Autor Zpráva
peta
Profil
Spojenie s databázou
„som omylom založil dve fóra o tom istom“
Tohle se ti stalo omylem i tady.

Problem je, ze jednou vlozeny prispevek autor nemuze smazat. tim padem mu neni mozne vycitat dvoji zalozeni, pokud nevim, ze to zalozil umyslne.

---

IE7 vysuvacie menu sa zobrazuje pod strankou
peta:
„Ty pismenka popisku jsou moc nalepene na sobe, zkus tam dat vetsi text-indent“
Nauč se CSS, CSS vlastnost text-indent určuje odsazení prvního řádku odstavce.
Text-indent

No tak co, jsem se spletl. Ale napsal tam jakou vlastnost jsem mel vlastne na mysli? Ne. Z toho plyne, ze css take nezna a nevi, ze tam takova vlastnost je. Jedine, oc mu tedy slo je zase zkritizovat petuv prispevek. Je to velmi uboha strategie :)
Chamurappi
Profil
Navrhuji měsíc ban pro peta za opakované nesmyslné stížnosti a celkově i nesmyslné příspěvky. Někdo proti?
jenikkozak
Profil
Chamurappi:
Někdo proti?
Měsíční ban už jednou měl, a nepomohlo to. Chtělo by to důraznější opatření.
panther
Profil
Chamurappi:
ja jsem pro. Otazka je, jestli mesic pomuze, minule nepomohl.
peta
Profil
Ja totez navrhuji pro margina a chamurapiho. Nekdo proti?
Jako, ze margin neustale napada lidi, to vam nevadi?
4. Jednejte s ostatními slušně.
1. Pište jenom tehdy, pokud máte co říct. Tlachy si nechte od cesty. Tato diskuse není chat, ani zábavní server.
3. Odpovídejte jenom na to, na co se tazatel ptal. Držte se tématu.
4. Pište hodnotné příspěvky. Nepříliš kvalitní (byť dobře míněný) příspěvek může být odstraněn, přestože neporuší pravidla.
To je ale presne to, co tyhle jeho prispevky vystihuje. Proti ostatnim jeho prispevkum nic nemam, pokud nejake pise.
Edit: Myslim si ,ze takovymto napadanim jen rozpouta flame o tom, zda to ten clovek dal umyslne 2x nebo ne. Coz je naprosto nehodnotna diskuse, kterou muzou vest pres mail.
Kajman
Profil
Chamurappi:

Nejsem proti. Vzhledem k opakování výstražného banu nejsem ani proti zvýšení jeho trvání (třeba na tři měsíce).
Chamurappi
Profil
Měsíc minule pomohl. Na chvíli. Banováním z peta vyšlechtíme něco méně otravného.


Reaguji na peta:
Jako, ze margin neustale napada lidi, to vam nevadi?
Napadá zejména tebe. Kdyby nám to vadilo, pořád je lepším řešením odstranit spíš tebe. Už třeba jen proto, že občas lžeš a odmítáš své bludy obhajovat. Napadání nesmyslů pravidlům neodporuje, naopak je přínosné a žádoucí.

Coz je naprosto nehodnotna diskuse
Tvé stížnosti jsou též nehodnotné. Nedokážeš racionálně zhodnotit jejich šance? Furt jen otravuješ a my si to líbit nenecháme. Založ si vlastní fórum, tam si zakaž zpochybňování čehokoliv…
Petr ZZZ
Profil
Souhlasím s měsíčním banem pro petu.
Ugo
Profil
Chamurappi:
Někdo proti?
ne že by to mělo váhu, ale já jsem proti, šak je aspoň občas sranda :)
panther
Profil
Ugo:
delat bordel (a pridelavat praci moderatorum, kteri musi peta neustale krotit) zadna sranda neni. I kdyz ti to tak muze pripadat.
Petr ZZZ
Profil
Ugo:
Humorné příspěvky jsou jistě vítány, ovšem za předpokladu, že humor je jejich kořením a ne jedinou komponentou. Osobně mi petovy pokusy o text dvakrát veselé nepřipadají. A kontroverze, které občas vyvolá... Já nevím, spíš než srandovní mi přijde, že jsou zbytečné.
Str4wberry
Profil
Já si vypěstoval bezdikaritikovou slepotu, takže mě jeho příspěvky neobtěžují, nečtu je. Hlasování o banu pro peta se tedy zdržuji.

