Autor Zpráva
Fisir
Profil
Vážení přátelé, diskutéři, moderátoři a Yuhů,
jsem rád, že jsem se mohl účastnit zdejších diskusních aktivit a dále se jich účastnit budu. Tímto bych chtěl poděkovat všem, kteří udržují tuto diskusi v chodu a moderují ji, aby zde nebyl nepořádek. Zvláštní dík patří samozřejmě Yuhůovi, který této diskusi dal možnost vzniku. Děkuji mu i za projekt Jak Psát Web, díky kterému jsem si našel koníček a možná i budoucí zaměstnání. Díky ti.

Diskuse Jak Psát Web mě toho spoustu naučila a umožnila mi poznat spoustu přátelských a ochotných lidí. Zažil jsem temnější chvíle, i roční odmlku. Nezapomněl jsem však, a vrátil se. Když jsem se začal méně ptát a více odpovídat, pokaždé jsem byl vděčný a v duchu děkoval těm, kteří shledali mé odpovědi a příspěvky konstruktivními a poděkovali. Díky vám.

V dobách mých mnohdy zbytečných dotazů jsem byl vděčný a děkoval jsem všem ochotným odpovídajícím, protože vím, že není jejich povinnost se mým problémem zabývat, zkracuji jim volný čas a oni z toho nic kromě vděku nemají. Díky vám, kteří jste mi v začátcích pomohli.

Děkuji, že mohu nahlížet do sandboxu a hlášením chyb se podílet na vývoji této diskuse, což jsem vždycky chtěl. Děkuji, že se mnou máte tolik trpělivosti a věnovali jste se při vývoji i problémům s minoritními platformami. Díky vám.

Celý text jsem děkoval diskutérům. Pochopitelně si to zaslouží, ale narozeniny má tato diskuse, té tedy přeji vše nejlepší! Devítka je hezké číslo.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0