« 1 2 3 4 »
Autor Zpráva
Petr ZZZ
Profil
Hlasování o termínu (ukončeno)
Termín srazu v Praze je 23. listopadu 2012.

Reaguji na Kuba2:
„A čo my slováci? Do Prahy je to dosť ďaleko aj časovo náročné...“
On nemusí být sraz jen jeden, že. Můžeš navrhnout slovenskou destinaci a když se někdo přihlásí, dopíše se do tabulky další lokalita.
Joker
Profil
Kubo2:
A čo my slováci? Do prahy je to dosť ďaleko aj časovo náročné...
Minule byla snaha zorganizovat sraz i v Brně, ale nepřihlásilo se dost lidí.
Yuhů
Profil
Mám letos hodně často zpívací víkendové soustředění a sem tam nějakou jinou akci. Rozhodně bych vás chtěl vidět, ale kdyby to nešlo naplánovat s mou účastí, tak mě oplakejte. Napsal jsem svoje termíny do tabulky, některé večery ještě fakt nevím (?).
Joker
Profil
Takže prozatím nejnadějněji vychází 9. listopadu pokud bychom chtěli pátek, nebo 3. a 10. listopadu pro sobotu?
Juandev
Profil
Tak jak to vyzerá?
HakitoCZ
Profil
Hodně rád bych se stavil, protože jsem se rozhodl, že chci pochopit programování a to je asi nejlepší, když mi s tím někdo pomůže. Takže tohle je ideální příležitost.
Proto se ptám, kdy a kde se to bude konat?
Mistr
Profil
HakitoCZ:
kdy a kde se to bude konat?
Zatím jsme stále ve fázi, že vybíráme vhodný termín. Navrhni Ty, které by Ti vyhovovaly.
mimochodec
Profil
Za sebe můžu říct, že bych se zúčastnil rád, jen je dost těžké ze mě dostat nějaký plán. Takže do výběru data mluvit nebudu, o své účasti budu mít jasno 2-3 dny předem.
Sir Tom
Profil
Pokud je má přítomnost žádoucí, tak bych možná také dorazil. :) Nicméně stále jsem měl pocit, že tyto srazy jsou spíše pro silnější (moderátorské) jádro DJPW, do kterého podle mého soudu zatím nepatřím... Ale co se týče lokality, tak mi nedělá problém Praha, Brno a dokonce ani Boskovice. Ve všech těchto městech se pohybuji docela pravidelně. Nejraději bych poseděl v nějaké hospodě.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Sira Toma:
stále jsem měl pocit, že tyto srazy jsou spíše pro silnější (moderátorské) jádro DJPW
To tedy rozhodně ne. Právě naopak, je nám smutno, když tam je málo lidí.
Str4wberry
Profil
A když náhodou přijde nějaký nemoderátor, tak z něj Chamurappi moderátora udělá. :–)
Joker
Profil
Sir Tom:
Nicméně stále jsem měl pocit, že tyto srazy jsou spíše pro silnější (moderátorské) jádro DJPW
Určitě nejsou jen pro moderátory. Byť mnoho účastníků co nebyli moderátoři se později moderátory stalo :)
Například já se poprvé taky účastnil jen jako člen fóra.
Jan Tvrdík
Profil
Zatím to vypadá, že bych zvládl dorazit 19., 20., 26. a 27. října a 23., 24. a 30. listopadu.
Moderátor Petr ZZZ: Bezva, doplnil jsem tě do tabulky.
panther
Profil
Me to letos urcite nevyjde, z tabulky jsem se vyhodil. Bohuzel se na vas, mili kolegove, stejne jako vloni, nepodivam :( Nevychazi mi to casove.
Cody
Profil
Pokud to bude v termín - kdy budu moct, rád se po letech zastavím. Pokud jde o mne (pokud můj názor má nějakou váhu) vyhovovaly by mě spíše listopadové termíny a to zatím všechny.
candiess
Profil
Když už jsme u toho, kdo se na sraz může dostavit (tím myslím příspěvek Sira Toma), chci se zeptat jestli je tato událost věkově ohraničena? Ještě jsem nedospěl plnoletosti a celkem bych byl rád, kdybych si o věcech co mě zajímají měl s kým pokecat :)
juriad
Profil
candiess:
bude věkem omezené podávání nápojů (asi si nedáš pivo)

