« 1 2 3 »
Autor Zpráva
Peťan1
Profil
Dobrý den. Máme jisté internetové (webové-mailové) resp.i mobilní (telefonní) komunikační problémy s veřejností (s trhem, s "klienty") - tedy problémy jsou ve spojení, ne snad v naší schopnosti se dobře a srozumitelně prezentovat. Máme za to, že tyto problémy způsobuje někdo zvenku - blokací našeho mailu resp.telefonu..

Chtěli bychom se tedy zeptat (tedy pokud Vás to zajímá resp.pokud máte o tomto nějaké povědomí a můžete pomoci) :

1. zda-li existuje někdo, nějaký subjekt (firma), která dovede udělat (sdělit) odhad ohlasu na web (= odhad denní/měsíční korespondence, = odhad denního/měsíčního počtu příchozích mailů)

2. jak je to s mailovou schránkou - zda-li je archivován pohyb v ní (administrátorem asi ano, ale je-li možnost jisté kontroly i pro majitele mailové schránky). K tomu bych uvedl, že před pár lety bylo na centrumu možné sledovat "počet kreditů" (= počet operací, které se v mail.schránce děly). Byla to dobrá kontrola, zda-li v mailu nebyl někdo nevítaný a neprováděl tam jisté "pozměňovací"(mazací) věci - tato užitečná služba (kontrola) však už na centrumu (ani nikde jinde?) není..(?)..

3. co dělat, když víme (máme potvrzeno), že odeslané maily adresáti neobdrželi - resp.nám i psali sami a naopak nic nedošlo na náš mail... Je možno dohledat elektronickou cestu jednotlivého mailu - tedy jestli odeslaný mail (o kterém víme přesný čas odeslání) skutečně z mail.schránky odešel, kudy šel a kde a kdy skončil?

Díky za odpovědi.

Moderátor jenikkozak: Původní titulek: „Blokovaná elektronická (mailová, mobilní) komunikace....“
Amunak
Profil
Odpovím trochu obecněji. Záleží totiž na tom, kde máte své emailové schránky. Jako firma ideálně máte nějaké profesionální řešení, které umí spravovat různé uživatele, má logy a podobně (třeba Google Apps for Business tohle umí pro všechny Google aplikace včetně mailu), nebo máte mailový server na vlastním serveru, a pak je to jen na vašem administrátorovi, aby se o takové věci staral.

Mail je obecně nešifrovaná a nepříliš zabezpečená komunikace, jde snadno odposlouchávat a kdyby váš poskytovatel (nebo někdo "po cestě") chtěl, může s komunikací manipulovat nebo jí blokovat. Občas se ale taky stává, že mail nedorazí, protože servery poskytovatele na chvíli vypadnou nebo dojde k nějaké chybě při odeslání. V každém případě by mělo pomoci změnit poskytovatele, kde emailovou schránku máte.
Peťan1
Profil
Amunak: Dík za nějakou odpověď - odpovím přímo do textu VELKÝM PÍSMEM (aby to bylo přehledné..) :
Moderátor Chamurappi: Vypadalo to moc příšerně, velké písmo převedeno na malé.

Odpovím trochu obecněji.
Jenže tady by to chtělo konkrétně - dle bodů. (dotaz č.1 ?)

Záleží totiž na tom, kde máte své emailové schránky.
Náš mail je na Seznamu

Jako firma ideálně máte nějaké profesionální řešení, které umí spravovat různé uživatele, má logy a podobně (třeba Google Apps for Business tohle umí pro všechny Google aplikace včetně mailu),
Nejsme firma - je to jistý (anti)politický projekt - občanská iniciativa (s jasným poctivým antikorupčním řešením), která reálně logicky měla být stranou, leč kvůli totální blokaci spojení se tak nestalo..

nebo máte mailový server na vlastním serveru, a pak je to jen na vašem administrátorovi, aby se o takové věci staral.
Nevím, co přesně máte na mysli. nás je (kvůli té blokaci resp.embargu..) jen pár - naši jednoduchou (html) stránku + mail administruji sám.

Mail je obecně nešifrovaná a nepříliš zabezpečená komunikace, jde snadno odposlouchávat a kdyby váš poskytovatel
Tím poskytovatelem je tedy v našem případě administrátor Seznamu?

(nebo někdo "po cestě")
A kdo to může být? - Třeba nějaký hacker?..

chtěl, může s komunikací manipulovat nebo jí blokovat.
Ano, to víme, že to tak je.. Každopádně vědomá manipulace resp.blokace je ale trestný čin, ne?..

Občas se ale taky stává, že mail nedorazí, protože servery poskytovatele na chvíli vypadnou
No u nás ale nejde o "chvilkový výpadek" - je to problém dlouhodobý.. Navíc mail je na seznamu, a ten výpadky nemá..

nebo dojde k nějaké chybě při odeslání.
O chybu "odeslání" určitě nejde - že jsme maily řádně odeslali, máme jako důkaz ve složce odeslaných zpráv, navíc u každé zprávy zaklikneme "potvrdit přečtení" (což lze jen na seznamu..(?)) a u těch důležitých mailů těm dotyčným nepřišlo nic, ani to potvrzení o přečtení...

V každém případě by mělo pomoci změnit poskytovatele, kde emailovou schránku máte.
No zaběhlý nejfrekventovanější seznam ale měnit nechceme - to už kvůli tomu, že je zde možno si zakliknout to potvrzení přečtení..

Tolik tedy k vašemu názoru. kdyžtak třeba pokračujte v "debatě" taky efektivně přímo do textu. Dík.
Amunak
Profil
Peťan1:
Odpovídám jen na to, na co znám odpověď.

Dík za nějakou odpověď - odpovím přímo do textu VELKÝM PÍSMEM (aby to bylo přehledné..) :
Příště prosím použijte funkci citovat zdejšího fóra (nejprve vyberte citovaný text z mého příspěvku a pak klikněte na citovat.

A kdo to může být? - třeba nějaký hacker?..
Teoreticky ano, ale asi by to nemohl dělat dlouhodobě. Pokud tedy nejde o někoho přímo ze Seznamu nebo někoho, kdo sedí v jejich serverovně. Ale celá tahle možnost mi přijde dost nepravděpodobná.

Seznamu, a ten výpadky nemá
Výpadky nebo technické problémy může mít i druhá strana. Navíc Seznam taky občas spadne (nebo občas padal před několika lety, nevím jak dnes).

O chybu "odeslání" určitě nejde - že jsme maily řádně odeslali, máme jako důkaz ve složce odeslaných zpráv, navíc u každé zprávy zaklikneme "potvrdit přečtení" (což lze jen na seznamu..(?))
Tohle umí spousta poskytovatelů emailových služeb, ale ta druhá strana takový požadavek nemusí akceptovat. Není to nic stoprocentního. Taky je rozdíl mezi potvrzením o doručení a potvrzením o přečtení.

Zkoušel jste něco tak základního, jako změnit heslo k mailu? Nemáte zavirovaný počítač? Přistupujete k mailu jen vy? Můžete ostatním věřit?
Peťan1
Profil
Amunak:
Odpovídám jen na to, na co znám odpověď.
OK. Třeba se ještě někdo z povolaných k této debatě přidá - eektronická cenzúra (embargo) je dost závažné téma..

> „Dík za nějakou odpověď - odpovím přímo do textu VELKÝM PÍSMEM (aby to bylo přehledné..) :
> Příště prosím použijte funkci citovat zdejšího fóra (nejprve vyberte citovaný text z mého příspěvku a pak klikněte na citovat.
Ano, vím a za tuto "necitlivost" se omlouvám, ale má to reálný důvod : když tuto korespondenci pak archivuji resp.přinesu ve flešce kolegům k posouzení, tak to efektivně hodím do texťáku (a pak do flešky resp.do mailu) a ten by pak kurzívu bohužel setřel - takže by ten dialog byl nepřehledný.. Na jiné řešení než odlišení malého a velkého písma jsem bohužel nepřišel..

