Autor Zpráva
peta
Profil
Parada. Ted se mi objevilo, ze moderatori odstranili muj prispevek, kliknu na tu hlasku a nic. Minule se mi objevilo pristup zamitnut. Takze nevim, co mi kdo odstranil a proc. Coz mi vlastne dava volnost, znovu klidne napsat totez nekde jinde. Dekujiii :)
Chamurappi
Profil
Reaguji na peta:
Minule se mi objevilo pristup zamitnut.
Moc jsi otravoval, měl jsi třídenní ban.

Ted se mi objevilo, ze moderatori odstranili muj prispevek
Přesunuli.

kliknu na tu hlasku a nic
Protože už je odstraněný :-)
Máš pravdu, že s odstraněním příspěvku by se asi měla smazat i všechna upozornění na jeho přesuny.

Coz mi vlastne dava volnost, znovu klidne napsat totez nekde jinde.
Mělo by to v tobě spíš vyvolat strach, že napsání čehokoliv podobného tomu neznámému smazanému příspěvku dopadne stejně.
peta
Profil
Nevim, co tam bylo, tak mne to netrapi. Aspon se nemusim poucit. Vyhoda.
Problem je, ze mne vzdy zajima, kdyz mi nekdo neco smaze a proc, tak ted spis neusnu zvedavosti :)
Joker
Profil
peta:
Aspon se nemusim poucit. Vyhoda.
Skvělé shrnutí.
Ale když na tomhle přístupu nic nezměnilo předchozích šest let odůvodňování a vysvětlování, těžko by mohl zrovna ten jeden příspěvek.
Chamurappi
Profil
Reaguji na peta:
Nevim, co tam bylo, tak mne to netrapi.
Příspěvky, na jejichž osudu ti nezáleží, si laskavě smaž sám už před odesláním.

mne vzdy zajima, kdyz mi nekdo neco smaze a proc, tak ted spis neusnu zvedavosti :)
Dobře, tak pokud tě to definitivně uspí...

Znění tvého smazaného příspěvku: „OT jak to souvisi s dotazem, to vase pretahovani, kdo ma vetsi pero?
Zdůvodnění přesunu do kontejneru: V příspěvku jsi měl moc krátké péro, piš prosím s diakritikou. Ale hlavně — a to je milionkrát důležitější — jednej s ostatními slušně. Za podobné příspěvky, jejichž jedinou náplní bude nevybíravé hodnocení diskusní aktivity ostatních lidí, ti budeme udělovat ban. Cítíš se teď dostatečně poučen?
Petr ZZZ
Profil
Panenko skákavá, na ten divný znaků sled si vzpomínám, ten hnil minimálně týden na smetišti. :-)
jenikkozak
Profil
Petr ZZZ:
hnil minimálně týden na smetišti
Je to tak. Ten příspěvek jsem z kontejneru nesmazal sedmý den, ale až osmý. Nejdřív jsem totiž přemýšlel, jestli bych před smazáním neměl aktualizovat seznam petových banů.
Druhý den jsem si řekl, že peta jistě co nevidět dostane další ban, takže se budou moci zapsat oba najednou.
peta
Profil
Bany jsou super :) Asi bych mel zacit provozovat spam z ruznych domen, aby to banovani melo taky duvod :)
Chamurappi: A jo, tak to jo. Proste mi to nedalo a uz jsem musel neco rici, kdyz cele tema zaplacavali vecma, ktera s tematem nesouvisela a jen se pretahovali o to, kdo to napise lepe. Se divim, ze jim to moderator 3 dny trpel a nic, ze jim tech asi 10 prispevku nepresunul nekam pryc. Ostatne, tohle tu casto provadeji prave novy moderatori, ze se sami se sebou dohaduji v nejakem tematu. Se vubec nedivim navstevnikovi, ze uz tam vickrat nenapise. Zas ho zdrbnou a zas tam pridaji dalsich 10 prispevku mimo tema.
jenikkozak
Profil
Se divim, ze jim to moderator 3 dny trpel a nic
Nelži. To vlákno bylo založeno 5. června. Svým projevem jsi přispěl 5. června. To nejsou tři dny.

ze jim tech asi 10 prispevku nepresunul nekam pryc.
Offtopik tam vidím jeden. (Na zaokrouhlování jsi ve škole chyběl?) Diskuse o správnosti navrženého řešení není off topic.

