Autor Zpráva
peta
Profil
valign iframe
Takto ten clovek odpovida vsude mozne, misto toho, aby resil tema. Vetsinou napada reakce ostatnich lidi nejakou nevhodnou poznamkou.

Moderátor Petr ZZZ: Tvůj projev je podivný a navíc špatně srozumitelný, piš prosím alespoň s diakritikou.
jenikkozak
Profil
Ach ne. Koho napadlo, že petovi ukončí dočasný ban? O jeho banu se uvažovalo léta, proč se stejně dlouho neváhalo s jeho odbanováním?

peta:
Vetsinou napada reakce ostatnich lidi nejakou nevhodnou poznamkou.
Tak nemáš psát blbosti. Dělá jedině správně, že tvé bláboly vyvrací.

Takto ten clovek odpovida vsude mozne, misto toho, aby resil tema.
Nevědět, že jsi to psal ty, myslel bych, že výše uvedená věta se vztahuje na tebe.
Trejpa
Profil
peta:
Tazatel nedefinoval výšku, ve které se měl obrázek vystředit. Tudíž tvé řešení s pevnou výškou není ideální.

Usvědčil ses z neznalosti základních principů HTML.

Že si stěžuješ ty, který nedodržuješ pravidla, mě překvapuje.
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na petu:
Takto ten clovek odpovida vsude mozne
Obě marginovy odpovědi v odkázaném vlákně mi přijdou přínosné a zajímavé.

peta:
Vetsinou napada...
Prosím o odkaz na živou ukázku. Nemáš-li, mlč.
peta
Profil
Petr ZZZ: Miliony, po cele diskuzi.

Wedosforum.cz
„Radeji rychle odsud pryc... :) (takova ta hlaska FF, kdyz je ve strance https s neplatnym certifikatem)“
Tak to přinejhorším znamená, že web je na tom plus mínus stejně, jako při použití protokolu http://, z takových stránek také utíkáš rychle pryč?
... Vysvetli mi nekdo, pro vsude pise OT reakce? Ja myslel, ze je to diskuze o hodnoceni stranky. A on zacne rozebirat kazde me slovo. Ja mu samozrejme na to nejdu odpovidat, jako v mnoha jinych tematech.
jenikkozak
Profil
peta:
Tahle diskuse nepoužívá důvěryhodný zabezpečený certifikát. Proč odtud neutíkáš rychle pryč?
Chamurappi
Profil
Reaguji na peta:
Chceš-li se vyhnout podivným reakcím, nepiš podivné připomínky. Je dobře, že tvé výplody stále ještě někdo čte a dohlíží na to, abys autory hodnocených stránek moc nezblbnul.

pro vsude pise OT reakce?
Ty jsi začal o HTTPS.
peta
Profil
Ty jo, margin si muze psat blaboly a ja nesmim ani do zavorky vysvetlit, odkud tu hlasku mam. Hned je to povazovano za OT. At zije demokracie.
Chamurappi
Profil
Reaguji na peta:
Tvá závorka i marginův příspěvek jsou OT. Posouzení, zda mimotématická diskuse vadí, je na nás.

At zije demokracie.
Vládne zde tuhá diktatura… a ty jsi náš disident.
margin
Profil *
peta:
Přes bláboly jsi expert: „Kazdy prohlizec ma vlastni sadu fontu.
peta
Profil
margin: Dokaz, ze to neni pravda. Ja ti dokazal, ze to pravda je, ze se mi stranka zobrazila rozdilne.
shaggy
Profil
peta:
Zem neobieha okolo Slnka, ale Slnko okolo Zeme. A dokáž mi, že to nie je pravda!

