyhodil dřív.) Nemyslím si, že by ta jeho „zábavná“ témata byla tím, co může nějak pomoci rozšířit zdejším členům či náhodným návštěvníkům obzory v oblasti webových technologií. A to je patrně cíl tohoto fóra. Ne řešení osobních problémů výrazného jednotlivce. Během doby, co se řešilo jeho zabanování, měl dost času ukázat, že je ochoten se podřídit prostředí tohoto webu, čehož nevyužil. Proč by se jen jemu měla dávat stále další a další šance?

Avšak ze zvědavosti jsem si pročetl skoro vše na i mimo diskusi.
To jsi stihl za tři čtvrtě hodiny? Buď jsi drtivou většinu vynechal, nebo po něm už někdo uklidil.
Someone
Profil
jenikkozak:
čtvrtě hodiny
Četl jsem vše, kam jsem se mohl dostat z prvního tématu v jeho profilu. Bylo to spíše z období konce jeho éry a i přesto to bylo obsáhlé. Od dalších témat ze zdejší diskuse přes, plavající ženy, diskusi s Dádou Patrasovou, exotopedii až po diskusi s Tomino Okamurou.
pavuk
Profil
Michal se výborně hodí do nějaký kauzistiky pro seminární práci ze sociologie nebo psychologie, ale tahle diskuze se bohužel týká webů (bohužel proto, že někdy to s ním byla fakt veliká legranda, a ta by neměla chybět nikde, ani ve "výuce" po webu) takže přínos asi nula a tím pádem unban nejspíš postrádá význam.
panther
Profil
Já jsem proti. Bez něj je tu klid, žádný užitek v odbanování nevidím. Chceme-li udržet nějakou úroveň této diskuse, podobní „členové“ tu nemají co dělat.
Chamurappi
Profil
Reaguji na GeneralaDv:
Třeba mě právě ty jeho témata zajímaly víc, než diskuze, který tu jsou každej den.
Dozvěděl ses z nich něco užitečného?
Jeho témata bývala občas vtipná a lidi mu také někdy vtipně odpovídali, ale bylo toho hodně, začalo to být rušivé. Navíc diskuse s ním byly převážně živené jeho choromyslnými otázkami a nefalšovaným výsměchem okolí — podporovat tento druh zábavy mi připadá… neslušné.

Určité množství humoru na DJPW by asi nikomu nevadilo, ale zjevně zde převládá názor, že by Kolesa nepředstavoval vhodný zdroj zábavy.
Petr ZZZ
Profil
Občas si říkám, že u některých videí Michala Kolesy (třeba Co potřebuje konstruktér nebo Kreslení díry) lze během pár minut relaxovat lépe než za dva dny v lázních, bohužel ale toto nemění nic na tom, že kvalita jeho příspěvků v této diskusi je v nejlepším případě sporná.

Pokud by se mělo o odbanování hlasovat, zdržuji se.
Str4wberry
Profil
Pro odbanování MK bych klidně byl, ale bojím se spíš nežádoucích (rádoby) vtipných reakcí na jeho příspěvky a dotazy. A z toho plynoucí zanášení témat. Ale tak můžeme to na čas zkusit.
Joker
Profil
GeneralDv:
Změnilo se něco na jeho chování během posledních dvou roků?
Nejspíš ne
A tady může diskuse skončit. Zdá se, že se opravdu nic nezměnilo, například tady dostal ban před měsícem a půl.
Na délce blokování až tak nezáleží, spíš jestli je důvod se domnívat, že už pominuly důvody blokování.

Nevidím argument pro odbanování, takže proti.

Someone:
Je to tak hrozné jak se píše?
Řekl bych, že Exotopedia to popisuje dost přesně. Buď zakládá „kravinky“ typu Co pijete při práci? (podotýkám, že přeživší diskuse jsou to nejlepší z jeho tvorby, ty hloupé/trapné se mazaly), nebo položí jednoduchý dotaz a veškerá navržená řešení odmítá postupně stále bizarnějšími argumenty.

Hlavně ale jeho vlákna byla v nejlepším případě zábavná, ale nevybavuju si nějaké užitečné nebo přínosné.
Louka
Profil
Petr ZZZ:
Nechápu, co je na Kreslení díry relaxačního a co jsem koukal na po něm zbylé příspěvky, je to spíš trapné, než vtipné. Ale nejspíš jsem nečetl všechno...
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na Louku:
Nechápu, co je na Kreslení díry relaxačního
Taky to nechápu, nic si z toho nedělej. Nejspíš to taky na různé lidi působí různě. Já si při tom asi uvědomím bezvýznamnost toku času a možná proto to tak vnímám.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0