Autor Zpráva
Prochy
Profil
Dobrý podvečer,

nevim, jestli to je chyba, nicméně v Opeře (12.11) je možná menší problém se stránkováním. Je to malá chyba. Problém je v tom, když je u tématu více stránek, tak v opeře je nutné kliknout na dolní polovinu čísla, aby to bylo aktivní a bylo možné na odkaz kliknout.

Další věc je u tvorby odkazu, pokud stiknu CTRL+K, tak mi správně vyskočí url.., ale tím způsobem, že je špatně označen text, ten který je označen, sem vyznačil tučně: [url=http://www.example.com]Odkaz[/url.

Další věc je, že když dám CTRL+E, a nemám označen text, tak se mi vloží sice značky pro vložení kódu, ale kurzor je někde v textu [/pre].

Takhle to asi blbne u všech vkládaných značek, ať už pomocí kláves. zkratek či ručně.

Sou to sice drobnosti, ale tak nejsem si jistý, jestli o tom víte. Zkoušel sem to v IE9, a tam to funguje, tak jak bych předpokládal.
Joker
Profil
Poznámka, zdá se mi, že Opera pro Windows a pro Linux se chovají trochu jinak (nebo se mi možná jedna aktualizovala jindy než druhá).

Jinak text se označuje trochu „šejdrem“ a vložení značek nepřesune kurzor mezi ně, ale přišlo mi, že v 12.11 je to o něco lepší než v předchozí verzi.
margin
Profil *
Prochy:
nevim, jestli to je chyba, nicméně v Opeře (12.11)
Buď to bylo u mne v pořádku, nebo jsem si problému nevšiml, ve verzi 12.02 bez problémů. Můžeš zkusit Dragonfly a podívat se, jak velký je odkaz a co je v neaktivním místě.

Joker:
Jinak text se označuje trochu ‚šejdrem‘ a vložení značek nepřesune kurzor mezi ně, ale přišlo mi, že v 12.11 je to o něco lepší než v předchozí verzi.
Divné, u mne naopak, označování a pozice kurzoru ve verzi 12.02 v pořádku (spáchal jsem downgrade), nepořádek to dělalo ve verzích 12.1 a 12.11.
Jan Tvrdík
Profil
Prochy:
je špatně označen text
Tato chyba je už opravena v sandboxu, dá se čekat, že do pár dní bude oprava i v ostré verzi.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Prochyho:
Takhle to asi blbne u všech vkládaných značek, ať už pomocí kláves.
Opraveno i v ostré verzi.
margin
Profil *
Chamurappi:
Hurá!!! Tak to vymažu keš a zpátky nainstalím aktuální Operu.
Díky.
Prochy
Profil
Mohu potvrdit, že to funguje. Děkuji, přeci jenom, to je teď příjemnější na obsluhu. :-)
margin
Profil *
U mne v pořádku v původní verzi Opery 12.02 i v aktuální verzi 12.11.
Prochy
Profil
Ještě bych doplnil, asi závažnější podle mě chybu. Na mém androidu (v. 2.3.7) pokud si prohlížim nějakou stránku, kde je delší kód vložen pomocí znače pre, tak nevidim celý kód, ale pouze část bez posuvníků. Např. se mi to děje na stránce Nefunkční materiály ke knize.


Další otázka: Proč se mi ukazuje ochrana proti spamu. Počítal bych, že když mám přes 100 příspěvků, tak se mě to na takové věci nebude ptát. Ale to je pouze detail.

Edit: Moje chyba, měl sem vyplý JS a zapoměl sem si ho zapnout (reakce k té ochraně).
Chamurappi
Profil
Reaguji na Prochyho:
tak nevidim celý kód, ale pouze část bez posuvníků
Některé verze mobilních Webkitů nepodporují rolování v jiných oblastech, než je celá stránka. S tím moc nehnu.
Přepínání zobrazení kódu by ti ale fungovat mělo stejně jako na desktopu, takže si omezení výšky můžeš vypnout. Snad.

Další otázka
Když napereš čtyři různé věci do jednoho vlákna, snadno se část z nich přehlédne.
joe
Profil
Pozoruji stejný problém, jako kdysi :-) V Opeře mi nejde kliknout na další stránku diskuse, pokud jich má více. Jde o .list sup a.

Odkaz má padding, ale už nemá display: inline-block;.
Joker
Profil
joe:
V Opeře 12.14/Linux žádný problém nepozoruji (ale možná to není aktuální verze, už dlouho jsem neinstaloval aktualizace)
Str4wberry
Profil
Reakce na Jokera:
A nejedeš přes sandbox? Tam se tak (odhaduji) před rokem dvěma stránkování poměrně dost upravovalo.

V ostré diskusi ty další stránky v nějakém seznamu témat klikají tak nějak podivně.
joe
Profil
Verzi jsem zapomněl napsat, mám aktuální

Verze:12.15
Sestavení: 1748
Platforma: x64
Operační systém: Windows 7
Kubo2
Profil
[#9] Prochy Už je na to vlastné vlákno, a tvoj príspevok som nanešťastie prehliadol.
Inak musím poznamenať, že sa nezobrazuje ani prepínanie zobrazenia kódu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0