Autor Zpráva
jenikkozak
Profil
Moderátor jenikkozak: Reakce na již smazaný inzerát, který vložil zabanovaný uživatel.


Nešlo by z toho seznamu zabanovaných IP odkázat na některé z jeho témat (jestli teda některé přežije), abychom byli v obraze i my ostatní?
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na jenikakozaka:
Já myslím, že si žádný odkaz nezaslouží. Na přeživší vlákno navíc odkaz z povídání o trestech nedává moc smysl a odkazovat na závadné vlákno taky není to pravé ořechové. Sekce U ledu je ve výpisu vláken skrytá, tudíž si myslím, že zas tak moc nevadí, když ne všechno, co se tu řeší, je nemoderátorům úplně jasné. Mimochodem, nechceš si říct o korunku? Myslím si, že bys měl docela šance a že by ses do týmu hodil.
jenikkozak
Profil
Petr ZZZ:
Na přeživší vlákno navíc odkaz z povídání o trestech nedává moc smysl
Mně spíš nedává moc smysl nicneříkající seznam IP adres, pár vybraných nicků a velmi obecných popisů přestupků, když stejně nejsem z něj schopen určit, kdo vlastně ban má a kdo ne.

a odkazovat na závadné vlákno taky není to pravé ořechové.
Výmluva. :) Ta vlákna se u ledu povalovala jakou dobu, a nevadilo to. Pokud by někdo cíleně procházel Seznam zabanovaných IP, jen aby mohl s nimi spolupracovat, má možnost „závadná vlákna“ dohledat vyhledavačem. Nejen na tomto webu.

zas tak moc nevadí, když ne všechno, co se tu řeší, je nemoderátorům úplně jasné.
Nevidím v tom velký přínos. Kromě moderátorů tu je ještě hodně velká skupina uživatelů, kteří se chovají slušně. Proč by se neměli dovědět, že příspěvek, na který reagují, stejně za pár minut odletí do věčných lovišť? Těch, kteří by si zmatení zasloužili, je jen pár.

Mimochodem, nechceš si říct o korunku?
Je to velmi lákavá nabídka. Obávám se ale, že nejsem názorově dostatečně kompatibilní se zbytkem moderátorů. Myslím si, že pro Diskusi je důležitější jednota moderátorů než to, že si nějaký Honza myslí, že nějaká záležitost nebyla úplně fér. Tady na Diskusi jsem rád a považuji za správné její zájmy nadřadit vlastnímu „kariérnímu růstu“. Děkuji za uznání těch stávajících moderátorů, kteří by můj postup podpořili.

Nejlepší asi bude mé příspěvky z tohoto vlákna smazat, aby se z něj nestal další přírůstek do ještě nezavedené kategorie „Vlákna z Prací a zakázek, kterým Honza Kozák svými nápady dočasně znemožnil smazání z kategorie U ledu“. :)
Chamurappi
Profil
Reaguji na jenikakozaka:
Obávám se ale, že nejsem názorově dostatečně kompatibilní se zbytkem moderátorů.
To nevadí. Pokud se tedy ta nekompatibilita projevuje jen tak, jak je zatím patrné z tvých příspěvků…

pro Diskusi je důležitější jednota moderátorů než to, že si nějaký Honza myslí, že nějaká záležitost nebyla úplně fér
Jenže mi ti do značné míry stejně nasloucháme, i když moderátor nejsi. Takže by se toho zase tolik nezměnilo. Jen bys získal oficiálně získal právo veta v rozhodování (což ještě neznamená, že ho musíš využívat) a možnost místo upozorňování rovnou zasahovat…
Krom toho si nemyslím, že je jednota moderátorů opravdu tak důležitá.

aby se z něj nestal další přírůstek
Z těch předchozích dvou přírůstků bys pak mohl jako moderátor uplácat jedno pročištěné vlákno (řeší dost podobné věci) a to nechat zaplout do kategorie O této diskusi.
jenikkozak
Profil
Co se mě týče, můžeme tohle vlákno smazat. Sice si stále myslím, že by odkázání na vlákno z povídání o trestech hodilo, ale poradím si jinak. Až bude zprovozněno tagovátko (nebo až zjistím, že si jej musím vyrobit sám), propojím si vlákna štítkama.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0