Autor Zpráva
Juandev
Profil
Pěkný systém tu máte hoši. Že jde i přesunout do koše jeden příspěvek a dokonce snad na něj reagovat, než dojde k jeho smazání. Na první pohled se to nezdá, že je to tak profundovaný. Musím tvůrcům složit poklonu.


Juandev:
Ještě kdyby mi to automaticky opravovalo češtinu:-)
final
Profil
veď to beži na miniBB ;) takže nie všetko spravili tvorcovia
Taps
Profil
final:
veď to beži na miniBB ;) takže nir všetko spravili tvorcovia
Tím bych si nebyl až tak jistý
Joker
Profil
final:
veď to beži na miniBB ;) takže nir všetko spravili tvorcovia
Základem je miniBB, ale je z velké části přepracované.

Juandev:
Že jde i přesunout do koše jeden příspěvek a dokonce snad na něj reagovat, než dojde k jeho smazání.
Tak zrovna tohle je celkem jednoduché, příspěvek se přesune do vyhrazeného vlákna („Kontejner“).
Ale je tu spousta jiných hezkých vychytávek.

Ještě kdyby mi to automaticky opravovalo češtinu:-)
To vesměs umí prohlížeče.
Kubo2
Profil
Juandev:
Když už, musím to pochváliť aj ja :-) Je to rozhodne lepší systém ako na príklad na birdz.sk alebo podobných fórach :-)

Že jde i přesunout do koše jeden příspěvek
Toto je úplne geniálne, pretože sa nemusí mazať celé vlákno
A zároveň to že sa dá aj upravovať :-)
A tiež vychytávka "Náhľad"
Chamurappi
Profil
Děkujeme.
weroro
Profil
Kubo2:
A tiež vychytávka "Náhľad"
Nemá náhľad príspevku aj phpBB?
Fisir
Profil
Já bych pochválil spíše kvalitu odpovědí. Není to tu jako na fóru Živě („Jako co si od toho slibuješ?”)
Také se mi dost líbí klávesová mapa.
jenikkozak
Profil
Fisir:
Nespamuj s tím všude. Kdyby ti moderátoři chtěli umožnit do sandboxu přístup, asi by ty tvé věčné nakopávací příspěvky nemazali.
Juandev
Profil
Joker:
To vesměs umí prohlížeče.
No já nevím, tam mi to opravuje jen slova, ale ne gramatiku.

Fisir:
Já bych pochválil spíše kvalitu odpovědí.
Tak to je spíš na osazenstvu. Nedávno jsem se na foru Aukra ve vláknu věnovanému samotnému aukru ptal na to jestli mají nějaký systém na oznamování chyb typu bugzilla. Teprve až 4. člověk pochopil, že mi jde o Aukro jako takové. Inu je to hlavně o lidech. Ale je možné, že zdejší schopní IT folks sem přitahuje chytřejší lidi a hlupáci tu nepřežijí!
Amunak
Profil
Já tady nejvíce oceňuji přehlednost - žádná data registrace, desítky odkazů které nikdo nepoužil, blikající avatary nebo nesmyslné, dlouhé podpisy. Je tu jméno, text a čas zaslání příspěvku, všechno ostatní (snad až na horní menu) je dokonale přehledné, intuitivní a snadno použitelné. V jednoduchosti je síla :)
Juandev
Profil
Amunak:
oceňuji přehlednost
Tak za to asi mohou správci, kteří to tu pravidelně také čistí ne?

Jinak já bych ještě ocenil větší provázání příspěvků - vícerozměrové, ale to už by jsme asi museli přejít na jiný sw.
Amunak
Profil
Juandev:
[#12] - jak větší provazování? :)

Jinak přehledností myslím jednoduché zpracování grafického rozhraní. Nejsou tu takové zbytečnosti jako na jiných fórech. Pravda ale je, že i kategorie jsou dost dobře rozdělené.
Juandev
Profil
Amunak:
- jak větší provazování? :)
No tak bylo by hezké to mít trojrozměrné. Tohle je ale dostačující. Je to rychlé a přehledné. Tou trojrozměrností myslím, že v jednom vlákně vznikne více subvláken, kde se diskutuje o jedné věci. Otázka je jestli se to dá únosně graficky zpracovat.
Amunak
Profil
Juandev:
Otázka spíš je, jestli je něco takového potřeba. V jednom vlákně by se měl řešit jeden konkrétní problém a všechny příspěvky by měly být k tématu.
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na Juandeva:
„že v jednom vlákně vznikne více subvláken...“
Že v jedné kategorii vznikne více vláken, to už zde máme. :)
Juandev
Profil
Amunak:
V jednom vlákně by se měl řešit jeden konkrétní problém a všechny příspěvky by měly být k tématu.
Nemusí být. Důležité je, jak je to ošetřeno graficky. V jádru kódu si to klidně dělte. Ale jak jsem uváděl výše, je to takový snový koncept, něco jako byl koncept Xanadu.

Petr ZZZ:
Že v jedné kategorii vznikne více vláken, to už zde máme. :)
NO tak já tu vaši terminologii, nemám tak na háku. člověk aby se na každém projektu učil něco nového:-)
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na Juandeva:
„Nemusí být.“
Na princip „jedno vlákno – jedno téma“ zde docela dbáme. S původním tématem nesouvisející debatu občas dokonce mažeme nebo vyčleňujeme do samostatného vlákna. Jsem přesvědčen, že to je důležité pro přehlednost. Vazby vytváříme dle potřeby pomocí odkazů.
Tori
Profil
Juandev:
Jinak já bych ještě ocenil větší provázání příspěvků
Další způsob seskupení souvisejících vláken umožní/umožňuje kromě kategorií i Tagovátko příspěvků.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0