Autor Zpráva
Keeehi
Profil
Když na úvodní stránce kliknu na Starší >>, tak mě to vyhodí ze sandboxu (odkaz na nesandboxovou verzi). Poprvé se mi to stalo asi před třemi dny, ale do čtvrt hodiny se to zpravilo, tak jsem si říkal, že je o možná přechodný jev způsobený při nějaké úpravě. Jelikož se mi to stalo dnes znovu, tak to sem raději píši. Ničeho zvláštního, co by o vyvolávalo jsem si nevšiml.

Tak během psaní příspěvků se to zase opravilo.

Edit: a už to zase nefunguje
Str4wberry
Profil
Mně se to ještě nikdy nestalo, ale když koukám do kódu:
<a href="/?sortBy=0&amp;page=0#posledni" class='prev'>&laquo; Novější</a> <a href="/?sortBy=0&amp;page=2#posledni" class='next'>Starší &raquo;</a>
Tak skoro nechápu, proč se tak neděje pořád.
Keeehi
Profil
Mohli byste to prosím opravit, protože ruční dopisování .sandbox/ do adresního řádku stojí za nic.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Str4wberryho:
Myslím, že za to může djpw.js. Je v něm smyčka, která projede všechny odkazy na stránce a předělá je, aby nešlo ze sandboxu vyskočit. Odkazy do diskuse v nových příspěvcích už máme všechny relativně, ale ve starých vláknech bývají stále absolutní — kdyby se v databázi hromadně nahradily také za relativní (a rovnou i s class="do-diskuse"), mohl bych ten kousek JS vyhodit. Pak by začal odkaz „Starší“ zlobit všem :-)


Reaguji na Keeehiho:
možná přechodný jev
Nevzniká před ním na úvodní stránce javascriptová chyba? Pokud ano, jaká?
Keeehi
Profil
Chamurappi:
Nevzniká před ním na úvodní stránce javascriptová chyba? Pokud ano, jaká?
Momentálně to nefunguje a momentálně mi to žádnou chybu neukazuje. Práci s javascriptem v nástrojích pro vývojáře v chromu moc neovládám, takže se můžu mýlit. Ovšem tam, kde se mi něco zobrazovalo, když byl s javascriptem na jiných stránkách problém, tak tam je teď prázdno. Tak se snad dívám správně.
Str4wberry
Profil
OK, mělo by být opraveno.

Zajímavé ale, proč JS Keeehimu adresy nezesandboxoval.
Keeehi
Profil
Občas to dělalo problémy, občas ne. Co to však způsobovalo jsem nevypozoroval. I když teď mě napadá, že jsem v poslední době zapnul chytré odkazy. Předtím to snad bylo v pořádku. Ale taky to tím být vůbec nemusí.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0