Autor Zpráva
Darkry
Profil
Nestálo by za zvážení, aby když jsou dva příspěvky od stejného uživatele za sebou (tj. sjednotí se v jeden) tak aby i přes sjednocení se téma v nových příspěvcích posunulo na první místo?
Takhle člověk napíše, že Děkuje a pak najde další problém dopíše ho do toho vlákna, ale nikdo už si toho nevšimne :).
Str4wberry
Profil
Cílem této funkce právě také je, aby člověk nemohl vlákno otravně často vytahovat. Pokud počkáš, tuším, hodinu, tak se editace neprovede a odešle se nový příspěvek.

Možná by ale bylo užitečné při této „editaci“ zobrazovat upozornění „+1“ uživatelům, co téma již navštívili.
Darkry
Profil
Str4wberry
Aha, to jsem nevěděl.

Každopádně to +1 je dobrý.
Díky
_stefan
Profil
Chamurappi:
Částečná optimalizace zobrazení v mobilních telefonech.

Opera Mini mi stránku zobrazuje dost zajímavě, některé věci se překrývají a texty v diskusních příspěvcích tvoří dlouhé úzké nudle. Celá stránka je namačkaná na sebe.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Darkrye:
napíše, že Děkuje a pak najde další problém dopíše ho do toho vlákna
To není žádoucí scénář. Neměl by děkovat předčasně, ani řešit víc nesouvisejících věcí v jednom vlákně. Nechci mu věnovat pozornost pokaždé, když si vzpomene, že něco zapomněl připsat, nejsme na chatu.


Reaguji na Str4wberryho:
zobrazovat upozornění ‚+1‘ uživatelům, co téma již navštívili
Což je v důsledku stejné, jako kdyby se vlákno přesunulo nahoru — také mě to tlačí k tomu, abych se podíval, co je tam nového.


Reaguji na _stefana:
Opera Mini mi stránku zobrazuje dost zajímavě
V prosinci to vypadalo takto. Tvé zajímavé zobrazení je jiné?

Celá stránka je namačkaná na sebe.
V příští verzi ji odmačkáme.
Str4wberry
Profil
také mě to tlačí k tomu, abych se podíval, co je tam nového

Což je asi žádoucí.

• Pokud využívám upozornění na nové příspěvky, tak je šance, že kliknu na vlákno s editovanou zprávou, skoro nulová.
• Je v zásadě nutné se „na slepo“ dívat do témat (jestli někdo neposlal novopříspěvkovou editaci) jako tomu bylo před pár lety dříve.
• Pokud do tématu přispěji, zajímá mě zpravidla každá editace (pokud nenastane situace, kde mě téma přestane úplně zajímat).

Přemýšlím, co by bylo nejlepší řešení, ale něco by se s tím udělat mělo.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Str4wberryho:
Pokud do tématu přispěji, zajímá mě zpravidla každá editace (pokud nenastane situace, kde mě téma přestane úplně zajímat).
Jinými slovy: pokud ho mám zařazené mezi sledovanými. Hm?

(Možná bychom se měli odsunout do některého z vývojových vláken, abychom tu nezastínili tu slavnostní atmosféru nasazení DJPW 2.0 :-))
Str4wberry
Profil
Těžko říct, jak to nejlépe udělat. Když v jednom výpise bude u tématu svítit „+1“ a v druhém výpise u toho stejného nic (pominu-li, že by to vyžadovalo poměrně velké úpravy). Asi by to nejprve chtělo prostudovat historie editací (které snad máme i z ostré verze).

(Souhlasím s přesunem.)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0