Autor Zpráva
Petr ZZZ
Profil
Navrhuji ban uživatele filip1508 alias začiatočnik158. Dělá binec a vykazuje potenciál znechutit diskusi lidem, na kterých by nám mělo záležet. Navrhuji ban na dobu neurčitou.mmm

Dodatek: alias vipernet.
začiatočnik158
Profil
a za čo?

Moderátor Petr ZZZ: Přesunuto z hodnotenie stránky oplotenie...zemne skrutky.
Petr ZZZ
Profil
Za soustavné porušování pravidel bez jakékoli vyhlídky na nápravu. Mám na tebe pár dotazů:

1. Proč neodpovíš, když se tě dva lidi na něco ptají?
2. Proč zakládáš pod jiným jménem to samé vlákno znova a zas bez odkazu na web, se kterým bys chtěl poradit?
3. Proč zakládáš na jeden a ten samý dotaz několik vláken (viz měnící se obrázky)?
4. Proč opakuješ stejný prohřešek pod novou přezdívkou, poté, co ti několik lidí spílalo za duplicity?
5. Proč se zde ptáš, když si nečteš odpovědi?
6. Podívej se na tvoje dva profily – skoro všechno, co jsi sem napsal, je U ledu a čeká na smazání. Jak dlouho si myslíš, že bude moderace ochotna po tobě uklízet?
7. Četl sis texty, které jsem ti doporučil?
8. To modré, co je v některých odpovědích, které dostáváš, jsou odkazy na jiné stránky. Očekává se, že na ně klikneš a zamyslíš se nad tím, co na těch odkazech najdeš. Podíval jsi se na jedinou ze stránek, které jsme ti zde za poslední dva dny doporučili?
začiatočnik158
Profil
ach jo..asi idem niekde inde prepačte dajte mi ban... :/
jenikkozak
Profil
Petr ZZZ:
Navrhuji ban uživatele filip1508 alias začiatočnik158.
alias vipernet.

Navrhuji ban na dobu neurčitou“ Nestačila by doba určitá? Pokud je mu 13 - 14, třeba dostane rozum.
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na začiatočnika158:
Přehlížíš jednu velmi podstatnou věc. Lidé, kteří zde nejčastěji a nejkvalitněji radí, sem chodí pravidelně. Vystupování jako to tvoje je dokáže otrávit. Co myslíš, o koho zde přijdeme raději – o lidi, kteří se neumí chovat, nebo o ty, kteří se chovat umí a svými příspěvky se podílí na budování znalostního archívu diskuse?

Tady jsi mezi dospělými lidmi. Pokud dospělý nejsi, nevadí – stačí, když to nikdo nepozná. Pokud se ale jako dospělý chovat neumíš, máš zkrátka smůlu a musíš počkat, až vyrosteš. Říkám to tak, jak to je. Není v tom nic osobního, není v tom ironie ani nadsázka, jen konstatuji fakta.

O tvém banu mimochodem ještě není rozhodnuto. Na ban je třeba dalších dvou moderátorských souhlasů a navíc může kterýkoli moderátor návrh vetovat. Je možné, že ostatní několik dní vyčkají, zda přece jen nedojdeš rozumu.

Jednu radu na závěr: Nesnaž se s námi vyběhnout, chovej se čestně. Zakládání dalších účtů opravdu není dobrý nápad.

Reaguji na jenikakozaka:
Doba neurčitá neznamená nutně „navždy“, nýbrž implikuje možnost, že se ban časem může zrušit.
Hm... Je pravda, že nějaký časový horizont by byl čistší řešení. Co bys navrhoval?
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na začiatočnika158 alias viperneta:
9. Proč se dožaduješ pozornosti zasláním nekonstruktivního příspěvku? Navíc pár minut po založení vlákna?
Taurus
Profil
Bez přínosu, slušnosti, pochopení 1a 1. Nakopal bych ho ještě před vyhazovem do hader.
http://www.youtube.com/watch?v=UQScsSCK6mw&t=1m11s
jenikkozak
Profil
Petr ZZZ:
Pokud je tenhle Slovák skutečně tím, za koho se vydává, pak myslím, že jsme tu zažili i horší případy. Neházel bych je do jednoho pytle.
Myslím si, že tenhle uživatel měl odtud zmizet už před pár hodinami. (Třeba v rámci nějakého předběžného opatření.) Řekl bych, že měsíční ban je jakýmsi kompromisem, který by mohl projít rychleji.
Petr ZZZ
Profil
Včera, 28. 9. 2012 ve 22:22:27, tedy dobré dvě hodiny po přečtení návrhu na ban, položil stejný dotaz už snad popáté nebo podesáté.