Ostatne, tohle tu casto provadeji prave novy moderatori, ze se sami se sebou dohaduji v nejakem tematu.
Zvlášť v tomhle konkrétním vlákně bylo modrátorů jak naseto.

Se vubec nedivim navstevnikovi, ze uz tam vickrat nenapise.
MíšaH. poděkovala moc a tučně. Netvářila se jako člověk, kterému by někdo ubližoval.

Bany jsou super :)
Souhlasím. Zvlášť když jde o tvé bany.
peta
Profil
OT jsou tam: #7 #8 #9 #10 #11 #12#13 #14 #15 #16
Pouze se tam dohaduji o tom, jak se to ma spravne psat, kdo to napise nejlepe, kdo je vetsi borec nebo ma vetsi pero. Ale vlastne cely problem jste vyresili uz pred tim. Vsechny tyhle prispevky se teda tykaji jineho tematu.

"MíšaH. poděkovala moc a tučně. Netvářila se jako člověk, kterému by někdo ubližoval. "
Evidentne ti unika hlavni vec. Ona vsechny ty prispevky, ktere jsem jmenoval, nepotrebovala k vyreseni problemu a ani nepouzila. Jestli se podekuje tucne nebo vubec je pouze vec zdvorilosti. Misa ma +, ze na ty prispevky nereagovala a dalsi +, ze podekovala. Jenze ona nereagovala proto, ze sama nevi, o cem to tam vlastne pisete, kdyz neumi sestrojit spravne colspany :)
jenikkozak
Profil
peta:
OT jsou tam: #7 #8 #9 #10 #11 #12#13 #14 #15 #16
No vidíš. A já za jediný off topic považoval příspěvek #3.

nebo ma vetsi pero
A nemyslíš, že píší spíše na klávesnici? Ale stejně nevidím souvislost…

Jestli se podekuje tucne nebo vubec je pouze vec zdvorilosti.
Která ti evidentně chybí.

sama nevi, o cem to tam vlastne pisete
Peto, s tebou je to těžký. Stěžuješ si na průběh diskuse v nějakém vlákně, ačkoliv jsi už dávno zapomněl, o které téma šlo. A když tě na něj odkážu, ani nejsi schopen si zjistit, jestli jsem do něj přispíval.
Podívej, věnoval jsem ti čas i pozornost, teď se zkus chvíli zabavit sám. Třeba si hraj s plyšákama.
margin
Profil *
peta:
Striktně vzato, první výskyt „jak se to ma spravne psat“ je v #6.
Ve tvém kódu máš buňky v jsou sloučené jinak, než požadovalo zadání.
Chamurappi
Profil
Reaguji na peta:
vsechny ty prispevky, ktere jsem jmenoval, nepotrebovala k vyreseni problemu a ani nepouzila
To je celkem jedno. Před pár lety jsi tu osočoval lidi, že si pletou diskusi s FAQ. Snažil ses nám tím sice marně vysvětlit, proč si tvé prokazatelně chybné odpovědi zaslouží přežít, ale sama idea, že se diskuse nemusí striktně držet formátu dotaz-odpověď, je správně. A teď se najednou paušálně domáháš toho, aby se cokoliv, co není odpovědí, mazalo? Jsi nekonzistentní.

