Autor Zpráva
Juandev
Profil
Nevím jestli je to chyba, ale v příspěvku Chamurappiho nefunguje odkaz na příspěvek 26, který zmiňuje. Zkoušel jsem to v FF 19.0 i Chrome 25.0.1364.152 m; Windows Vista. Očekávaná akce je, že po kliknutí na #26 mě to na ten příspěvek přesune.

Jádro pudla může být zakopáno v tom, že po kliknutí se do url za page=1 (což je stránka 2) přihodí #26. Aby mě to přesunulo tam kam potřebují, měla by se page 1 změnit na page 0, tedy ~page=0#26 (což je 26. přízpěvek na stránce 1).
Tori
Profil
Mohlo by to souviset s tím, že když Chamurappi přidával příspěvek, tak byl zřejmě ještě na první straně vlákna, a proto se automatický odkaz vložil bez čísla strany? (a pak se příspěvek automaticky posunul na další stránku beze změny odkazu)
Juandev
Profil
Tori:
K tomu bych měl související dotaz, proč se na stránce 1 nezbrazuje v URL page=0?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Juandeva:
Protože stránky v parametru page jsou číslované od nuly.

Očekávaná akce je, že po kliknutí na #26 mě to na ten příspěvek přesune
Přesune tě to na kotvu #26. Udělal jsem špatný odkaz. Tady si také klidně můžu udělat odkaz na příspěvek [#47].
Tori
Profil
Chamurappi:
A nešlo by třeba upravit tu funkci na převod bbcode odkazů do html, aby pokud kotva odkazuje na příspěvek s vyšším číslem, než bude tento můj odeslaný příspěvek, tak aby ho změnila na odkaz na předchozí stránku? Protože takto chybné odkazy vzniknou vlastně jen u prvních příspěvků na neprvní stránce vlákna, když přidávám příspěvek a nevím, že skončí už na další stránce.
Juandev
Profil
Chamurappi:
Udělal jsem špatný odkaz.
Takže je vše v pořádku.

Protože stránky v parametru page jsou číslované od nuly.
To je odpověď na dotaz, proč se v URL nezobrazuje page=0, nebo na co?
_es
Profil
Juandev:
proč se na stránce 1 nezbrazuje v URL page=0?
A aká by z toho bola užitočnosť?
Juandev
Profil
_es:
Nevím.
Str4wberry
Profil
Pokud si dobře pamatuji, tak když jsme po zavedení možnosti odkazovat na kotvy přemýšleli, co všechno by se muselo dělat, aby to 100% fungovalo, byl závěr, že bude lepší ty kotvy moc nepoužívat. :–)

Tohle je ještě docela snadno řešitelné. Ale řešit různé přesuny, mazání nebo klonování příspěvků by bylo už docela pracné. Současné „řešení“ tedy spočívá v tom, že v případě stránky plné příspěvky se při kliknutí na #číslo příslušný odkaz nevkládá.


Část page=0 byla z adres odstraněna a je přesměrovávána na variantu bez page=0 (asi) kvůli duplicitám. Varianta „?action=vthread&forum=18&topic=146782“ před variantou „?action=vthread&forum=18&topic=146782&page=0“ byla zvolena nejspíš kvůli délce.
_es
Profil
Str4wberry:
Současné ‚řešení‘ tedy spočívá v tom, že v případě stránky plné příspěvky se při kliknutí na #číslo příslušný odkaz nevkládá.
S tým som mal už problém: JavaScript pro diskusi • 2012. Nie je to však mätúce? Diskutujúci je zvyknutý, že sa do editovaného textu tým kliknutím automaticky vloží odkaz na príspevok, tak kliká, nefunguje to, nijaká reakcia, kliká znova, nejako sa to automatické vkladanie odkazu asi „rozbilo“, napíše odkaz ručne a ten nakoniec nefunguje.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Juandeva:
To je odpověď na dotaz, proč se v URL nezobrazuje page=0
Aha, pardon, přehlédl jsem tu záporku. Myslel jsem, že se ptáš, proč se zobrazuje (a zapomněl jsem, že se nezobrazuje).


Reaguji na _es:
Je to matoucí. Asi tam přidám alert.
_es
Profil
Chamurappi:
Asi tam přidám alert.
Nebolo by skôr lepšie už niečo ako v [#5]?
Juandev
Profil
Chamurappi:
Aha, pardon, přehlédl jsem tu záporku.
OK:-)

Str4wberry:
OK, díky za reakci.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0