> „A kdo to může být? - třeba nějaký hacker?..
> Teoreticky ano, ale asi by to nemohl dělat dlouhodobě. Pokud tedy nejde o někoho přímo ze Seznamu nebo někoho, kdo sedí v jejich serverovně. Ale celá tahle možnost mi přijde dost nepravděpodobná.
No my máme spíš podezření, že ta blokace jde z "vyšších míst" - vzhledem k tematické závažnosti - neboť ty weby jsou o věcech (důkazech), které se dějí v naší "justici" resp. v "demokracii".. Asi by bylo dobré ty 2 naše stěžejní stránky "odtajnit" - takže jedná se o www.hovorysesoudci.cz (= neskutečný boj občana s "justicí") a o narod.tym.cz (= naše poctivé spravedlivé, dá se říci precizní společenské řešení - a právě to asi "někomu" vadí..). No pokud jste neodpověděl na původní dotaz č.1 , mohl byste odhadnout vy, jaký ohlas na oba weby, na jejich maily, může chodit (denně/měsíčně)? (na ten narod.tym.cz bylo rozdáno několik tisíc hezkých avíz + odkaz psán na různá fóra; hovorysesoudci.cz byly svého času hodně vysoko na googlu "právní poradna zdarma" + odkaz dostalo taky už pár set lidí, kteří jsou tematicky spřízněni resp. "v obraze"..)

> „Seznamu, a ten výpadky nemá
> Výpadky nebo technické problémy může mít i druhá strana.
No my jsme s těmi lidmi mluvili a žádné technické problémy neměli..

> Navíc Seznam taky občas spadne (nebo občas padal před několika lety, nevím jak dnes).
Jenže ono to vypadá, že seznam je spadlý od doby založení našich stránek.. ;-) :-( Jinak Seznam tyto výpadky oznamuje dopředu resp.se za ně zpětně mailově omlouvá..

> „O chybu "odeslání" určitě nejde - že jsme maily řádně odeslali, máme jako důkaz ve složce odeslaných zpráv, navíc u každé zprávy zaklikneme "potvrdit přečtení" (což lze jen na Seznamu..(?))“
> Tohle umí spousta poskytovatelů emailových služeb,
Kdo třeba ještě? druhý největší server Centrum ne.. (tam byly dobré ty "kredity" - leč již to zrušili..)

> ale ta druhá strana takový požadavek nemusí akceptovat.
Samozřejmě. Jenže ti naši (důkazoví) lidé ten mail, tu zprávu od nás čekali, takže by jistě zaklikli "přečteno"..

> Není to nic stoprocentního. Taky je rozdíl mezi potvrzením o doručení a potvrzením o přečtení.
Ano, to je dosud nedomyšleno.. někdo samozřejmě může zakliknout "potvrzení ne" a pak dotyčný vlastně neví, jestli to adresátovi došlo.. mělo by to být tak, že potvrzení o doručení by mělo odesílateli dojít každopádně po kliknutí na mail (možná i po otevření mail.schránky) - tedy nehl.na to, zda-li adresát je "potěšen" a mail si vůbec přečetl (otevřel)..

> Zkoušel jste něco tak základního, jako změnit heslo k mailu?
No pokud je (třeba) "shora" sledován náš pc (s uživ.jménem a heslem), tak by to bylo zbytečné..

> Nemáte zavirovaný počítač?
Ne, jsme v exkluzívní knihovně s nejnovějším zabezpečením

> Přistupujete k mailu jen vy? Můžete ostatním věřit?
Ano, toto (po změně hesla) dělám již jen já..

Možná by bylo dobré to prodebatovat ústně - je z vás někdo z Brna, z Moravy? příp.jezdím někdy i do Prahy.
Tolik pro dnešek - snad nějaké pokračování zítra (př.týden).
Za velké (dialogově efektivní) písmo se omlouvám.. p.

Moderátor Chamurappi: Převedl jsem dialogově efektivní písmo na něco normálnějšího.
juriad
Profil
Peťan1:
Mimo téma, k tvému formátování.
Vyber kus textu na který reaguješ, a klikni citivat. Citace se ti zformátuje (bude kurzívou a ohraničená uvozovkami).
A proboha, nepoužívej VERZÁLKY.
Amunak
Profil
Peťan1:
ANO, VÍM A ZA TUTO "NECITLIVOST" SE OMLOUVÁM, ALE MÁ TO REÁLNÝ DŮVOD : KDYŽ TUTO KORESPONDENCI PAK ARCHIVUJI
RESP.PŘINESU VE FLEŠCE KOLEGŮM K POSOUZENÍ, TAK TO EFEKTIVNĚ HODÍM DO TEXŤÁKU (A PAK DO FLEŠKY RESP.DO MAILU)
A TEN BY PAK KURZÍVU BOHUŽEL SETŘEL - TAKŽE BY TEN DIALOG BYL NEPŘEHLEDNÝ.. NA JINÉ ŘEŠENÍ NEŽ ODLIŠENÍ MALÉHO
A VELKÉHO PÍSMA JSEM BOHUŽEL NEPŘIŠEL..
Nejde ani tak o necitlivost, jako že se to spíš špatně čte a ve výsledku se v tom ztratíš mnohem snáz, než když je to ouvozovkované. Diskuze umí navíc i vnořené citace (dělá to pak ty znamínka "větší než", takže je vidět i vícenásobné zanoření. Zanoření tvých kapitálek se naopak ztratí, takže není pořádně vidět, jestli reaguješ na to, na co jsem reagoval já, nebo jestli je to moje reakce na tvůj text, nebo co to vlastně je.

Pokud příští odpověď bude takhle příšerně napsaná, luštit už jí nebudu. Děkuji za pochopení.

Z pohledu webdesignu jsou ty dva weby ošklivé (a rozpadlé?) to je schválně?

NO MY MÁME SPÍŠ PODEZŘENÍ, ŽE TA BLOKACE JDE Z "VYŠŠÍCH MÍST"
To je hodně nepravděpodobné. Podívejte se třeba na dlouhodobé aktivity pana Janečka, které jsou (podle popisu) podobné, a ten s ničím takovým, pokud vím, problémy nemá.

KDO TŘEBA JEŠTĚ? DRUHÝ NEJVĚTŠÍ SERVER CENTRUM NE
Ono to ve skutečnosti není ani tak o poskytovatelech, jako o specifikacích emailového protokolu a jejich implementacích poskytovateli. Já používám desktopového klienta Thunderbird, a ten umí posílat požadavky na obojí. A používat ho můžu s libovolným poskytovatelem. A můžu si taky vybrat, jestli to potvrzení chci odeslat:


První(?) největší - Gmail to umí. A troufám si tvrdit, že je o dost lépe propracovaný než mail Seznamu (přinejmenším co se možností filtrování, podpory IMAPu a kvality spam filtru týče). A rozhraní mi taky vyhovuje víc, i když to bude hlavně o zvyku.

Kde mají mail ti "důkazoví"?

MĚLO BY TO BÝT TAK, ŽE POTVRZENÍ O DORUČENÍ BY MĚLO ODESÍLATELI DOJÍT KAŽDOPÁDNĚ
PO KLIKNUTÍ NA MAIL (MOŽNÁ I PO OTEVŘENÍ MAIL.SCHRÁNKY) - TEDY NEHL.NA TO, ZDA-LI ADRESÁT JE "POTĚŠEN" A MAIL SI
VŮBEC PŘEČETL (OTEVŘEL)..
Tak to naštěstí nefunguje. Jinak by spammeři měli mnohem snazší způsob, jak identifikovat používané emailové schránky. Navíc nemusí nikoho zajímat, jestli si jejich blafy čtu a kdy lezu do schránky ;)

NE, JSME V EXKLUZÍVNÍ KNIHOVNĚ S NEJNOVĚJŠÍM ZABEZPEČENÍM
Tak si sežeňte nezavirovaný počítač, nejlépe nějaký s linuxem, z něj změňte heslo, používejte pouze šifrované spojení (https://login.szn.cz/), nebuďte na nezaheslované wifi a nejlépe používejte k připojení jen kabelovou síť. Můžete taky routovat nějakým (VPN) tunelem mimo ČR, pokud se skutečně bojíte, že někdo "shora" manipuluje s vaší komunikací.
Petr ZZZ
Profil
Peťane1, psaním velkými písmeny:

1. Poškozuješ úroveň tohoto diskuzního serveru, který pěstuje určité formátovací zvyklosti.
2. Porušuješ zdejší pravidla.
3. Redukuješ počet lidí a tedy potenciálních rádců, ochotných si tvůj dotaz vůbec přečíst.

