Autor Zpráva
Juandev
Profil
V diskusi D zaznělo, že to tu běží na BB forum, ale že je značně upravené. Já bych řekl, že je to super. Bylo by možné toto upravení začít distribuovat pod nějakou free licencí? Rád bych si založil forum a vy jste tu odvedli pořádný kus dobré práce. Vaši práci by pak mohlo ocenit více lidí.

I když jsem zatím nepochopil, jak linknout někam přímo do textu (ale kdybych se snažil, tak bych to do toho URL dříve či později jistě narval).
Chamurappi
Profil
Reaguji na Juandeva:
Bylo by možné toto upravení začít distribuovat pod nějakou free licencí?
Spíš ne.

Vaši práci by pak mohlo ocenit více lidí.
Mohlo by ji využít (spíš než ocenit) nekontrolovatelně více lidí. Co z toho budeme mít?
Pokud někdo chce něco odtud použít, může si o to individuálně říct a uvidí, co mu na to řekneme my.

jsem zatím nepochopil, jak linknout někam přímo do textu
Co tím myslíš? Superkotvu #najdi?
Str4wberry
Profil
Moc reálně to nevidím.

1) Kromě klientské části a některých částí některých serverových skriptů není moc o co stát.
2) Systém miniBB nebyl žádný zázrak a provedené úpravy jsou víceméně jen spontánní záplaty.
3) Úpravy nejsou psány universálně (mimo DJPW bez úprav přestanou fungovat).
4) Řada funkcí je nedořešených, provizorních nebo rozbitých.
5) Na dnešní běžné konfiguraci webového serveru systém diskuse skoro nefunguje.
6) V systému je několik chyb a bezpečnostních problémů, uveřejnění kódu může usnadnit jejich napadnutí.

Aby to tedy mohlo ocenit více lidí, musel by se zdejší systém dost upravit/přepsat.
Juandev
Profil
Chamurappi:
Mohlo by ji využít (spíš než ocenit) nekontrolovatelně více lidí. Co z toho budeme mít?
No to je jedno, tak to klidně prodávejte.

Superkotvu #najdi?
Wow, dostal jsem se na nějaký Chamurappiho zákoník, kde jsou zajímavé fičury.

Str4wberry:
Aby to tedy mohlo ocenit více lidí, musel by se zdejší systém dost upravit/přepsat.
Budiž.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0