Mám za to, že historka s věkem je smyšlená (jednou je mu 14, druhý den 13) a infantilní vystupování je jen pokusem zamaskovat spam na vruty.hallsystem.sk, zemnevruty.com a zemneskrutky.sk.

Pro začátek jsem zabanoval IP. Ban na autora bez ohledu na proměnné je ještě třeba odsouhlasit. Kvůli možnosti, že historka s věkem snad smyšlená není, navrhuji ban omezený na dva roky (to není veto, kdyby mu někdo chtěl dát ban trvalý bez možnosti zrušení).
Chamurappi
Profil
Reaguji na Petra ZZZ:
Souhlasím s banem na minimálně rok.

Mám za to, že historka s věkem je smyšlená
Bydlí v podtatranské vesničce Lendak, chodí do VIII.D v tamní ZŠ, firma prodávající vruty patří jeho otci.
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na Chamurappiho:
Díky, dobrá práce.
margin
Profil *
Mám silné podezření, že jurosyk je filip1508 / začiatočnik158. Soudím na to z hrubkopisu a z "kvality" a zaměření dotazu.
Trefil jsem, nebo mi už straší?
Chamurappi
Profil
Reaguji na margina:
Žádný důkaz jsem nenašel.
margin
Profil *
Chamurappi:
Díky za informaci. Jak koukám, tak jurosyk diskutuje naprosto standardně, nedělá tu nepořádek.
Chamurappi
Profil
Žádný další hlas pro ban není, ostatní moderátoři ho nekomentují. Takže odbanovat…?
Joker
Profil
Původně jsem se nevyjadřoval, protože mi to nepřišlo na ban dostačující. Možná to bylo i tím, že jde o několik různých přezdívek.
Ale znovu jsem to prošel a je toho víc než jsem si myslel.
Takže souhlas s banem.
Petr ZZZ
Profil
Uživatel filip1508 / začiatočnik158 / vipernet doplněn do Povídání o udílení trestů. Ban mu končí za dva roky, za rok může požádat o předčasné zrušení.
Davex
Profil
Takže můžeme uklidit?

meniace sa obrázky duplicita 142396
Blikacie obrázky alebo meniace obrázky duplicita 142396
# prosím o radu s obrazkamy duplicita 142396
css kod na background obrazok duplicita 142396
posuvacie obrazky s prava do lava duplicita 142396
Prosim poradte co zlepsit vylepsit obnovat atd.. smazat
Vymena odkazov smazat
hodnotenie stránky oplotenie...zemne skrutky smazat

Moderátor Davex: Uklizeno.
Chamurappi
Profil
Souhlas.
Alphard
Profil
Souhlasím, sám teď nestíhám mazat, buď počkejte, nebo smažte sami.
Petr ZZZ
Profil
Prošel jsem všechna Davexem [#19] zmíněná vlákna ještě jednou a všechna je můžeme smazat (jeden příspěvek jsem přesunul, jsou v něm klíčová slova jinde ve vláknu nezmíněná).
jenikkozak
Profil
Navrhuji prodloužit ban výše zmíněného uživatele. To z toho důvodu, že zákaz stále překračuje. Někdy mu to projde ( preco absolutne nic nejde?aj ked mam vsetko ako je v tutoria), někdy ne. Mně se nechce všechny kontrolovat, jestli náhodou nebyli v minulosti zabanováni. Navrhuji prodloužit trvání tohoto časově omezeného banu o půl roku - požádat o zrušení trestu by mohl nejdříve v červenci 2014 (místo původního října 2013).
Petr ZZZ
Profil
Souhlasím.
Chamurappi
Profil
Udělovat časově omezené bany na dobu delší než pár měsíců podle mě nemá smysl. S odstupem několika let jsme schopní prominout skoro každému, takže stanovit si nějakou vzdálenou pevnou hranici a kolem ní pak při každém narušení znovu hlasovat… to mi přijde trochu divné. Nějaký záznam o obcházení trestu by zůstat měl, ale jinak nevidím důvod se tím dál zdržovat.
jenikkozak
Profil
Chamurappi:
Když uživatel uvidí, že pokusy o obcházení banu prodlužují dobu trestu (nesmí jít o hodně vzdálenou budoucnost, pak to totiž začne ignorovat), může dát pokoj a ušetřit nám práci.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0