Text velkými písmeny se špatně čte. Napadají mě k tomu minimálně tři důvody, možná jich ale bude ještě víc:

A. Není poznat, kde končí jedna a začíná druhá věta.
B. Text zabírá celou výšku řádku, pročež oko jednotlivé řádky hůře odlišuje.
C. Text potřebuje více místa, diskuzní vlákno potom například čtyři místo tří obrazovek.
C. TEXT POTŘEBUJE VÍCE MÍSTA, DISKUZNÍ VLÁKNO POTOM NAPŘÍKLAD ČTYŘI MÍSTO TŘÍ OBRAZOVEK.

Neodhadnu, zda to má něco do činění s tvým dotazem, nicméně banán je známý jako hosting, se kterým závažné problémy nastat můžou.
Ivy
Profil
Petr ZZZ:
možná jich ale bude ještě víc
D. Vypadá to vulgárně.

Není tento příspěvek náhodou ve špatné kategorii, hmmm?
Petr ZZZ
Profil
Ivy:
Byl v kategorii Názor na stránku, přesunul jsem ho do Nezařaditelných dotazů; předpokládám, že máš na mysli původní umístění.

Pokud někdo tohle vlákno považuje za další banánový spam a zdejší odpovídající nemají námitek, mohli bychom je i smazat.
Amunak
Profil
Petr ZZZ:
Nějak mi uniká, jak by si banán pomohl tím, že bude odkazovat na weby, které u něj hostují. Spíš by mě zajímalo, jestli by bylo možné zdejší téma dekapitalizovat (ne dekapitovat ;). Ale pokud myslíte, že by bylo vhodnější to smazat, proti nebudu. Přínost to má asi minimální a s tvorbou webu to taky moc nesouvisí.
Chamurappi
Profil
Nečetl jsem, o čem toto vlákno je, protože je tu strašně moc velkých písmen. Má to hlavu a patu? Opravit to můžu. Stojí to za tu práci?
Zatím přesouvám k ledu.
Petr ZZZ
Profil
Chamurappi:
o čem toto vlákno je
Co jsem z toho paraformátovaného zmatku schopen vytušit, tak tazatel, který neovládá zásady citování a typografie, tvrdí, že má řešení proti korupci v české politice, že mu proto asi nějaká vyšší zkorumpovaná místa sabotují elektronickou komunikaci, a tak se ptá, jak tu sabotáž prokázat a zarazit.

Tazatel odpovídá velkými písmeny, „aby to bylo přehledné“, a vůbec neřeší otázku, jakými písmeny má být potom citován. Jeden z obou odkázaných webů má v záhlaví velikánskou reklamu na banán.

Jednuduché a rychlé řešení by bylo smazat to pro porušení pravidla o typografii, beztak se to kvůli těm verzálkovým orgiím nikomu nechce číst.

Amunak:
Nějak mi uniká, jak by si banán pomohl tím, že bude odkazovat na weby, které u něj hostují.
Ještě je zde možnost, že si podle hesla „lepší špatná reklama než žádná“ plodí různé kontroverzní weby ve volném čase sám.
LudekBrno
Profil
Peťan1:
Já jsem jen tak zběžně pročetl váš "program" v odkazovaných webech a jsem si více než jistý, že si moc fandíte, potože podobná slátanina populistických a nereálných výkřiků nemůže "vyšší místa" ani v nejmenším zajímat nebo dokonce znepokojovat, aby kvůi tomu začali vyvíjet nějakou snahu o blokování. Spíš bych hledal problém na vaší straně, tedy že vám nikdo nepíše (proto maily nedostáváte) a odeslané maily nikoho nezajímají (proto máte pocit, že se ztrácí i odeslané maily). Pro klid duše zkuste mail od Googlu, tam "vyšší místa" nedosáhnou ;-)
Peťan1
Profil
Ahoj - dobrý den. Odpovědi vezmu odvrchu :

juriad:
> Vyber kus textu na který reaguješ, a klikni citivat. Citace se ti zformátuje (bude kurzívou a ohraničená uvozovkami).
> A proboha, nepoužívej VERZÁLKY.
To vím. Ale to, že jsem psal jinak, jsem zdůvodnil - teda pokud by sis to přečetl..

Amunak:
Nejde ani tak o necitlivost, jako že se to spíš špatně čte a ve výsledku se v tom ztratíš mnohem snáz, než když je to ouvozovkované. Diskuze umí navíc i vnořené citace (dělá to pak ty znamínka "větší než", takže je vidět i vícenásobné zanoření. Zanoření tvých kapitálek se naopak ztratí, takže není pořádně vidět, jestli reaguješ na to, na co jsem reagoval já, nebo jestli je to moje reakce na tvůj text, nebo co to vlastně je.
>Netuším jak se kapitálky zanoří a ztratí - pokud se podívám na ten dialog s mými kapitálkami, tak je to naprosto přehledné - nebo Vám se to zobrazuje nějak jinak?

Pokud příští odpověď bude takhle příšerně napsaná, luštit už jí nebudu. Děkuji za pochopení.
Netuším, co je na tom "příšerného" - je to přehledné a pouze Vás asi "uráží" ty kapitálky - teď je už nepoužívám, ale nebude to přehledné k okopčení..
Dotaz : Existuje něco, kam si to okopčit, kde se písmo bude zobrazovat v kurzívě (příp.i tučně)? - Texťák ani wordpad na to nereaguje..
>
Z pohledu webdesignu jsou ty dva weby ošklivé (a rozpadlé?) to je schválně?
Netuším "ošklivost" a "rozpadlost" - upřesněte.. Dík.

> První(?) největší - Gmail to umí. A troufám si tvrdit, že je o dost lépe propracovaný než mail Seznamu (přinejmenším co se možností filtrování, podpory IMAPu a kvality spam filtru týče). A rozhraní mi taky vyhovuje víc, i když to bude hlavně o zvyku.
Jo, je to o zvyku - jsme zvyklí na seznam.
>
> Kde mají mail ti "důkazoví"?
Různě - ale nejvíc seznam, centrum. A jakou by to mělo hrát roli?

Tak to naštěstí nefunguje. Jinak by spammeři měli mnohem snazší způsob, jak identifikovat používané emailové schránky. Navíc nemusí nikoho zajímat, jestli si jejich blafy čtu a kdy lezu do schránky ;)
Ale fungovat by to tak mělo - v datovkách to tak funguje. Jiná věc je, že by se mělo efektivněji bojovat proti spamům - pokud by tyto padaly přímo do spamu (do koše), tak tam by pak potvrzení o doručení bylo ze hry..

Tak si sežeňte nezavirovaný počítač, nejlépe nějaký s linuxem, z něj změňte heslo, používejte pouze šifrované spojení (https://login.szn.cz/), nebuďte na nezaheslované wifi a nejlépe používejte k připojení jen kabelovou síť. Můžete taky routovat nějakým (VPN) tunelem mimo ČR, pokud se skutečně bojíte, že někdo "shora" manipuluje s vaší komunikací.
Jsme v knihovně FF a jsou tady nové moderní (zabezpečené) stroje. Netuším "routování", ale ten "někdo shora" bude vždy dobře vědět, jak, kde a přes co se ke stránce (ke stránkám) připojujeme - žádné "routování" myslím nic neřeší..

Petr ZZZ
Jo, chápu - v diskusi jsem zdůvodnil, proč jsem použil kapitálky - teď už je nepoužívám - nicméně je tady ten dotaz (Amunakovi - Dotaz : Existuje něco, kam si to okopčit, kde se písmo bude zobrazovat v kurzívě (příp.i tučně)? - Texťák ani wordpad na to nereaguje..

Neodhadnu, zda to má něco do činění s tvým dotazem, nicméně banán je známý jako hosting, se kterým závažné problémy nastat můžou.
S mými třemi dotazy nahoře banán nijak nesouvisí. (to slovo "banán" zde nepadlo). Ty hovorysesoudci.cz máme u banánu, protože tam byla vhodná šablona - o žádných banánových prohřešcích nevím, naopak jejich webmastři jsou v případě problému celkem ochotní.

