Autor Zpráva
jenikkozak
Profil
Vážení moderátoři, drazí členové diskuse,

rád bych tímto požádal o možnost stát se jedním ze zdejších moderátorů. Ocením vaši podporu.

Abych se představil, je mi 22, jsem svobodný, bydlím u hranic Olomouckého, Jihomoravského a Zlínského kraje a v první třídě jsem v pololetí dostal velikou jedničku. Používám platformy AMD a Pell‘s, mám raději Seznam než Google, jako výchozí prohlížeč mám nastaveno IE. Nejsem členem žádné politické strany a nefandím žádnému sportovci.

Pokud dokážete povahu člověka poznat podle poslouchané hudby, nabízím odkaz na svůj profil na last.fm. V literatuře mám nejraději autory, jako jsou Čapek, Dickens, Eco, Hailey, Chamurappi, Němcová, Plaváček, Poláček, Orwell, Remarque, Saint-Exupéry, Simmel, Steinbeck, Twain, Jakub Vrána a Yuhů.

Děkuji za vaši reakci.
Str4wberry
Profil
Jelikož jsme přijetí mezi moderátory už schválili, přidal jsem příslušná oprávnění.
jenikkozak
Profil
Děkuji moc.
Sir Tom
Profil
jenikkozak:
Gratuluji k moderátorskému žezlu!
Plaváček
Profil
jenikkozak:

Bezva!
Taps
Profil
jenikkozak:
Též, gratuluji :-) Já takové štěstí neměl
Petr ZZZ
Profil
Od Čapka, Haileyho, Chamurappiho, Plaváčka, Poláčka, Remarka, Twaina a Yuhůa jsem něco málo četl. Buď vítán! :-)
Chamurappi
Profil
Reaguji na jenikakozaka:
Těší mě, že jsem v dobré společnosti :-) … i jako zmíněný literární autor, i jako moderátor.
Gratuluji k povýšení, jsi vítaná posila.
jenikkozak
Profil
Chamurappi, Petr ZZZ, Plaváček, Sir Tom, Taps:
Děkuji všem lidem dobré vůle. Zvlášť těm z nich, kteří chodí sem na diskusi.
Budu se snažit, abych vaši důvěru nezklamal.
Jsem rád, že se mi tu podařilo získat hned dva autogramy svých posledních pěti žijících oblíbených spisovatelů. :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0