Autor Zpráva
hetleke
Profil
IMHO je tu urcite vela ludi, ktory robia v tomto softe.
Nedalo by sa mu vyhradit samotnu sekciu.
Flash a Fireworks maju a na DW sa akosi pozabudlo.
Dokonca ja FP tu ma svoj chlievik.
Urcite by sa to ujalo.
Timy
Profil
IMHO by bylo úplně nejlepší udělat sekci wysiwyg editory obecně. Je tady i hodně lidí, co dělají např. ještě v NVU
Hanz
Profil
hetleke
Sekce Flash a Fireworks jsou zde jen díky DoubleThinkovi a jeho dvoum webům právě s touto tématikou. Další věc, kterou už tu někdy někde psal Yuhů je, že novou sekci klidně přidá, ale musí se zároveň přihlásit někdo kdo jí bude moderovat (tím pádem Dreamweaver skvěle znát) a druhou podmínkou je, že bude na to téma dost dotazů.
fimmos
Profil
Myslím, že Dreamwaver není moc obecny téma... Je pro Win a každej taky nemá na jeho plnou verzi...
Yuhů
Profil
Přesně, jak píše Hanz. Klidně uděláme fórum o Marťanech, pokud se na to lidi budou ptát a někdo bude zasvěceně odpovídat. Já jsem se už asi dva roky ani nedostal k tomu, abych si nainstaloval trial verzi DreamWeaveru, natož abych mohl poskytovat kvalitní support. Třeba u FrontPage si na to troufnu, protože FrontPage extrémně dobře znám (a stejně většinou odpovídám, že něco nejde.)

Pokud se mi ozve někdo, kdo DreamWeaver zná jak své boty a bude ochoten pravidelně moderovat fórum, má ho mít.
hetleke
Profil
V Dreamweaveri robim od verzie 3, ale aj tak bych par krat potreboval poradit. :(
Je pravda, ze to chce niekoho zbehnuteho.
Mozno by to nemuselo byt moderovane, a vyuzili by sa hromadne znalosti.
hetleke
Profil
Casom by sa z dotycnych ludi vyselektoval nejaky moderator.
Yuhů
Profil
raději bych slyšel o někom předem. Je to trochu konzervativní přístup, to uznávám.
hetleke
Profil
Nuz co, bude treaba asi vyhlasit vyberove konanie :)
Tailor
Profil *
Používám Dreamweaver - v kódu stránky mám zadán odstavec <p>&nbsp;
Ovšem při uložení stránky se mi automaticky smaže znak &nbsp; zůstane tam jen <p> a při prohlížení v IE je tento odstavec ignorován. Poradíte někdo, zda je to nějakým nastavením automatických oprav ? Nikde jsem to nenašel.
Díky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0