Autor Zpráva
Kcko
Profil
Přiznám se, že debatu kolem sandboxu moc nesleduji, ale zajímalo by mne následující:

Pokud mě zajímá konkrétní topic a nemám nebo nechci se k němu nijak vyjádřit, nemám možnost ho sledovat jiným způsobem, než se do něj neustále vracet, což je zdržující a může se stát, když tam nic nepřibude nějakou dobu, že na to zapomenu.

1) Je skutečně nutné, aby zasílání emailů reakcí v topicu bylo podmíněno mojí reakcí?
2) Nechystá se něco jako oblíbený topic? (Raději bych ovšem úpravu jedničky, pravděpodobně by to uvítalo více lidí).

Díky za reakce.
Fisir
Profil
Reaguji na Kcka:
V sandboxu jsou momentálně zavedená sledovaná/oblíbená vlákna. Přiznám se ale, že pro mně jsou v současném stavu otravné.
Kcko
Profil
Mno asi mi nezbyde napsat si něco vlastního.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Kcka:
Abych shrnul, jak to momentálně funguje v sandboxu:
• Uživatel si může sledování zapnout/vypnout kdykoliv i bez přispění kliknutím na tlačítko s očičkem.
• Přispěním do vlákna se zapne sledování.
• V záložkách na úvodní stránce je krom seznamu „Moje poslední příspěvky“ i seznam sledovaných vláken.

Momentálně se seznam sledovaných shoduje se seznamem „Moje poslední příspěvky“, pokud člověk nekliká na očičko. Máme tedy rozpor v tom, jestli ukazovat oba seznamy, když budou skoro u všech lidí skoro pořád stejné.

Krom toho bych chtěl zavést i oblíbené. Kolega juriad vyrobil tagovátko příspěvků jako rozšíření do prohlížeče, které si ukládá stav do localStorage, ale já bych raději uvítal něco přímo integrovaného do diskuse.

Sandbox nasadíme možná někdy na přelomu září a října. Alespoň tak nějak to teď vidím já.
Kcko
Profil
Chamurappi:
Momentálně se seznam sledovaných shoduje se seznamem „Moje poslední příspěvky“, pokud člověk nekliká na očičko. Máme tedy rozpor v tom, jestli ukazovat oba seznamy, když budou skoro u všech lidí skoro pořád stejné.

Tak to netuším, ale uvítal bych něco co by mne příliš neotravovalo a mohl bych se dozvědět co je nového v topicu, který mne zajímá, aniž bych musel neustále klikat na diskusi a kontrolovat to ručně.
jenikkozak
Profil
Chamurappi:
Kolega juriad vyrobil tagovátko příspěvků jako rozšíření do prohlížeče, které si ukládá stav do localStorage, ale já bych raději uvítal něco přímo integrovaného do diskuse.
Na tagovátko, které bude ukládat značky na server, se opravdu těším. :-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0