Pokud někdo tohle vlákno považuje za další banánový spam a zdejší odpovídající nemají námitek, mohli bychom je i smazat.
Netuším proč bys to mazal - slovo banán jste zde začali používat vy..

Amunak
Nějak mi uniká, jak by si banán pomohl tím, že bude odkazovat na weby, které u něj hostují. Spíš by mě zajímalo, jestli by bylo možné zdejší téma dekapitalizovat (ne dekapitovat ;). Ale pokud myslíte, že by bylo vhodnější to smazat, proti nebudu. Přínost to má asi minimální a s tvorbou webu to taky moc nesouvisí.
A není to nějaká Vaše paranoia, že já jsem od banánu a dělám tady reklamu? Jinak přínos to ve své závažnosti určitě má - ale to byste musel(i) konkrétně odpovědět na 3 konkrétní dotazy - pak bychom se jistě posunuli dál..

Chamurappi:
Nečetl jsem, o čem toto vlákno je, protože je tu strašně moc velkých písmen.
To jsem zdůvodnil - nicméně už kapitálky nepoužívám.

Má to hlavu a patu?
No jelikož Amunak neodpověděl a debatu posunul kamsi jinam, tak to (zatím) hlavu a patu nemá..

Zatím přesouvám k ledu.
Co to znamená?

Petr ZZZ:
tazatel, který neovládá zásady citování a typografie
To jsem ale nahoře zdůvodnil - tedy kdybyste uměl číst..

tvrdí, že má řešení proti korupci v české politice, že mu proto asi nějaká vyšší zkorumpovaná místa sabotují elektronickou komunikaci, a tak se ptá, jak tu sabotáž prokázat a zarazit.
Tady nejde jen o korupci - tedy pokud jsme u tématu našeho webu... Jinak shrnuto celkem dobře.. A vy jste se s tímto problémem, který zde je (neboť cenzúra na netu z vyšších míst existuje..), ještě nesetkal(i)?..

a vůbec neřeší otázku, jakými písmeny má být potom citován
No v podstatě by to citovat nebylo vůbec potřeba - dotyčný by pokračoval v dialogu svým malým písmem pod řádek. Pak by vznikl ucelený přehledný
dialog (jako když se mluví ústně) - ale chápu, že je to nezvyklé a pro váš nastavený mechanismus zde asi nepoužitelné.. Nicméně to už neřešme - už to dělám tak jak chcete..

Ještě je zde možnost, že si podle hesla ‚lepší špatná reklama než žádná‘ plodí různé kontroverzní weby ve volném čase sám.
To je teda ale už fakt paranoia...

LudekBrno:
Já jsem jen tak zběžně pročetl váš "program" v odkazovaných webech
A co je to zběžně? Minuta? Milý pane, ty weby jsou ve svých sděleních ZCELA UNIKÁTNÍ (omlouvám se za CL) - takový boj s tímhle podvodem ("justičním" resp."demokratickým") zde nikdo neabsolvoval - takže ono by to možná chtělo si udělat dost "nezběžného" času (v řádech hodin) a soustředit se, abyste to pochopil - teda pokud vůbec máte vůli chápat..

potože podobná slátanina populistických a nereálných výkřiků
A doložíte nám konkrétně, co je slátané a nereálné?.. Zatím to vypadá, že nereálná slátanina je Váš komentář..

nemůže "vyšší místa" ani v nejmenším zajímat nebo dokonce znepokojovat, aby kvůi tomu začali vyvíjet nějakou snahu o blokování.
Milý pane, napřed byste těm stránkám (o otřesných důkazech o justici resp. o naprosto precizním poctivém spravedlnostním řešení) musel věnovat "trochu víc" času - jinak my víme své.. (viz níže)

Spíš bych hledal problém na vaší straně, tedy že vám nikdo nepíše (proto maily nedostáváte) a odeslané maily nikoho nezajímají (proto máte pocit, že se ztrácí i odeslané maily)
Nebudeme zde pitvat, že někoho nezajímá (jeden světový rekord o tom), co otřesného a hrůzného se tady děje v justici..; ale pokud jde o narod.tym.cz, tak je zde 90%ní nespokojenost (nasr..nosti) a lidi určitě zajímá někdo, kdo tady něco chce SKUTEČNĚ řešit (a taky to dělá) - to asi nepopřete.. A Vám - při této obrovské klientele + při několikatisícové letákové reklamě - teda připadá normální, že za této situace by se nám nikdo neozval? Ano, NIKDO (slovy NULA).. A pokud se někdo (při založení webu a mailu) ozval a chtěl se s námi setkat a spolupracovat, tak pak se už neozval - na maily nereagoval.. Divné, že?.. A ta naše stránka (a její myšlenky) zase tak "blbá" není, takže tento Váš "argument" asi neobstojí..
A teď tedy přišel jistý důkaz : některým lidem, s kterými jsme se setkali a dali nám maily (kromě adresy na pet.archu) , jsme psali, oni neodepsali - a my jsme návštěvou u nich zjistili, že ty maily nedostali.. - naopak v několika případech nám sami psali a náš mail = NULA.. Takže PROBLÉM tady je, né že ne, a my jsme se sem obrátili s 3 dotazy jak sh.uv. - je schopen je někdo zodpovědět? Díky.

Pro klid duše zkuste mail od Googlu, tam "vyšší místa" nedosáhnou ;-)
Dosáhnou kamkoliv - je to jejich internet, jejich "demokracie", kterou si musí pečlivě střežit.. Mail od Googlu bude taky muset být na stránce, a taky se budeme muset do něho nějak přihlašovat.....


A ještě bych snad dodal, že tady nejde jen o mail. Na stránce a na letácích nabízíme PRÁVNÍ PORADNU ZDARMA (což je myslím dnes při drahotě právníků docela žádaná služba..) + máme pro tento účel uveden i telefon (s celkem hezkým číslem) - tento telefon však na daná témata (webu + práva) ANI JEDNOU NECINKL.. Taky docela divné....
Trejpa
Profil
Peťan1:
Jsme v knihovně FF a jsou tady nové moderní (zabezpečené) stroje.
Když už jsme u ledu, tak bych ti rád připomněl směrnici rektora o správě a využívání počítačové sítě, která mimo jiné zakazuje využívat počítačových prostředků k politické a náboženské agitaci. Zda právě sedíš u počítače, jehož označení končí na číslici 20, se tě raději ptát nebudu.
Peťan1
Profil
Trejpa

Když už jsme u ledu,
Co znamená být u ledu? Snad to necenzúrujete?

tak bych ti rád připomněl směrnici rektora
A ty jsi jeho syn? Nebo snad na jpw se řeší "směrnice"?

která mimo jiné zakazuje využívat počítačových prostředků k politické a náboženské agitaci
Jenže my žádnou politickou agitaci nečiníme - jsme neziskové Občanské a(nti)politické sdružení a pomáháme lidem v nouzi (viz i právní poradna zdarma)..

Zda právě sedíš u počítače, jehož označení končí na číslici 20, se tě raději ptát nebudu.
Nerozumím, "číslici 20" netuším - jsi nějak napojen on-line na kompl, kde právě sedím? Nebo na celou síť? - komplů a uživatelů (kteří většinou surfují po Fejsu) je tady cca stovka..
Chamurappi
Profil
Reaguji na Peťana1:
To jsem zdůvodnil
Velká písmena jsou všeobecně považována za křik. Když na nás křičíš, tak je celkem jedno, jak to zdůvodňuješ, nečteme to…
Možná ti to připadá nefér, možná v tom uvidíš další součást spiknutí, ale v tomto případě opravdu forma výrazně diskredituje sdělení. Velkými písmeny nepiš (pokud možno) nikdy. Za oznamovací větou se dělá jedna tečka. Nemačkej Enter uprostřed vět (text se zalamuje sám podle dostupné šířky).