Ja ti dokazal, ze to pravda je, ze se mi stranka zobrazila rozdilne.
Jediné, čo si dokázal je to, že o tvorbe stránok vieš ešte menej, než sme si všetci mysleli. Ja len nepochopím, ako sa môže človek, ktorý má VŠ vzdelanie prvého stupňa (ak sú tie informácie o tebe pravdivé), takto strápňovať. Ty dlhodobo trepeš nezmysli (inak sa to nedá nazvať), zámerne ignoruješ pravidlá fóra (diakritika) a pre väčšinu ľudí si tu iba na pobavenie (nie je to pekné odo mňa, ale považujem ťa za ďalší vývojový stupeň Kolesu).
margin
Profil *
peta:
Nemám potřebu ti něco dokazovat, zejména, když to jsou základy. Příčina rozdílného zobrazení stránky je jiná, než tvrdíš.
peta
Profil
Dalsi naprosto zbytecna reakce. Napsal totez, co ja. Ze se nektere svatky pocitaji a jine maji pevny datum. Algoritmus nic.
Rozdíl dvou datumů, počítat pouze pracovní dny

shaggy: A dalsi karticka do sbirky mezi margin, petr zzz a shaggy :)
margin
Profil *
peta:
Vypsal jsem všechny jeden naše státní svátky, které mají pohyblivý termín.

A dalsi karticka do sbirky
Moje současná sbírka je mnohem chudší, díky činnosti moderátorů jsem o několik chovných kusů přišel.
_es
Profil
margin, peta:
Zdá sa mi to ako len nedorozumenie ohľadom petovho neurčitého termínu „cislo dne“ (číslo aké?).
Joker
Profil
peta:
Dalsi naprosto zbytecna reakce. Napsal totez, co ja.
Nebyla zbytečná, opravoval zavádějící a lživé informace z tvého příspěvku.

_es:
Zdá sa mi to ako len nedorozumenie ohľadom petovho neurčitého termínu ‚cislo dne‘ (číslo aké?).
Částečně, jenže to je pro jeho příspěvky právě typické. peta, když už teda napíše něco k tématu, dokáže vyplodit zhruba 4 druhy příspěvků:
1. Relativně normální odpověď v intencích této diskuse, více či méně správná a věcná.
2. Naprosté, ale naprosté bludy.
3. Kombinace 1 a 2: Relativně správná odpověď, do které jsou vsunuté naprosté bludy.
4. Informace správné v určitém kontextu, které peta prezentuje jako správné buď obecně, nebo v úplně jiném kontextu.

Nejnebezpečnější je kategorie 3 a potom 4.
Za tu dobu co sem píše výrazně omezil příspěvky úplně mimo téma (jelikož mu je moderátoři už netolerují) a skoro eliminoval kategorii 2 (kdy z následné hádky vyšel jako úplný idiot), ve prospěch 1 a 4. Tak alespoň nějaký pokrok tam je (byť je otázka, jestli se něco naučil, nebo jestli jsme mu prostě jen zabránili sem posílat ty největší blbosti)
peta
Profil
Stale mi unika, cim obohatil diskuzi? Tak ci tak tazatel musi hledat alespon 1 algoritmus pro vypocet svatku a nastudovat si, jak to se svatky vlastne je.

„Svatky se meni kazdy rok, cislo dne. Nektere maji slozitejsi algoritmy pro vypocet dne, kdy je treba podminkou lichy, sudy tyden“
Svatky jako celek, se meni kazdy rok, cislo jejich dne. Nektere, tedy alespon jeden, maji slozitejsi algoritmus.

Cim by diskusi obohatil je link na wiki. Ale kde nic, tu nic.
http://cs.wikipedia.org/wiki/V%C3%BDpo%C4%8Det_data_Velikonoc
Hando
Profil
Zdravím vás.

Jelikož se mi toto vlákno zobrazuje jako s novými příspěvky, neodolal jsem a nakoukl.

Ale po přečtení mi stále nějak uniká, čeho se peta snaží docílit a proč vlastně to vlákno založil. Pochopil to někdo jiný?
Ugo
Profil
nechcete si své osobní spory vyříkávat mezi sebou a v případě že touhu něco řešit má pouze jedna strana, tak se prostě kousnout do partií a nechat to?
diskuse je od toho aby se diskutovalo, jak si to představuješ ty, že se zeptáš a přijde jedna správná je spíš styl poradny než diskuse, do té patří všechny názory. dokonce i ty které dle tvého soudu nejsou nijak prospěšné. (jako třeba teď ten můj)
Joker
Profil
peta:
Ano, kategorie 4, takže se bude slovíčkařit.
„Některé svátky“ je množné číslo, takže nejméně dva.
A každopádně tohle není pravda: „kdy je treba podminkou lichy, sudy tyden“.

