Autor Zpráva
fleury16
Profil
Zdravím,
nefunguje mě odesílání reakcí na mail. Ten jsem kontroloval a je správně, a checkbox mívám taky zaškrtnutý.
Chuchycek
Profil
Taky zdravím,
chtělo by to živou ukázku takhle ti nikdo moc nepomůže.
juriad
Profil
fleury16 se baví o zdejší funkci "Posílat na e-mail upozornění na nové reakce [?]"; vpravo vedle odpovědní textarea. Proto to zařazení do kategorie "O této diskusi"
Chuchycek
Profil
juriad:
aha, moje chyba

fleury16:
zkus se podívat na emailu do spamu
Str4wberry
Profil
Do DB se zájem o sledování ukládá. Možná bude problém u odesílání mailů…

Tak mně to funguje, hledal bych problém v e-mailové schránce.
aDAm
Profil
A nemá problém samotný server ze kterého se to odesílá? Protože mě to taky nechodí, je sice fakt že už sem to pár týdnů nepoužil ale i tak.
Str4wberry
Profil
A nepadá vám to do spamu? (I upozornění na na příspěvek [#6] mi okamžitě přišlo.)
aDAm
Profil
A není odesílací server na spamlistu?
Rfilip
Profil
Test
aDAm
Profil
Hmm tak teď to posílá, ale taky mě to samo přihlašuje k odběru i když o to nemám zájem.
Str4wberry
Profil
Mělo by to fungovat tak, že při zaškrtnutí/odškrtnutí „Posílat na e-mail upozornění na nové reakce“ se tento stav zapamatuje. Tedy když člověk políčko zaškrtne a přidá v jednom tématu příspěvek, políčko bude předzaškrtlé i v tématech dalších. Je to tak, aby e-mailoví sledovači nemuseli neustále odběr přihlašovat (předpokládá se, že e-mail odběr se používá ve stylu všechno, nebo nic).
aDAm
Profil
Aha takže jen binární logika ;) no mě zajímá jen něco, ale spoň to tedy poslalo info
Chamurappi
Profil
Reaguji na Str4wberryho:
Nějaké stížnosti, že to zapamatování (které jsem tam tuším dodrátovával kdysi já) občas nefunguje, už jsme tu měli. Je to poněkud stydlivá chyba, zjevuje se jen, když po ní nikdo nepátrá.

Kdybychom přidělali do profilu zaškrtávátko „Posílat na e-mail upozornění na nové reakce ve sledovaných tématech“, bylo by po to asi vyřešené jednou provždy…
aDAm
Profil
A ještě by jste mohli kouknout na kódování obsahu:

Pro� by to m�lo n�jak ovlivnit rychlost? Pokud to jsou r�zn� datab�ze v r�mci
jednoho serveru, tak pochybuji, �e tam bude m��iteln� rozd�l.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0