Autor Zpráva
peta
Profil
Mozna by bylo fajn, aby na uvodni strance, jak je listovani pro "Nejnovější diskuse" (« Novější 1 2 3 4 5 7 8 9 10 Starší ») to neskakalo na logo, ale primo na tu tabulku s nejnovejsimi diskuzemi.
Str4wberry
Profil
V sandboxu to tak už je.
Chamurappi
Profil
Reaguji na peta:
Můžeš si nejnovější diskuse přesunout nahoru.

Zajímalo by mě, proč někteří lidé, kteří chodí na diskusi pravidelně, nemají nejnovější diskuse nahoře…
peta
Profil
Chamurappi:
Aha, zajimave. Mozna jsem to mel zamerne opacne. Kazdopadne to neresi problem s tim, ze to odkazuje na logo a ne na tu cast, ktere se to tyka :) Ale prohodil jsem si to.

Str4wberry:
Ja nevim, co oznacujes jako sandbox, zkus se vyjadrovat cesky a ne nove zavedenymi pojmy IT. Ja, kdyz na to kliknu, na to listovani, tak mi to skoci na logo. Coz povazuji zahruby nedostatek stranky, kdyz vim, ze se da kotvou (hashem) odrolovat primo na tabulku.
Ale dik, zatim si to necham prehozene, jak poradil Chamurappi
shaggy
Profil
Chamurappi:
Zajímalo by mě, proč někteří lidé, kteří chodí na diskusi pravidelně, nemají nejnovější diskuse nahoře
Ja to tak nemám a do dneška som si ani nevšimol, že taká možnosť tam je (a pravdepodobne to ani nezmením, nerád mením zabehnuté veci, na ktoré som zvyknutý).
_es
Profil
peta:
Ja nevim, co oznacujes jako sandbox
Vpravo, v časti „Mohlo by se hodit“ máš na to odkaz.
Str4wberry
Profil
Reakce na peta:
zkus se vyjadrovat cesky
Zkus se také vyjadřovat česky.


No, neumístění poslední diskuse nahoře je docela problém v kombinaci s jejím AJAXovým obnovováním při klikání na logo, vypadá to potom tak, že se nic neděje.
Chamurappi
Profil
Reaguji na shaggyho:
Před pár lety byl ten přepínač mnohem nenápadnější, doufal jsem, že si šipky všimne víc lidí, a přesto jde zjevně přehlédnout.

nerád mením zabehnuté veci, na ktoré som zvyknutý
Na prohozené pořadí si jde zvyknout velmi rychle, dnes už si nedovedu představit, že bych se vrátil k neprohozenému…


Reaguji na Str4wberryho:
vypadá to potom tak, že se nic neděje
Zatímco kdyby se seznam vláken nenačítal AJAXem, vypadalo by to na první pohled, že se načetla nová, ale úplně stejná stránka :-)
Nějak to ošetřím.

Teď koukám do databáze. Prohození kategorií se pozná podle user_ldisc nastaveného na 1? To má jen 16 lidí… podezřele málo. Ale peta mezi nimi není, z čehož toho usuzuji, že v ostré verzi diskuse se stav neukládá do DB, takže vlastně nevíme, o jakém procentu lidí se bavíme. Co kdybychom tam všem stávajícím registrovaným hodili jedničku? Možná bychom tím jednorázově naštvali pár lidí, kteří by si to museli přepnout zase zpátky, ale kdo ví, kolik diskutérů přepínač přehlédlo…

Nebo nějak chytře vyhodnotit, jestli je člověk spíš tazatel, nebo odpovídač, protože pro tazatele jsou důležité kategorie a pro odpovídače přehled, kde to zrovna žije.
Str4wberry
Profil
Asi nejlepší by bylo změnit způsob, jakým lidé zakládají vlákna + umožnit vlastní seznamy / filtrování posledních diskusí. Potom by asi nikomu poslední diskuse nahoře nemohla vadit.
peta
Profil
Chamurappi:
Tezko rici. Nastaveni Top posedni pridane vlakna ma smysl jen pro lidi, kteri vic prispivaji, chodi casteji. Lze predpokladat, ze vetsina registrovanych sem bude chodit casteji? Ja bych si tipnul, ze vetsina se registruje proto, aby byla registrovana. Z castejsich lidi tu vidim tak 30, max v tematech, ktere si prohlizim.
DJ Miky
Profil
v ostré verzi diskuse se stav neukládá do DB

Ukládá se do cookie nazvané last s hodnotou 1 a platností jednoho roku.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0