také se rád zúčastním, pokud budu vědět termín alespoň týden předem
ve dnech 3. a 4. listopadu se bude konat konkurenční konference http://www.linuxalt.cz/ , které bych asi dal přednost
Joker
Profil
Odškrtl jsem u sebe 2. listopadu.

candiess:
chci se zeptat jestli je tato událost věkově ohraničena?
Na předchozích srazech byli i lidi mladší 18 let. Omezující to může být leda co se týká alkoholu, ale ty srazy nebývají moc alkoholické.
candiess
Profil
juriad, Joker:
V pohodě, diskutovat s kofolou není zas takový markantní rozdíl :)
Cody
Profil
Bude nějaký termín, kdy budeme znát finální termín?:-)
Joker
Profil
Cody:
Bude nějaký termín, kdy budeme znát finální termín?:-)
To určitě bude :-)

No, takže co říkáte na 9. listopadu?
Cody
Profil
Joker:
No, takže co říkáte na 9. listopadu?

Mě se tam včera vměstnala akce v Brně, takže bohužel beze mne.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Jokera:
Nevychází podle tabulky nejlépe 23. listopadu?


Reaguji na Codyho:
Bude nějaký termín, kdy budeme znát finální termín?:-)
Čekali jsme, až se vyjádří víc lidí, a podle nich bychom určili datum. Jestli těch víc lidí čeká na nějaký konkrétní termín, tak … to je chyba. Máte napsat své možnosti a pak uvidíme, co vychází nejlépe.
Joker
Profil
Chamurappi:
Nevychází podle tabulky nejlépe 23. listopadu?
Aha, nezkontroloval jsem znovu tu tabulku a mezitím se přidal Jan Tvrdík.
Tak 23. listopadu?

Jestli těch víc lidí čeká na nějaký konkrétní termín, tak … to je chyba.
Hodně lidí asi nemá jasnou představu o svém programu na pátky+víkendy příští dva měsíce.
A část si možná nepřipadá dost důležitá na to, aby se rozhodovalo podle nich.
Možná bude lepší začít rovnou diskutovat o konkrétním termínu.
Str4wberry
Profil
Finální termín srazu je pátek 23. listopadu 2012, 19.00 v Praze u Anděla, restaurace Hlubina (detaily).

Zatím se přihlásili: Str4wberry, Joker, Kajman, Chamurappi, Yuhů, Jan Tvrdík, Cody, Keeehi, Plaváček, JanJanuska, JaySee, juriad, Tori, Sir Tom, Majkl578, Petr ZZZ

Pokud okolnosti dovolí, zúčastní se i candiess

Chce-li se zúčastnit někdo další, nechť svou účast potvrdí do 13. listopadu 2012.
Cody
Profil
Potvrzuji, mám v diáři a zaznamenáno. Přijdu.
candiess
Profil
Str4wberry:
Taktéž, pokud má moje účast nějakou váhu i já velice rád dorazím na sraz.
nevimco2
Profil
Chtěl bych se zaptat - toto je sraz jen pro božstvo nebo je dovolený přístup i obyčejným smrtelníkům ?
candiess
Profil
nevimco2:
Jelikož jsem byl přidán, je tento sraz i pro smrtelníky jako jsme my :)
Joker
Profil
nevimco2:
Chtěl bych se zaptat - toto je sraz jen pro božstvo nebo je dovolený přístup i obyčejným smrtelníkům ?
To už se tu řešilo, viz [#9] Sir Tom a dál.
« 1 2 3 4 »

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0