„Zatím přesouvám k ledu.“
Co to znamená?
Že budou nedostatky buď napraveny, nebo bude vlákno celé smazáno. Zatím je skryté, neukazuje se na úvodní straně.

tedy kdybyste uměl číst..“ … „nereálná slátanina je Váš komentář
Tímto druhem odpovědi se misky vah naklání spíš ke smazání. Když už si někdo tvůj křik přečte, tak ho začneš osočovat…

Existuje něco, kam si to okopčit, kde se písmo bude zobrazovat v kurzívě (příp.i tučně)?
Co ti brání uložit si stránku jako HTML přímo z prohlížeče a pak si ji kdekoliv prohlížečem zase prohlížet?
Jinak v prostředích, která nepodporují formátování, se k odlišení citací běžně používá odsazení většítkem (případně více většítky).

Dosáhnou kamkoliv - je to jejich internet, jejich "demokracie", kterou si musí pečlivě střežit.. Mail od Googlu bude taky muset být na stránce, a taky se budeme muset do něho nějak přihlašovat.....
Myslím, že si moc svých oponentů příliš idealizuješ a že přeceňuješ svůj význam. Kdybys pro ně byl hrozba, bylo by jednodušší tě zastřelit, než nabourat Seznam i GMail.
Peťan1
Profil
Chamurappi:
Velká písmena jsou všeobecně považována za křik. Když na nás křičíš,
Já tady ale nekřičím - racionálně jsem zdůvodnil, proč jsem CL použil.. A to nejen pro Vás, ale případně každý, kdo by to četl, tak by pochopil, že nekřičím..

Možná ti to připadá nefér, možná v tom uvidíš další součást spiknutí,
Ne, paranoik nejsem a dovedu věci objektivně posoudit - nejsem arogantní a jsem pro klidné vydebatování každého problému.

Velkými písmeny nepiš (pokud možno) nikdy
Ale na těch hovorechsesoudci to jinak nejde. Ale ani tam na ty soudce není řváno (nestěžují si..) - i když by si to leckteří zasloužili.. ;-)

Za oznamovací větou se dělá jedna tečka
Za běžnou oznamovací možná (určitě) ano. Ale jsou věty, které mají hlubší podtext - vhodný k zamyšlení.. Český sloh a pravopis tyto věty zakončené dvěma či více tečkami připouští a nezakazuje.

Nemačkej Enter uprostřed vět (text se zalamuje sám podle dostupné šířky).
Ok. ( to je zvyk ze psaní mailové zprávy, která když se nezalomí, tak je dlouhořádková a nepříliš přehledná..)

Že budou nedostatky buď napraveny, nebo bude vlákno celé smazáno. Zatím je skryté, neukazuje se na úvodní straně.
Jak se to má "napravit"? Vašich instrukcí se již držím.. Nicméně není třeba, aby se to ukazovalo (je mi jedno, zda-li to čte někdo další) - dobré by však bylo, abychom ten PROBLÉM nějak zdárně vydebatovali (byť interně) - prostě jen se držet konkrétně těch tří konkrétních dotazů - zatím zodpovězeny nebyly..

Tímto druhem odpovědi se misky vah naklání spíš ke smazání. Když už si někdo tvůj křik přečte, tak ho začneš osočovat…
No nezlob se, ale když to někdo (kdo zřejmě a zjevně to "viděl z rychlíku" a nemá páru, o co tam skutečně jde) takhle primitivně urazí, tak jsem mu odpověděl pravdivě - ne "osočivě". A pokud si (ten "někdo") za svým názorem stojí, tak ať to doloží KONKRÉTNĚ - slušně jsem ho k tomu vyzval..

Co ti brání uložit si stránku jako HTML přímo z prohlížeče a pak si ji kdekoliv prohlížečem zase prohlížet?
No mně nic, ale pokud to chci dát přečíst někomu, kdo není na netu, tak mu ten text holt musím přinést ve flešce..

Jinak v prostředích, která nepodporují formátování, se k odlišení citací běžně používá odsazení většítkem (případně více většítky).
Netuším, co je většítko..

Myslím, že si moc svých oponentů příliš idealizuješ a že přeceňuješ svůj význam.
Takže ten světovej rekord o justičních lžích ještě není dostatečnej?.. To nazvání věcí prav(div)ým jménem + precizní řešení dtto?.. ;-) Za normálních (neembargovaných) okolností bychom museli mít preference 70% (a již dostatek peněz na profesionální web a reklamu) - avšak mail + telefon = NULA - divné, že?.... A ty maily nechodí PROKAZATELNĚ - jsou na to důkazy a o tom by mělo být toto fórum (byť interní)..

Kdybys pro ně byl hrozba, bylo by jednodušší tě zastřelit, než nabourat Seznam i GMail.
Jenže oni dobře vědí, kdo já jsem - proto si nějaký násilí nedovolí - tady už hrají roli určité nadsvětské věci, pokud o tom něco víš.. Nakonec oni taky dobře vědí, že já bych nějaký profesionální zastřelení jen uvítal (čímž se ten "druhý poločas" našeho boje bude již odehrávat na jiné "půdě"..) - mě tady nic nedrží - jen boj se ZLEM - ale to bys o mým životě resp.o jinodimenzních aspektech musel vědět něco víc.. No, takže co kdybychom od toho tajemného (leckomu nevysvětlitelného) nadpřirozena přešli k logickým světským problémům? Pojďme se bavit o těch 3 dotazech.. Dík.
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na Peťana1:
Netuším, co je většítko
Možná opak menšítka. :-)

už kapitálky nepoužívám
Ty jsi ani nepoužíval, psal jsi verzálkami.

> „tazatel, který neovládá zásady citování a typografie“
„To jsem ale nahoře zdůvodnil...“
To, že verzálky (nelogicky) zdůvodníš, neznamená, že zásady citování a typografie ovládáš.

„...tedy kdybyste uměl číst.“
Já docela číst umím...

<OT>...ovšem moje ochota luštit nevydařené pokusy o písemný projev má jisté hranice. Nic ve zlém, ale tvůj „boj“proti korupci působí tak zoufale amatérským dojmem, až se vnucuje otázka, zda je vůbec autentický a jestli skutečným cílem není naopak zdiskreditovat právě ten boj proti korupci.</OT>
Peťan1
Profil
Petr ZZZ:
Možná opak menšítka. :-)
Hezky řečeno - ale zase mi to nic neříká.. :-( Nicméně na ty probrané (a mnou již přizpůsobené) technikálie už reagovat nemíním - co takhle jít k meritu věci? ;-)

<OT>...ovšem moje ochota luštit nevydařené pokusy o písemný projev má jisté hranice.
A teď míníš co - můj "písemný projev" zde nebo můj (náš) písemný projev na stránkách?

Nic ve zlém, ale tvůj ‚boj‘proti korupci působí tak zoufale amatérským dojmem
A copak způsobuje "amatérský dojem"? - vizuálnost stránky určitě - ale text asi ani moc ne.. Nebo taky? A s kterým text "máš zoufalý problém" nejvíc?.. Ale předtím by sis ten "amatérský text" měl přečíst trochu řádněj, páč tam nejde rozhodně pouze o "korupci", víš.. - trochu tě to usvědčuje z "podjatosti".. No asi seš zvyklej na ty politický kecy o ničem, ale jednoduše (propracovaně) sdělené řešení je účinější..

zda je vůbec autentický
ano, psal nám to Nečas s Peakovou.. ;-)

jestli skutečným cílem není naopak zdiskreditovat právě ten boj proti korupci
Ano, přiznávám se - má to korupci prohloubit.. ;-) :-( Apropos, ty tady nějaký boj s korupcí vidíš?.. ;-) My, kteří vidíme, slyšíme a máme mozek, nikoliv.. :-(
Chamurappi
Profil
Reaguji na Peťana1:
ale případně každý, kdo by to četl, tak by pochopil, že nekřičím..
Ale jako KŘIK TO VYPADÁ, s tím žádné vysvětlení nic nezmůže.

Ale na těch hovorechsesoudci to jinak nejde.
Proč? Špatně se to čte. I lidem, kteří nevědí, že se velkými písmeny křičí.

