Autor Zpráva
Karel817
Profil *
Při každém pokusu o vložení příspěvku si musím vyžádat nové heslo. I když se v zaslaném e-mailu s novým heslem píše :

Kdykoli se pak můžete do fora novým heslem přihlásit a v "Preferencích" toto heslo změnit na něco "zapamatovatelného".

Nikde jsem nenašel zmiňované Preference. Vlastně ani nikdy nevím jestli jsem nebo nejsem přihlášený. Jak se to pozná?
Str4wberry
Profil
Asi ještě nejsi registrovaný.

Zda jsi přihlášen poznáš tak, že na hlavní straně uvidíš „Přihlášen/a jako:“ a v menu bude odkaz „Odhlásit“.
panther
Profil
Karel817:
Nikde jsem nenašel zmiňované Preference.
hm, podivná hláška :-) Heslo se dá změnit v horní liště odkazem „Upravit profil“.

Vlastně ani nikdy nevím jestli jsem nebo nejsem přihlášený. Jak se to pozná?
právě díky horní liště, kde máš možnosti týkající se tvého profilu. Nebo v detailu jakéhokoliv vlákna, u pole pro odpověď.
Karel817
Profil *
Registrovaný určitě jsem protože po kliknutí na zapomenuté heslo mi toto heslo přijde na e-mail. Nově zaslaným heslem se přihlásím ale právě nikde není vidět, že bych byl přihlášený. Proto se na to ptám. Registrovaný jsem na jiné jméno ale nechci to tu řešit ve foru. Radši bych soukromě protože si připadám jako blbec :(
Joker
Profil
Karel817:
Přihlášený uživatel má místo políček pro jméno a heslo na hlavní stránce nahoře a ve vláknech nad polem pro příspěvek text: „Přihlášen/a jako: <jméno> » Odhlásit“
Jestli tam i po „přihlášení“ jsou políčka pro jméno a heslo, asi se přihlášení nepovedlo.

Zároveň by na horní liště měly přibýt volby „Upravit profil“ „Můj profil“ a „Odhlásit“, přičemž heslo se dá změnit v „Upravit profil“.
Str4wberry
Profil
Tak potom mě napadá, jestli není nějaký problém s keší a nepomohl by refresh stránky.
Karel817
Profil *
Všechno už jsem vyzkoušel :( Zkoušel jsem IE 8, FF 11, Google Chrome 18.0.1025.162. Mazal jsem cache, restartoval jsem PC. Při vstupu na stránku vidím toto. Když zadám jméno a heslo které si musím poslat, tak vzhled stránky je stále stejný (nepoznám jestli jsem nebo nejsem přihlášený). Nikde ani není možnost se opět Odhlásit. Už ničemu nerozumím :(
Sir Tom
Profil
Karel817:
Možná nepovolené dlouhodobé cookies? (Jen hádám - nevím, jak je DJPW řešeno.)
Karel817
Profil *
Ale já v nastavení prohlížečů nic neměnil a vždycky to fungovalo bez problémů. Co bych tedy měl zkontrolovat aby to zase fungovalo?
_es
Profil
Karel817:
A prihlásil si sa vôbec? Lebo aj v tomto vlákne vystupuješ ako neregistrovaný.
Karel817
Profil *
_es:
Píšu o tom o pár příspěvků výš.
_es
Profil
Karel817:
Ešte je možnosť zadať meno a heslo aj pri odosielaní príspevku do políčok nad textom príspevku. To si skúšal?

Nově zaslaným heslem se přihlásím
A ako potom poznáš, že si prihlásený?
Karel817
Profil *
_es:
Poznám to tak, že když odešlu příspěvek, zobrazí se u něj jméno na které jsem zaregistrovaný. Nikde potom ale nenajdu možnost jak si heslo ani změnit :( A že jsem přihlášený poznám až kdž si dám náhled před odesláním příspěku jestli se jméno zobrazí (jsem přihlášený) nebo nezobrazí (nejsem přihlášený).
Chamurappi
Profil
Reaguji na Karla817:
když odešlu příspěvek, zobrazí se u něj jméno na které jsem zaregistrovaný
Které přesně to je? Jméno Karel817 (ani žádné z ostatních, které jsou podepsané pod příspěvky poslanými z tvé IP adresy) zde nikdo zaregistrované nemá. Příspěvky teď posíláš jako nepřihlášený, jinak bys měl pod jménem odkaz na svůj profil.

poznám až kdž si dám náhled před odesláním příspěku jestli se jméno zobrazí (jsem přihlášený) nebo nezobrazí (nejsem přihlášený)
Při zobrazování náhledu se neověřuje, zda jsi přihlášený.
chadas
Profil *
Chamurappi:
A co třeba takhle? Teď jsem se přihlásil a takto vypadá obrazovka po přihlášení. A divil bych se, že tam není žádný příspěvek podle IP adresy :( Tam možná někde bude ten zakopanej pes. Pokud si dobře vzpomínám i přihlašování probíhalo úplně jinak než to je teď. Jak je vidět na obrázku není tam ani nikde možnost na odhlášení, a to ani v případě, že přihlášený budu :(
Petr__
Profil *
chadas:
Zaregistrovaný jsi? Pokud ne, tak se nemůžeš ani přihlašovat. Ta tvoje obrazovka po přihlášení neznačí, že jsi přihlášený.
Davex
Profil
chadas:
Problém by mohl být v tom, že v e-mailu na změnu hesla není uvedeno uživatelské jméno a ty nevíš, jako kdo se vlastně přihlásit.
Str4wberry
Profil
Podle obrázku to vypadá, že se přihlašuješ pod jménem, které není zaregistrované. V takovém případě je uložené do cookie a předvyplňuje se, ale nejsi přihlášen.

Pokud zadáš uživatelské jméno, které registrované je, tak tě diskuse buď přihlásí (souhlasí-li heslo), nebo nepřihlásí a napíše „Tato kombinace jména a hesla je nesprávná“.
chadas
Profil *
Str4wberry:
Pokud zadáš uživatelské jméno, které registrované je, tak tě diskuse buď přihlásí (souhlasí-li heslo), nebo nepřihlásí a napíše ‚Tato kombinace jména a hesla je nesprávná‘.
Po přihlášení (pokusu o přihlášení) se ale žádná hláška o nesprávném heslu neobjeví. Mělo by to tedy být asi v pořádku.
Str4wberry
Profil
To, že se hláška neobjeví, znamená, že použité jméno není zaregistrováno.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0