Ohledně zdejší stížnosti mi přijde „Nauč se CSS“ jako ne úplně slušné chování.
Joker
Profil
Nevšiml jsem si tohohle vlákna, takže dodatečně: Pro ban.
Po minulém banu se peta trochu zkrotl, ale už se zase vrací ke starým móresům.
peta
Profil
Prosím o hodnocení webovek goldpress.cz
Joker
Profil
peta:
Co tím chtěl básník říci?
Chamurappi
Profil
Před pár dny jsem v e-mailové konverzaci peta upozornil, ať nás už se svými stížnostmi nikdy neobtěžuje. Ani mailem, ani na diskusi, ani jakkoliv jinak.
Takže bych mu dal další měsíc. Námitky?
Joker
Profil
Chamurappi:
Třeba nás ještě překvapí nějakým smysluplným zdůvodněním toho odkazu, které nám uniká :-)
Petr ZZZ
Profil
Petou [#14] odkázaná marginova reakce je ironická, ale řekl bych, že margin uhodil hřebíček na hlavičku. Nevím tedy, co se petovi už zase nelíbí. Mně se nelíbí už nadpis tohoto vlákna, marginovy příspěvky se mi jeví přínosné. Souhlasím s měsíčním banem pro petu.
Ugo
Profil
nic nechápete, ten link byla poklona marginovi a jelikož petu uchvátilo jak výstižně to margin dokázal napsat, složil mu tuto poklonu tím že se ho pokusil napodobit odkazem bez vysvětlení Tak aby to bylo co nejkratší a v duchu svého vzoru :)
peta
Profil
Ty jo, clovek, aby se bal neco napsan na forum nebo dostane ban.

Margin vyjadril svuj nazor na webovky velmi strucne stylem 15ti leteho spratka. Tve webovky jsou hnus a pridej tam jeste vic hybatek. Takovych reakci jsou plna fora, kam 15 leti pisi timto stylem. Opravdu chcete byt jednim z nich?
Ja tu reakci neshledavam jako prinostou. Prijde mi urazliva. Kdybych to napsal ja, v tu chvili by mi to dal admin pryc.

"Co tím chtěl básník říci?"
Basnik mluvi k tematu a pridal sem dalsi marginuv prispevek, o kterem si myslim, ze neni vhodny pro toto forum. Poukazuje na to, ze je sam za takove prispevky kritizovan ci banovan.
_es
Profil
peta:
Ja tu reakci neshledavam jako prinostou. Prijde mi urazliva.
Autorovi dotazu zjavne neprínosná a urážlivá nepripadá.
Chamurappi
Profil
Reaguji na peta:
Nás tvé názory na ostatní diskutéry už nezajímají. Napsal jsi jich spoustu a vesměs všechno bylo úplně mimo, tak si přestaň přivlastňovat úlohu strážce pořádku.
Odmítám s tebou řešit, jestli je ta marginova reakce (nebo jakákoliv jiná) přínosná. Je to ztráta času. Takže to máš zakázáno. Smiř se s tím.

clovek, aby se bal neco napsan na forum
Bát se smíš.
Joker
Profil
peta:
clovek, aby se bal neco napsan na forum nebo dostane ban
Po troufám si odhadnout desítkách pokusů o řešení po dobrém, napomínání a varování, kterým ses buď smál, ignoroval je, případně se nejdřív hádal a pak je ignoroval, máme jinou možnost?

Snad jsme celkem jasně dali najevo, že sem tyhle stížnosti nemáš dál posílat.
Zjevně máš oproti většině posunuté vnímání toho, co je otravné/problematické, ty stížnosti jen zatěžují moderátory a potenciálně vyvolávají konflikty tam, kde do té doby žádný konflikt nebyl.

dalsi marginuv prispevek, o kterem si myslim, ze neni vhodny pro toto forum.
Ale znovu si to myslíš sám. Adresát kritiky za ten příspěvek marginovi poděkoval a zjevně se uražen necítil, ani nikdo další si nestěžoval.

Poukazuje na to, ze je sam za takove prispevky kritizovan ci banovan.
Tvoje některé příspěvky totiž, na rozdíl od toho výše uvedeného, přijdou otravné většímu počtu lidí.
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na petu:
Margin nepíše „Tve webovky jsou hnus a pridej tam jeste vic hybatek“. To píšeš ty.
Margin píše „Málo se to hýbe, kdyby se to hýbalo více, utekl bych mnohem rychleji. “

Chceš-li, peto, vidět projev spratka, hledej jinde.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0