Autor Zpráva
Krupajz
Profil
Dobrý den, potřeboval bych poradit jak tu smazat téma? Mám kontaktovat administrátora?
Taurus
Profil
Vpravo nahoře je hledání.
Smazání bude pravděpodobně zamítnuto.
Alphard
Profil
Sám ho smazat nemůžete. Máte na mysli InzerceApple.cz
Můžete zkusit napsat důvod žádosti, ale zatím byly všechny zamítnuty, pokud vím.
Krupajz
Profil
Já jsem ještě o mazání nežádal, kdyby jste byl tak hodný byl bych moc rád :) důvod je ten že mi web ostatní testujou a už tam nechci mít testovací inzeráty. Kdyžtak by jste mohl smazat i toto téma aby tu nebyl odkaz na web. Děkuju mnohokrát Krupajz
Alphard
Profil
Krupajz:
Odkaz z [#3] klidně smažu, ale sám vlákno smazat nemohu, museli by souhlasit aspoň dva další kolegové a nikdo nebýt proti. To je nereálné.
Str4wberry
Profil
Důvod mi pro smazání nepřijde dostatečný. Už nestojíte o připomínky k webu? Co tam připsat žádost o nevkládání testovacích inzerátů?
Krupajz
Profil
Ne, už nestojím o připomínky. Žádost tam nemohu připsat protože jsem téma zamknul a na odemknutí předpokládám že potřebuji taky váš souhlas. Ale pokud máte obrovský problém se smazáním jednoho vlákna tak to nemažte, není to pro mě životně důležité a webu to dělá akorát reklamu :)
Str4wberry
Profil
Pokud byste souhlasil, mohl někdo z moderátorů tuto žádost dopsat do prvého příspěvku. Mazání není úplně fér k hodnotitelům, co si dali práci se sepsáním svých názorů.

Vidím následující možnosti:
1) Dopsat k odkazu, že si nepřejete vkládání testovacích inzerátů, odemknout a nechat téma otevřené k dalším názorům.
2) Dopsat k odkazu, že si nepřejete vkládání testovacích inzerátů, nechat téma zamčené.
3) Odstranit odkaz na váš web, nechat téma zamčené.

Co byste preferoval?
Krupajz
Profil
jsem pro možnost 2, je pravda že vůči hodnotitelům to není moc fér, jinak jejich odpovědi jsem si vytisknul (aby to nevyznělo že si odpovědí nevážím) :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0