Autor Zpráva
neutr
Profil
Zdravím. Jsem také uživatelem fóra OpenOffice, kde jsem se inspiroval. Tady mi schází statistika návštěv tématu. Tedy u každého tématu číslíčko s počtem lidí, kteří téma navštívili. Také by asi nebyl na škodu zobrazený údaj kdo z uživatelů je on-line v tématické skupině, nebo ještě lépe přímo v příspěvku. Například BabylonskýKrál - píše, nebo jen čte někde úplně jinde, ale všechny jeho příspěvky hlásí online.
jenikkozak
Profil
neutr:
Tato funkce se už v diskusi připravovala, ale byla obyčejným uživatelům skryta, protože jim na nic nebyla a jen se pletla.
neutr
Profil
Já mám jinou zkušenost. Nejedná se o to, že bych chtěl otravovat moderátora, ale když vidím, že je přispivatel on-line, tak vím, že možná právě na tom příspěvku, který čtu. Předpokládám potom, že stačí počkat a udělám refresh.
Faktem je, že by to stačilo ukazovat jen v aktuálním tématu, a ne ve všech.
Další věcí je to číslíčko ukazující počet navštívení příspěvku. Není to nic podstatného, ale četl jsem upozornění na to, aby přispivatelé sami neobnovovali svůj dotaz novým příspěvkem do toho původního ap. To možná vychází z toho, že si takový uživatel myslí, že to nikdo nečetl. Pořadí na stránce se velice rychle plní, a když už jsem na 2.,3., nebo ještě vzdálenější stránce tak mám pocit, že to asi nikdo fundovaný nemusel číst když to bylo na vstupní straně - tu čte nejvíce lidí. 5. stránku už jen málokdo.
Další věcí je to, že podle čísel návštěvnosti je možné dovodit o jaký typ problematiky je největší zájem. Vsadil bych se, že nejvíce preferované budou jednoduché - až triviální záležitosti s laicky srozumitelným názvem.
jenikkozak
Profil
neutr:
Předpokládám potom, že stačí počkat a udělám refresh.
Když je někdo online, ještě to neznamená, že píše odpověď. A i když píše odpověď, není jisté, že ji odešle. Také se to už řešilo.

To možná vychází z toho, že si takový uživatel myslí, že to nikdo nečetl.
Není čtenář jako čtenář. Někdo přijde z Googlu, když řeší svůj problém, v takovém případě s největší pravděpodobností neodpoví, jiný dané oblasti rozumí velmi dobře. Já čtu skoro všechna témata v javascriptové sekci, ale málokdy odpovídám, je mi totiž jasné, že na JS tu máme mnohem znalejší diskutéry. Takové číslo nikomu nic neřekne. Nedáme tam rovnou napevno hodnotu 124? :-)

Další věcí je to, že podle čísel návštěvnosti je možné dovodit o jaký typ problematiky je největší zájem. Vsadil bych se, že nejvíce preferované budou jednoduché - až triviální záležitosti s laicky srozumitelným názvem.
Vyhrál jsi. Pozná se to podle toho, která témata se tu opakují nejčastěji.
Str4wberry
Profil
Počet návštěv tématu byl před lety vypnut z důvodu problémů s výkonem.

Přehled uživatelů a kdy téma naposled viděli se z důvodu soukromí zobrazuje jen moderátorům.

Nemoderátoři si tedy musí vystačit s výpisem online návštěvníků na hlavní straně.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0