Český sloh a pravopis tyto věty zakončené dvěma či více tečkami připouští a nezakazuje.
Český pravopis zná tečku a výpustku (trojtečku). Dvě tečky po sobě žádný význam nemají.

to je zvyk ze psaní mailové zprávy, která když se nezalomí, tak je dlouhořádková
I tam je to špatný zvyk. Nikdy nevíš, jak je široké pole, ve kterém adresát mail prohlíží. Když uvidím třeba v telefonu 40 znaků na řádek a ty za každým 45. znakem odentruješ, bude to vypadat blbě, na každém druhém řádku budu mít jedno slovo…

když to někdo (kdo zřejmě a zjevně to "viděl z rychlíku" a nemá páru, o co tam skutečně jde) takhle primitivně urazí, tak jsem mu odpověděl pravdivě
V čem udělal chybu? Že to nestudoval detailně? To není jeho problém. Za špatný první dojem si můžeš sám. Na tvůj web jsem se podíval teprve teď … a ani na mě neudělal dobrý dojem. Upřímně řečeno jsem si i začal říkat, že asi ztrácím čas s nějakým podivínem.
Chceš-li si vyslechnout profesionální kritiku stránky, můžeš požádat o hodnocení v kategorii Názor na stránku.

pokud si (ten "někdo") za svým názorem stojí, tak ať to doloží KONKRÉTNĚ - slušně jsem ho k tomu vyzval
Nepotřebuje nic dokládat, je to jeho názor, obrázek si udělal. Je ve tvém zájmu vypadat seriózně, ne? Zbytek světa nemá nepřekonatelné nutkání tě poslouchat a chápat. Jestli chceš změnit něčí názor, musíš se snažit zejména ty. Řečmi o tom, že máš mozek, fakt nikoho nepřesvědčíš.

pokud to chci dát přečíst někomu, kdo není na netu, tak mu ten text holt musím přinést ve flešce
Proč si neuložíš v prohlížeči tuto stránku na flešku? Pak si ji přece můžeš kdekoliv prohlédnout, i bez internetu.

Netuším, co je většítko..
Znak „větší než“. Zobáček doprava.

avšak mail + telefon = NULA - divné, že?
Ani ne. Když začneš vyprávět, že chceš bojovat proti špatnostem, hodně lidí ochotně nastaví uši, ale jakmile zavítají na tvůj web, usoudí, že jsi buď amatér bez šancí cokoliv změnit, nebo schizofrenik — a uši zase odkloní. Tím jde velmi dobře vysvětlit ticho, které ti připadá tak strašně moc podezřelé. Konspirační teorie, že nepřátelé tvůj projekt aktivně sabotují zahazováním e-mailů, by šla též považovat za symptom paranoidní schizofrenie.

čímž se ten "druhý poločas" našeho boje bude již odehrávat na jiné "půdě"
Sorry, jsem materialista. Věř si, čemu chceš, ale rozjímáním o nadpřirozenu jen snižuješ průměrnou úroveň porozumění mezi tebou a tvojí cílovou skupinou.
Peťan1
Profil
Chamurappi:
Ale jako KŘIK TO VYPADÁ, s tím žádné vysvětlení nic nezmůže.
Ok, vypadá.

Proč? Špatně se to čte. I lidem, kteří nevědí, že se velkými písmeny křičí.
Nerozumím - jak "špatně".. Tam je to ryze účelový - jinak kdybych to psal malým, tak bych to musel barvit - a při tom počtu.........

Český pravopis zná tečku a výpustku (trojtečku). Dvě tečky po sobě žádný význam nemají.
A co znamená výpustka - asi ten hlubší podtext - tak já ho asi zas tak hlubokej nemám..

Když uvidím třeba v telefonu 40 znaků na řádek
jenže se nebavíme o telefonu - odentrovanej mail do půlky (2/3) stránky je určo na pohled hezčí a přehlednější

V čem udělal chybu? Že to nestudoval detailně?
já neřikám že udělal chybu, ale když chce něco "recenzovat" půlkou věty, tak si tu věc holt musí trochu přečíst......

Za špatný první dojem si můžeš sám
A v čem tkví ten špatný první dojem? To chci (chceme) slyšet konkrétně..

Na tvůj web jsem se podíval teprve teď
kerej - hovory nebo narod?

a ani na mě neudělal dobrý dojem
jenže to je furt obecná nekonkrétní negace - budu fakt rád, když napíšeš něco víc, když ses teda "se sebezapřením" na to díval. Jinak doufám že nemáš na mysli neprofesionálnost - o to se nepřu - důležitej je ale text a myšlenky.. - a lidi to tak berou..

asi ztrácím čas s nějakým podivínem.
no čeče to nejseš moc daleko od pravdy - člověk kerej se takhle pustí do odboje (hovory) resp. do řešení (narod) asi fakt nemůže být normiš.. :-(

Chceš-li si vyslechnout profesionální kritiku stránky, můžeš požádat o hodnocení v kategorii Názor na stránku.
ale to já vím že tam bych to webově schytal - důležitej je tam (narod) revoluční pravdivej řešící text a snad se tam lidi i trochu zasmějou (těm prasátkům).. A taky to trochu působí samizdatově, což je pro věrohodnost (že to nejsou kecy seshora) důležitý - viz http://narod-tym.blog.cz/ , otázka Testu 14, 15 - pokud seš trochu spravedlivej, tak si ten Test vyplň celej.. Máme tam tolik dobrejch unikátních věcí, že mi připadá, když to takhle stíráte, buď že se to někomu zobrazuje jenom nějak blbě a usekle (ne celý), nebo že jste pravičáci (politici), který každej náznak odboje a spravedlivýho řešení hodně sere.. - na to jsem celkem zvyklej.. Ale já jsem se tady nechtěl pustit do politické debaty - tady se měl řešit reálnej technickej důkazovej PROBLÉM..

Nepotřebuje nic dokládat, je to jeho názor, obrázek si udělal
Jenže to můžu já říct o čemkoliv že je to blbý.. Důležitý je to dokázat konkrétností a fakty - jinak to beru za jeho účelovou věc osobnostního postoje - že leckoho zkrátka tou spravedlností sereme.. (takový holt tento svět je)

Je ve tvém zájmu vypadat seriózně, ne?
to určitě - a co tedy není seriózní?

Zbytek světa nemá nepřekonatelné nutkání tě poslouchat a chápat.
A proč zrovna mě? Já si žádnou vyjímečnost neuzurpuji - pouze jsem nazval věci pravými jmény a napsal NORMÁLNÍ řešení.. A když je 90% lidí nas*anejch, tak ale nějaký řešení chtěj a chtěj aby jim to někdo předložil, ne?....... Takže nechápu o jakým zbytku světa mluvíš - možná o těch 10%.....

Jestli chceš změnit něčí názor, musíš se snažit zejména ty.
Nerozumím - teď mluvíš tady o Vás, o tom "dialogu", nebo o lidech obecně? A jinak upřesni jak a v čem "snažit"...

Řečmi o tom, že máš mozek, fakt nikoho nepřesvědčíš
Tady nejde o mě , ale o těch 90%ech - ti maj mozek a vidí co se tady děje.. Jinaks to vytrhl z kontextu..

Proč si neuložíš v prohlížeči tuto stránku na flešku? Pak si ji přece můžeš kdekoliv prohlédnout, i bez internetu.
Tak daleko mé vědomosti nesahají. Umím to sjet myší nebo uložit odkaz - nic víc nevím..

Znak ‚větší než‘. Zobáček doprava.
aha.. jenže ten zobáček žádnou přehlednost nevyřeší - to by mi asi soudci dali.. Takhle to čtou přehledně a na nepřehlednost (či řvaní) si nestěžují (stěžují si jen na obsah, ale s tím já počítám..)

Pokud jde o ten odstavec "amatéra resp.schízy", tak trochu pravdy mít můžeš, ale normální člověk (kterej je tady celkem dost na dně) určitě nějaký řešení přivítá. A jak už sem řekl, ta stránka není tak "blbá" aby ji leckdo očastoval tvými dedukcemi.. Amatérismus tam cítit je, to nepopírám, ale máme to na stránce hned v úvodu (i na konci - odkaz) vysvětleno.. - jinak viz ten Test.. A se schízou nesouhlasím - není tam nic nenormálního, nereálnýho... A pokud už používáš termínu "symptom paranoidní schizofrenie", tak ale vzhledem k té 90%ní nas*rané klientele a k tisícům hezkých letáčků (přičemž ani ta stránka není zase "odporná" - to jen pro někoho, kdo tu Spravču nemůže ani cítit..) je ta NULA v mailu (+ v telefonu) trochu silný kafe, co? Mch.mluvili jsme s nějakýma lidma, kteří už to četli, a ti řekli, že mailů musíme dostávat denně desítky-stovky.. O nějakých lidech, kteří se, když jsme začínali, ozvali a pak jakoby z planety zmizeli, už řeč byla.. A ty důkazy o embargu jsou, ne že ne - to už jsem sdělil.l.

