« 1 2 3 4 »
Autor Zpráva
Keeehi
Profil
přijdu
Juandev
Profil
Škoda, to nejsem v ČR.
Plaváček
Profil
Přijedu také, sestava účastníků vypadá zajímavě.
JanJanuska
Profil
Tiež sa prídem pozrieť.
Afrod
Profil
Bohužel je to vždy v Praze a to je pro moc z ruky. JInak bych se také přidal
Petr ZZZ
Profil
Afrode, a jaká lokalita by ti vyhovovala?
JaySee
Profil
Já se také stavím.
Yuhů
Profil
Paráda, 23. 11. mám ještě volno. Se těším.
candiess
Profil
Prosím o vyškrknutí ze seznamu.. vlezla mi do toho svatba sestry, naštěstí jsem poblíž Prahy takže se možná zastavím, ale nechci to mít jako tutovku. Opravdu mě to mrzí...
juriad
Profil
Na sraz dorazím.
Joker
Profil
Zaznamenal jsem poslední změny.
candiess: Přidal jsem variantu „možná“ (poznámka: Což rozhodně neznamená, že někdo může říct „Jestli se mi bude chtít, tak přijdu“, ani že všichni odteď budou říkat „možná“).

Jinak zatím to vypadá na vcelku standardní počet účastníků, ale několik nových tváří :-)
Str4wberry
Profil
Říct to může, ale nebude potom mít jistotu volné židle. :–)
TomasJ
Profil
Rád bych se poprvé zúčastnil vašeho srazu, nicméně Praha je pro mě poněkud daleko a měl bych problémy se spoji. Takže bohužel nemohu :-/ . Kdybyste se někdy rozhodovali o lokalitě v Olomouckém kraji (což asi nepřipadá v úvahu, jelikož většina z vás to má "z ruky") tak bych se určitě dostavil :)
Tori
Profil
Ráda přijedu. Nejede někdo z Olomouce či okolí, že bych se přidala, hlavně na zpáteční cestě?
Sir Tom
Profil
Také rád přijdu a rád uvidím naživo lidi, kteří mě učili dělat web. Nicméně 23.11. je za dlouhou dobu a nedokážu se 100% určitostí říct, zda-li budu tento den v Praze. S nějvětší pravděpodobností se ukážu.
Joker
Profil
Tak to vypadá na hojnou účast :)

Zbývají poslední dva dny na přihlášení!
Majkl578
Profil
Taktéž dorazím.
Petr ZZZ
Profil
Přijedu.
Cody
Profil
Bohužel mi do toho něco neodkladného vlezlo. Omlouvám se a nakonec nedorazím.
Joker
Profil
Jak jsme na tom s rezervací místa?
Přece jen pátek se kvapem blíží.
Petr ZZZ
Profil
Místo konání srazu v pátek 23. listopadu 2012, 19.00 je restaurace Hlubina, Lidická 37, Praha 5 – Smíchov.

Parkovat lze v Obchodním centru Smíchov (první dvě hodiny zdarma), nebo lze využít veřejné dopravní prostředky – tramvaje č. 4, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 20, metro B. Zastávka se jmenuje "Anděl". Ptejte se na rezervovaná místa na heslo "internet".
Chamurappi
Profil
Až se tam dnes uvidíme, poznáte mě podle vlka.

Reaguji na Petra ZZZ:
Doplnil jsem další tramvaje.
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na Chamurappiho:
Děkuji. (Napsal jsem jen spoje, které mi vyjmenovala slečna z restaurace do telefonu – chtěl jsem napsat, aby to někdo pro jistotu zkontroloval, ale pak jsem zapomněl.)

Mě poznáte... hmm, zkusím bZZZučet, ale nevím, jestli se mi to podaří a jak dlouho to případně vydržím. Jinak budu (jeden z těch, kteří na sobě budou) mít modrou košili.
Joker
Profil
Ad parkování, nedá se s dávkou štěstí na volné místo zaparkovat přímo u té restaurace? Autem jsem tam nejel, jen vím, že tam auta normálně parkují a ani podle mapy to nevypadá na nějakou zónu.

Ad hromadná doprava, komu by to nestačilo, ještě tam jezdí autobusy a vlak :) Ale předpokládám, že zdejším návštěvníkům k vyhledání spojení bude stačit adresa :)

Chamurappi:
poznáte mě podle vlka.
To bude něco podobného jako s tím žlutým tričkem, ne? :-)
Plaváček
Profil
Přátelé, je mi moc líto, ale bohužel dneska nedorazím. :( Pár okolností se spiklo proti mně. Můžete mi napsat áčko.
Sir Tom
Profil
Snad nebude vadit, že se tam objevím jenom na hodinku. Kvůli tomu, že pojedu ještě večer na Moravu a ve 21:00 mi jede z Hlavního nádraží poslední vlak, tak si s Vámi dám jen jedno pivo a zmiznu....
Chamurappi
Profil
Sraz skončil v 02:30. Děkuji všem účastníkům za příjemný páteční večer. Bylo to inspirativní.
Joker
Profil
Já sice skončil už o půlnoci, ale taky to byl příjemný večer. A spoustu zajímavých prodiskutovaných témat :-)
JaySee
Profil
Jo super, díky pánové (a dámo), rád jsem vás potkal :-D
Tori
Profil
Také děkuju za příjemnou společnost. Sice jsem toho moc nenapovídala, ale i jen poslouchat o věcech pro mě neznámých bylo moc zajímavé - např. možnost vytisknout si nejen noty ale i hudební nástroj. :)
« 1 2 3 4 »

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0