Autor Zpráva
Sir Tom
Profil
Ahoj,
píšu na základě Stránkování pro debila - Na DJPW jsou nevhodná slova zakázaná, ale jsou zakázaná dle mého soudu pouze v komentářích. Nikoliv v titulku. Nemělo by se to změnit?
Petr ZZZ
Profil
Nevím, jestli to stojí za námahu. Napíše-li někdo do titulku zakázané slovo, je vysoká pravděpodobnost, že ho použije i v textu zprávy, a tam se odchytí. Odhlédneme-li od toho jednoho vlákna, pozoroval jsi častěji v nadpisech nevhodné výrazy?
Sir Tom
Profil
Petr ZZZ:
Podle mého by zakázané slovo nemělo být nikde... nemyslím, že je to nějak náročné na implementaci - stačí jenom přidat podmínku.
BTW - mně to třeba zakázané slovo v textu zprávy nechytlo, ale je pravda, že jsem nenapsal, ale prostě jenom vložil odkaz...
Petr ZZZ
Profil
Zda to je náročné implementovat, neposoudím, ale je to všechno, co hraje roli? Nezvedne to třeba počet http požadavků nebo nezatíží databázi (neadekvátně vzhledem k téměř neexistujícímu problému)? (Jen se ptám, houby tomu rozumím.)
Sir Tom
Profil
Petr ZZZ:
Já si myslím, že to bude jenom jedna malá podmínka, která bude porovnávat slovo se seznamem zakázaných slov. Tento seznam slov stejně bude řešit slova v textu zprávy, takže se dá využít i pro kontrolu titulku (žádný zvýšení výkon nespatřuji).
Ale to jsem už zabrousil k implementaci. Raději bych diskutoval vůbec o tom, zda-li mít či nemít mít možnost psát zakázaná slova do titulku. Případnou implementaci nechám moderátorům (resp. těm, kteří upravují zdroják DJPW).
Str4wberry
Profil
Tuším, že jsme nedospěli k nějaké shodě, zda sprostá slova vůbec vadí nebo ne (spíš převládal názor, že se neslušná slova blokovat nemusí).

Já beru ten filtr jako užitečný pro zamezení spamování, takže mi přijde, že aplikovat jej na titulek není zase tak potřeba.
Joker
Profil
Sir Tom:
Jak naznačil Str4wberry, ten filtr se víc než na sprostá slova používá na spammerské odkazy, z tohohle pohledu blokování i v titulku (kde se to na odkaz stejně nepřevede) není tak podstatné.
Sir Tom
Profil
Str4wberry, Joker:
Ok - nevěděl jsem, že filtr je určen hlavně na spam.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0