Odbočky od tématu někdy nevadí, naopak můžou být mnohem zajímavější než původní dotaz.
Není na tobě, abys posuzoval, co je a co není škodlivé OT. Do doby, než si důkladně zameteš před vlastním prahem, se zdrž jakýchkoliv komentářů ohledně formy a tematičnosti příspěvků ostatních. V současné době tvůj názor nikoho nezajímá.
peta
Profil
Chamurappi: ??? Jestli to spravne chapu, kdyz kritizuji diskuzi, at uz zpusobem je faq nebo neni faq, tak to delam spatne? Jediny spravny je tedy jen tvuj pohled a ja svuj nesmim menit v zavislosti na typu prispevku, jinak mi to vyctes?
Porad trvam na tom, ze diskuze neni faq. Porad trvam na tom, ze tamty prispevky jsou OT, ze mluvi o zcela jinem tematu a tudiz se to melo zatrhnout nebo presunout uz v zarodku.

Tez jsem si vsiml, ze casto odkazujete na ruzne vyresene problemy, kde je reseni ale zasypane spoustou OT prispevku a ten konkretni prispevek je treba hledat mezi treba 30. To je v podstate toez jako odkazat na google.

margin: ??? Je to presne podle zadani.
"
Mělo by to vypadat zhruba takhle:
http://www.phil.muni.cz/~pskyrik/sablona6.6.jpg
"
<table border=1> <!-- to doporucuju, aby bylo videt, co se s cim rameckuje -->
<tr>
<td colspan=3> hlavicka</td> <!-- spoj 3 bunky vedle sebe -->
<tr>
<td> a</td>
<td rowspan=3> b</td> <!-- spoj 3 bunky pod sebou -->
<td rowspan=2> c</td> <!-- spoj 2 bunky pod sebou -->
<tr>
<td> aa</td>
<tr>
<td> aaa</td>
<td> ccc</td>
</table>

jenikkozak: Ja tady reklamuji to, ze se mi objevila zpravicka o smazani prispevku. Ta zpravicka se objevila pravdepodobne nekdy v dobe banu. Ja se asi po 8 dnech prihlasil, klikl na ni a zpravicka nikde. Chamurappi mi ji sem zkopiroval, protoze jsem byl zvedavy. Problem vyresen. aspon z me strany. Chtelo by to jeste vyresit na strane fora, ze, kdyz je to smazalo i z U ledu, aby se to uz uzivatelum neobjevovalo nebo, aby to bylo zmrazeno do pristiho nalogovani uzivatele. Coz je ale nesmysl, raci, at je to smazano.

Misto toho se to tu rozjelo OT Peta vs moderatori :) Za coz muzou ovsem moderatori. Misto, aby resili problem.
Chamurappi
Profil
Reaguji na peta:
Jestli to spravne chapu, kdyz kritizuji diskuzi, at uz zpusobem je faq nebo neni faq, tak to delam spatne?
No výborně, konečně začínáš chápat.
Za poslední rok jsi napsal 1053 příspěvků, z toho 106 bylo smazáno, což je na dlouhodobého člena rekordně vysoký poměr. Očividně máš o životě na této diskusi naprosto jiné představy než moderátoři a nehledě na to, jestli jsou objektivně správné, nemáš sílu na jejich prosazení. Zpětné vazbě od většiny diskutérů rádi nasloucháme, tvé názory nás ovšem nezajímají, můžeš si je nechat pro sebe.

Je to presne podle zadani.
Vyzkoušel sis to? Já bych řekl, že to podle zadání není. Ale kdo ví, možná také „neumím sestrojit správně colspany“…

Misto toho se to tu rozjelo OT Peta vs moderatori :) Za coz muzou ovsem moderatori.
Provinili jsme se tím, že jsme nesmazali tvůj příspěvek #8. Kdybychom ho smazali, prskal bys také, takže je to jedno…

Chtelo by to jeste vyresit na strane fora
S tím souhlasím.
peta
Profil
Chamurappi: To nemuzes rict, co je tam spatne? Uz to ale vidim, nedalo mi to a koukam na to dokola. Zahlavi je jinak. Ok, neni to v poradku, ale kod je mnohem elegantneji zapsany. Zkuset jsem to zkousel. Od jiste doby blize nejmenovanych napomenuti si i cast kodu zkousim.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0