Sorry, jsem materialista.
To já taky - nejsem žádnej pámbíčkář. Ale vím, že něco je nad námi, že je to mocný a že svými čáry-máry dovede dělat neskutečný věci, o jakých se nám nezdá..

Věř si, čemu chceš, ale rozjímáním o nadpřirozenu jen snižuješ průměrnou úroveň porozumění mezi tebou a tvojí cílovou skupinou.
Tady nejde o víru - ale o logický uvažování a IQ.. (vědět resp.připustit, co se děje resp.dokáže dít..). A zase tě to naprosto usvědčuje, že o stránce (stránkách), o jejím textu, zhola nic nevíš, páč o o nějakým nadpřirozenu resp.Bohu tam NENÍ ani slovo.. A není to má (naše) "cílová skupina", ale lidi, kerý ten normální poctivej spravedlivej stav společnosti velmi rádi přivítají.. - teda narozdíl od jinejch, kerý se ho dost bojí..
Petr ZZZ
Profil
Peťan1:
zase mi to nic neříká
Dovolím si pripomenout, že jsme na diskuzi o webdesignu. Tady se setkávají lidi, kteří weby kódují a programují. Nejsme tu zařízení na současníky, kteří internetové stránky neumí ani použít a neznají jejich nejzákladnější znak – hypertextový odkaz. Slovo menšítka v mém příspěvku č. 20 je odkaz. Lze naň kliknout a dozvědět se více.

„Apropos, ty tady nějaký boj s korupcí vidíš?“
Nad tím bych se asi musel zamyslet hlouběji, nicméně omezím-li se na tohle vlákno, ty ten boj už v příspěvku č. 3 zmiňuješ.

„ano, psal nám to Nečas s Peakovou.. ;-)“
Dotáhnu-li otázku skutečného cíle tvých snah do důkladně paranoidního konce, potom věz, že ani nemusíš vědět o tom, že sloužíš cílům tvých nepřátel. Mohli pověřit někoho nenápadného spolehlivého, aby naočkoval někoho, o kom lze předpokládat, že cílům, za které se bude zasazovat, spíš uškodí než pomůže. (O jedné zaoceánské televizní stanici, začíná na f a končí na x, se tvrdí, že pořádá zdánlivě férové diskuze, ke kterým ale za účelem obhajoby „žádoucích“ pozic zve schopné řečníky a k obhajobě „nežádoucích“ pozic někoho, o kom ví, že nedá dohromady kloudnou větu. Zdánlivě vyrovnaná a férová diskuze je tak už od samého začátku nevyrovnaná a neférová.)

Ostatní zodpověděli ostaní, nemám co dodat.
jenikkozak
Profil
Souhlasím se smazáním vlákna.
Chamurappi
Profil
Peťan1:
Tam je to ryze účelový - jinak kdybych to psal malým, tak bych to musel barvit
Nerozumím. Asi už ani nechci rozumět.

Tak daleko mé vědomosti nesahají. Umím to sjet myší nebo uložit odkaz - nic víc nevím..
Tak si projdi menu prohlížeče, někde v něm najdeš „Uložit jako…“. Zvládne to kdejaký začátečník, na to nejsou potřeba žádné vědomosti. V tom texťáku či Wordpadu musíš dokument také nějak uložit, ne?

A v čem tkví ten špatný první dojem? To chci (chceme) slyšet konkrétně
Ale já ti to sem nechci rozepisovat, když odborné zhodnocení stránky nechceš.
Na první pohled vypadá stránka www.hovorysesoudci.cz jako rozsypaná (úplně ve všech prohlížečích). Text psaný s capslockem, animovaní smajlíci… všechno je dlouhé a nepřehledné.

důležitej je ale text a myšlenky.. - a lidi to tak berou..
Ten odpuzuje také. Moc jsem z něj nevyčetl, k čemu vlastně ty stránky jsou. Zatím jsem pochopil jen, že jsi naštvaný víceméně na všechno, což je dost slabé a nezajímavé sdělení.
Na odkázaném blogu píšeš, že „o sveřepém (pouze antibolševickém) bláznovi-agentovi CIA (P.Cibulkovi) snad ani nemá cenu se zmiňovat“ — Cibulkův web vypadá podobně šíleně a nepřesvědčivě, jako tvá tvorba. Včetně nádechu paranoidního (všichni jsou agenti KGB) a nadpřirozeného (agenti se rozpoznávají siderickým kyvadlem).

člověk kerej se takhle pustí do odboje (hovory) resp. do řešení (narod) asi fakt nemůže být normiš
V čem ten odboj konkrétně spočívá? V KŘIKu, smajlících a nadávání na stav věcí? Je to slabota. Žádný zlý politik nemá důvod se tě bát. Nenamlouvej si, že 90 % lidí pochopí, o čem a proč píšeš… drtivá většina lidí nechápavě uteče po přečtení tří vět. Chtěl jsi od nás odhadnout ohlas, teď si musíš vymyslet nějaké zdůvodnění, proč je můj odhad určitě špatný :-)

A ty důkazy o embargu jsou, ne že ne - to už jsem sdělil.l.
Je také možné, že tvé maily zahazuje antispam, protože svým formátováním připomínají spam…
To, že tě někdo úmyslně blokuje z politických důvodů, je extrémně nepravděpodobné. Ale nemůžeme to samozřejmě nikdy stoprocentně vyloučit … takže paráda, tvůj blud může žít dál :-)

mluvili jsme s nějakýma lidma, kteří už to četli, a ti řekli, že mailů musíme dostávat denně desítky-stovky
Buď ti lidé přecenili tvůj význam, nebo ve skutečnosti neexistují.
LudekBrno
Profil
Peťan1:
A v čem tkví ten špatný první dojem? To chci (chceme) slyšet konkrétně

Já v tom prostě vidím jasnou paranoiu, kterou jsem viděl dokonce už jen z tvého úvodního příspěvku zde. Znovu opakuji, že odkaz obsahovaných webů prostě ani v nejmenším nemůže "vyšší místa" zajímat či znepokojovat. Kritiků režimu a mocných na mnohem profesionálnější úrovni je hodně, někteří jsou opravdu drsní a nepářou se s tím, ale nikdo jim maily neblokuje. A když už to přeženou, tak je na ně maximálně podáno trestní oznámení či žaloba pro pomluvu. Jinak ty weby skutečně vypadají naprosto amatérsky a to po stránce vzhledové i obsahové. Stručně řečeno, když na web nakoukne nový nezaujatý návštěvník, tak chtě nechtě musí nabýt dojmu, že stránku netvoří duševně zdravá osoba. Takže na obsahu v podstatě ani moc nezáleží, protože tak dlouho, aby si ho prostudoval do hloubky, na webu nikdo nevydrží. Pokud hodláš něco takového vážně provozovat více, než jen pro uzavřenou skupinku přátel, tak je naprosto zásadní první dojem. A ten je prostě otřesný. I kdybych zcela nutně potřeboval bezplatnou právní pomoc, tak by mě ani omylem nenapadlo o ni požádat na takovém webu. To je nepochybně jediná pravá příčina, proč telefony a maily mlčí... Udělat hezký a na první dojem neodstrašující web není takový problém ani zdarma.

