Autor Zpráva
Rfilip
Profil
V kategorii SEO, Google, Seznam, katalogy např v tomto vláknu nefunguje odkaz v sekci Mohlo by se hodit ->Pojednání o zbytečnosti SEOmatů
margin
Profil *
V tebou odkázaném vlíákně je jiný odkaz, než jsi vložil sem a to http://zdrojak.root.cz/clanky/pojednani-o-zbytecnosti-seomatu/

To je tak, když na internet info nehledí na http://weblog.jakpsatweb.cz/d/1333060980-tri-zasady-pro-tvorbu-dobrych-seo-url.html. Původně byla doména na root.cz subdoména zdrojak.root.cz, později vznikla samostatná doména zdrojak.cz, která patřila pod vydavatelství internet info a nyní je zdrojak.cz samostatný projekt. Snad si historii pamatuji dobře, pokud jsem se dopustil nepřesnosti, tak mě opravte.
Netuším, zda je to záměr, nebo chyba, ještě před pár dny přesměrování fungovalo korektně, nyní je to takto:
http://zdrojak.root.cz/clanky/pojednani-o-zbytecnosti-seomatu/ 301
http://root.cz/clanky/pojednani-o-zbytecnosti-seomatu/ 301
http://www.root.cz/clanky/pojednani-o-zbytecnosti-seomatu/ 404
Str4wberry
Profil
Dal jsem tam odkaz na www.zdrojak.cz/clanky/pojednani-o-zbytecnosti-seomatu, třeba to bude zase chvíli fungovat.
margin
Profil *
Str4wberry:
Což o to, ale tady je v diskusi spousta jiných odkazů na doménu zdrojak.root.cz, které nefungují od doby, co na root.cz rozbili přesměrování, ale zda to tady hromadně opravit, nebo raději ponechat, si netroufám radit, jen si pamatuji, že něco podobného zastalo při přestěhování Chamurappiho validátoru.
Jan Tvrdík
Profil
Přimlouvám se za hromadnou korekci.
margin
Profil *
Koukám, že na na root.cz přesměrovávání článků z původní domény zdrojak.root.cz na doménu www.zdrojak.cz zase funguje správně.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0