Tak ci tak tazatel musi hledat alespon 1 algoritmus pro vypocet svatku
Teoreticky nemusí. Zkusím to napsat do daného vlákna, mohlo by to být užitečné.

Hando:
Ale po přečtení mi stále nějak uniká, čeho se peta snaží docílit a proč vlastně to vlákno založil. Pochopil to někdo jiný?
Ne že bych v tom viděl nějaký smysl, ale peta tohle dělává.
moderatori - mazou prispevky
prispevky a chamurapi (osobni diskuse)
peta: chamurapi pryc — stížnost týkající se mazání
Naco hacky a ine prkotiny2?
Stiznost na uzivatele a moderatory (od peta)
…a další.
peta
Profil
Chci dosahnout toho, aby nebyli me prispevky napadany marginem, casto neopravnene a aby prestal placat nesmysly. Podobne to delal Petr zzz, ale uz s tim prestal a k jeho prispevkum nemam nyni zadne pripominky.

Ne, nemuzu si to s nim vyrikat. Uzivatel margin neni registrovan a nemam na nej zadny kontakt. Tim padem muzu kontaktovat jen adminy diskuse zde, ze mi jeho prispevky vadi. Jine forum se pro to nehodi. Napadat jeho prispevky v diskusi nebudu, to je poruseni pravidel.

Ok, s lichym tydnem jsem mozna prestrelil, s velikonocemi nesouvisi. Na jeho vypocet se vsak tez pouziva slozitejsi algoritmus. To je mozna to, na co jsem prave myslel.

„Tak ci tak tazatel musi hledat alespon 1 algoritmus pro vypocet svatku“
Teoreticky nemusí. Zkusím to napsat do daného vlákna, mohlo by to být užitečné.
... To se necham prekvapit :) Zrovna pro to tema neexistuje moznost pouzit vestavenou funkci jazyka, si myslim. Takze jsem moc zvedav.

Upozornovat muzu, kdyz se mi neco nezda?
panther
Profil
peta:
Chci dosahnout toho, aby nebyli me prispevky napadany marginem
nepis bludy a blaboly, nikdo tve prispevky pak napadat nebude - nebude mit duvod.
margin
Profil *
peta:
aby nebyli me prispevky napadany marginem, casto neopravnene a aby prestal placat nesmysly.
Prosil bych o odkazy, kde jsem tvé příspěvky napadal neoprávněně a kde jsem plácal nesmysly.

panther:
nepis bludy a blaboly, nikdo tve prispevky pak napadat nebude - nebude mit duvod.
Přesně tak.
Chamurappi
Profil
Reaguji na peta:
Chci dosahnout toho, aby nebyli me prispevky napadany marginem
Nemáš šanci. Zjevně nejen moderátoři nabývají dojmu, že je zpochybňování tvých diskusních výtrusů oprávněné.
Vidíš snad, že by tady někdo sdílel tvůj úhel pohledu?

Uzivatel margin neni registrovan
Co já vím, tak tu dva účty má. Není moc těžké je vypátrat.

Upozornovat muzu, kdyz se mi neco nezda?
Již jsi dávno překročil hranici notorického stěžovatele. I kdyby ti margin trhal zdravé zuby, zřejmě by tě nikdo nebral vážně.


Myslím, že je stížnost vyřešena. Zamknout?
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na petu [#22]:
...aby nebyli me prispevky napadany marginem... Podobne to delal Petr zzz, ale uz s tim prestal

Máš-li dojem, že na tebe reaguji méně než dříve, může to snadno být tím, že jsem téměř přestal tvoje texty číst. Jsou obtížně srozumitelné, psané šlompácky a tedy bez respektu ku čtenářské obci, s množstvím gramatických, stylistických i pravopisných chyb, a navíc jsou dle názoru několika lidí, které jsem v průběhu posledních let vyhodnotil jako kompetentní, potenciálně závadné i po odborné stránce. Přinejmenším v kategorii JS jsem ovšem dost dobře s čímkoliv přestat nemohl, protože tam, nemaje k odhalování kohokoli bludů potřebné znalosti, převážně mlčím odjakživa. Občas si ale i tam něco přečtu a o to vděčnější jsem pak všem, kteří v rámci možností nečistoty kompetentně odfiltrují. :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0