Autor Zpráva
SeparateSK
Profil
Dobrý deň, tak ma napadlo, či by nebolo dať uživatelovi možnosť zrušiť svoje založené forum alebo zmeniť kategóriu fóra.
Niekedy by sa to hodilo, ak by to napríklad už vyriešil alebo ak by zaradil fórum do zlej kategórie.
Čo si o tom myslíte vy?
Chamurappi
Profil
Reaguji na SeparateSK:
dať uživatelovi možnosť zrušiť svoje založené forum
Nikdy. Většinou ani na požádání moderátora.

Niekedy by sa to hodilo, ak by to napríklad už vyriešil
Tak má napsat řešení a ne to mazat. Individuální spokojenost tazatele není příliš důležitá.

alebo ak by zaradil fórum do zlej kategórie
Myslím, že špatně zařazených dotazů není tolik, aby se vyplatilo zavádět kvůli nim speciální funkci. Kdokoliv může zavolat moderátora a požádat o přesun (což je ostatně zmíněno i v pravidlech).
Joker
Profil
Chamurappi:
„dať uživatelovi možnosť zrušiť svoje založené forum“
Nikdy. Většinou ani na požádání moderátora.
Já bych nebyl tak striktní, za určitých podmínek by to šlo, například pokud vlákno ještě nemá žádnou odpověď.

Co se týká změny kategorie, podle mě stávající řešení, kdy vlákno přesune moderátor, je vyhovující.
Navíc takové přesouvání udělat by nebylo úplně triviální; běžný uživatel by nemohl přesouvat do všech sekcí jako moderátor a neregistrovaní by ten seznam měli ještě menší.
jenikkozak
Profil
Joker:
Já bych nebyl tak striktní, za určitých podmínek by to šlo, například pokud vlákno ještě nemá žádnou odpověď.
Tím ale příliš nepotěší ty, kteří budou mít odpověď teprve rozepsanou. Někdy se promýšlí déle, dohledávají zdroje, testuje se řešení... Výsledkem by mohla být odpověď kvalitní, a ta by zmizela. Zatímco kdyby někdo odpověděl na půl úst, možnost smazání vlákna by zablokoval. To je přece naruby.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0