Autor Zpráva
Someone
Profil
Dobrý den, je to CCA 20 min, co mi z tohoto vlákna byl odstraněn příspěvěk..
Původně bylo v mám příspěvku [#4]: $sql = mysql_query("CREATE TABLE 'pokus' (id int(15) NOT NULL PRIMARY KEY, nazev varchar(15));", $databaze );
Reagoval jsem tím na příspěvek [#1]. Uvozovky byly v původním příspěvku, tudíž, tím, že jsem je zvýraznil, jsem měl na mysli, že jsou chybné... Předpokládál jsem, že když je autor tématu má v původním příspěvku, tak snad vyplave na povrch to, že jsem tím označením myslel chybu. Rád bych se zeptal, zda bylo toto odstranění na místě, navzdory tomu, že můj příspěvek neobsahoval, žádné chyby, chybu jsem jen zvýraznil.
jenikkozak
Profil
Someone:
tím, že jsem je zvýraznil, jsem měl na mysli, že jsou chybné
To je ten problém. Já (a nejen já) když v delším kódu něco zvýrazňuji, tak to, co jsem do něj přidal.
Tady navíc nebylo poznat, zda reaguješ na první příspěvek (kde apostrofy byly), nebo na svůj (čtvrtý), kde nebyly žádné.
Someone
Profil
jenikkozak:
Chápu, avšak koho by napadlo přidávat apostrofy, když v původním příspěvku byly.
Petr ZZZ
Profil
Someone, asi to chtělo připsat didakticky jednou větou, co je špatně a jak to má být správně. Pouze chybný kód se zvýrazněnou chybou, bez jakéhokoli komentáře, lze pochopit taky přesně naopak – ve smyslu "takto to má být". (Pro pořádek podotýkám, že neposoudím, zda v tom kódu nejsou ještě nějaké další chyby.)
Someone
Profil
Petr ZZZ:
Jelikož se problém v tématu vyřešil, tak to tazatel nejspíše pochopil. Tudíž si myslím, že vyhodit příspěvek s poznámkou "Neraď lidem nefunkční nesmysly." byla trochu přehnaná reakce. Vezmu si z toho ponaučení pro příště.
mimochodec
Profil
Someone: Jen za sebe poznamenám, že jsem ten příspěvek četl taky a nechápal, co tím chceš říct.
Someone
Profil
Dobře :), příště nebudu líný a přidám k tomu poznámku co a jak.
Str4wberry
Profil
Jestli to nebylo bráno jako nesmysl ve smyslu: Některé časteji řešené dotazy pro MySQL - FAQ » Nová tabulka/sloupec pro každý záznam
Someone
Profil
Str4wberry:
Tak to netuším, jen jsem odpovídal na dotaz "proč to nefunguje"... To co to má provést je už vedlejší... I kdžy je pravda, že jsem mohl upozornit na to, že takto ne...
Alphard
Profil
Someone:
Já jsem viděl chybu v původním příspěvku a pak zvýraznění v tom dalším. Což mě napadlo jako zvýraznění chyby, ale radši jsem se ještě díval zpět...
Mě sice nenapadlo to vyhodit, ale mysli i na lidi jdoucí z vyhledávčů, kteří vlákno jen proletí rychločtením, a nezvýrazňuj chyby.

I kdžy je pravda, že jsem mohl upozornit na to, že takto ne...
To je nekonečná snaha. Já už jsem to párkrát jen řekl v rychlosti, ale pak zase člověk působí arogantně. Přestože i pád na hubu je pohyb dopředu :-), víš-li o vysvětlení, nejlepší je odkázat na něj.
Someone
Profil
Alphard:
Děkuju :).. dám si na to příště pozor...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0