Ještě technická poznámka, která vyvrátí tvoje podezření o blokování komunikace. Až zase budeš přemýšlet, jak vás asi ta vyšší místa komplikovaně blokují odchytáváním mailů a kdoví čeho, tak věz, že pokud už by se skutečně někdo z vyšších míst hodlal vaší skupinkou zabývat a nutně ji chtěl umlčet, tak by prostě a jednoduše nechal vypnout vaše weby a měl by to technicky i administrativně nesrovnatelně jednodušší a samozřejmě i účinnější, protože by nemusel řešit, jaké maily zrovna používáte. Nikdo by o vás nevěděl a bylo by to :-)

Vážně, moc si fandíš, ten web nikoho neohrožuje a není důvod, proč by se měla "vyšší místa" kvůli němu znepokojovat a cokoliv podnikat.

P.S. koho vlastně myslíš těmi "vyššími místy"? Marně přemýšlím, kdo by se tomu jen nezasmál :-)
Peťan1
Profil
Petr ZZZ:
Dovolím si pripomenout, že jsme na diskuzi o webdesignu. Tady se setkávají lidi, kteří weby kódují a programují. Nejsme tu zařízení na současníky, kteří internetové stránky neumí ani použít a neznají jejich nejzákladnější znak – hypertextový odkaz. Slovo menšítka v mém příspěvku č. 20 je odkaz. Lze naň kliknout a dozvědět se více.
A já si dovolím připomenout, že zde byly původní 3 dotazy - kams to absurdně posunul ty je tvůj problém.. A nikoho neurážej, že neumí stránky použít.. Prostě jsem ten název "menšítko" neslyšel - líp bych porozuměl (a určo nejen já) kdybys napsal ostrá závorka..

Nad tím bych se asi musel zamyslet hlouběji, nicméně omezím-li se na tohle vlákno, ty ten boj už v příspěvku č. 3 zmiňuješ.
tak se prosím tě zamysli - a ať mi tady někdo (někde nahoře) neradí, že tady někdo (např. Janeček) proti té korupci bojuje resp.bojovat chce..

Dotáhnu-li otázku skutečného cíle tvých snah ........................ nevyrovnaná a neférová.
Nějak - bez urážky - nechápu, cos tínhle chtěl říct..

Ostatní zodpověděli ostaní, nemám co dodat.
Je zajímavý, že sis "nic jiného" (relevantnějšího) nevybral... - to nezodpověděli ani ti "ostatní"..

jenikkozak:
Souhlasím se smazáním vlákna.
A důvod? Že by cenzúra, když je někdo v koncích?..


Chamurappi:
Nerozumím. Asi už ani nechci rozumět.
To je tvůj problém..

Tak si projdi menu prohlížeče, někde v něm najdeš ‚Uložit jako…‘. Zvládne to kdejaký začátečník, na to nejsou potřeba žádné vědomosti. V tom texťáku či Wordpadu musíš dokument také nějak uložit, ne?
To je asi o voze a o koze. Prostě jestli znáš způsob jak a kam uložit text v kurzívě, aby se dal vzít do flešky (a tam v té kurzívě zůstal), tak nemluv v hádankách a řekni to.. Nebo to neříkej, ale ani neurážej někoho, kdo zrovna není iťák (ale zná zase jiný věci..)

Ale já ti to sem nechci rozepisovat, když odborné zhodnocení stránky nechceš.
Co je to odborné? Jinak nejsem proti jakémukoliv zhodnocení, které nebude absurdně urážet..





Na první pohled vypadá stránka www.hovorysesoudci.cz jako rozsypaná (úplně ve všech prohlížečích).
Jak rozsypaná? To je tedy závažné sdělení a chci o tom nějaký důkaz. Tady i jinde je ta stránka v pořádku. Připouštím, že je možný, že se to mimo moje teritorium "sype", protože to bude "někdo" jen rád, aby to nebylo v pořádku.. Můžeš to ofotit a poslat důkaz nějaké "rozsypanosti"?. Dík. (Jsem natolik soudnej, že bych nic "rozsypanýho" do éteru nepustil..)

Text psaný s capslockem, animovaní smajlíci… všechno je dlouhé a nepřehledné.
dtto - netuším co máš na mysli..


„důležitej je ale text a myšlenky.. - a lidi to tak berou..“
Ten odpuzuje také. Moc jsem z něj nevyčetl, k čemu vlastně ty stránky jsou.
a to myslíš vážně? Tak na to ti můžu říct jen jestli umíš česky nebo na jaké stránce jsi vůbec byl.. Slušní lidi to chválí - ti neslušní (zvláštěpak pravičáci) to samozřejmě setřou, ale s tímhle názorem jsem se setkal poprvé..

Zatím jsem pochopil jen, že jsi naštvaný víceméně na všechno
no jestli to nebude to pravé nazvání současnýho stavu : že ten bordel tady je fundamentální..

což je dost slabé a nezajímavé sdělení.
jak pro koho.. Hele tebe asi serou všechny Iniciativy, že? Avšak narozdíl od nich my jenom nekritizujeme nenadáváme, ale ŘEŠÍME..

Na odkázaném blogu píšeš, že ‚o sveřepém (pouze antibolševickém) bláznovi-agentovi CIA (P.Cibulkovi) snad ani nemá cenu se zmiňovat‘ — Cibulkův web vypadá podobně šíleně a nepřesvědčivě, jako tvá tvorba.
No urážej si jak chceš - beru to jako zapšklý kecy někoho, kterej se spravedlivé změny hodně bojí.. Jenom obecně kecáš, urážíš, ale NIC KONKRÉTNÍHO (o "šílené tvorbě") JSI NEDOLOŽIL...

Včetně nádechu paranoidního (všichni jsou agenti KGB) a nadpřirozeného (agenti se rozpoznávají siderickým kyvadlem).
A že sis vybral z toho celýho ZNAČNĚ POUČNÝHO textu jako téma Cibulku.. To o něčem svědčí... Srovnávat nás s Cibulkou je diletantství a hulvátství zralý na žalobu.. ;-) :-(

„člověk kerej se takhle pustí do odboje (hovory) resp. do řešení (narod) asi fakt nemůže být normiš“
V čem ten odboj konkrétně spočívá? V KŘIKu, smajlících a nadávání na stav věcí?
no ony jsou tam i nějaké (četné textové) složky, víš.. Ty se ti v té "rozsypanosti" nepodařilo otevřít?..

Je to slabota.
No slabota je prozatím to co tady předvádíš..

Žádný zlý politik nemá důvod se tě bát.
no protože mě účinně cenzúrují (nějak elektronicky - o tom jsou ty 3 dotazy, víš..), tak se mě nebojí, páč oni ví, že se o tom nikdo nedozví (nebo jen malá sorta).. Ale taky se dá říct, že to embargo, ta cenzúra, je právě proto, že se bojí resp. že ty zveřejněná fakta je už dostatečně serou...

Nenamlouvej si, že 90 % lidí pochopí, o čem a proč píšeš…
neřikám 90% - tolik lidí pořádně číst resp.chápat ani neumí - a to (kupodivu) i včetně některých webáků či IŤáků.. ;-)

drtivá většina lidí nechápavě uteče po přečtení tří vět.
a tys s tou drtivou většinou mluvil, nebo seš jasnovidný prognostik? Apropos, které ty 3 věty máš na mysli?..

Chtěl jsi od nás odhadnout ohlas, teď si musíš vymyslet nějaké zdůvodnění, proč je můj odhad určitě špatný :-)
Ano, beru to jako váš názor (mch.co je to "nás" - kolik je u vás takovejch - nebo všichni?). Potíž je v tom, že tady melete naprosté urážlivé nesmysly jen tak "opatrně obecně" - nic KONKRÉTNÍHO nikdo od "vás" nesdělil - takže tímto je ten "váš ohlas" poněkud degradován..

Je také možné, že tvé maily zahazuje antispam, protože svým formátováním připomínají spam…
jakým formátováním - myslíš pomlčku v mailu? Takovývchto mail.schránek je hafo a problémy nemají.. Teď jde jen o to, jestli to "spamové připomenutí" někdo přímo neiniciuje - a o tom je otevření tohoto tématu - proto jsem sem napsal (se toho dopátrat) - ale vím že v takovéhle nenávistné atmosféře to už nepůjde..

To, že tě někdo úmyslně blokuje z politických důvodů, je extrémně nepravděpodobné.
¨no asi o situaci (že i jiné "Iniciativy" jsou sledovány příp.blokovány - ale ne tak "extrémně") vůbec nic nevíš, nebo naopak toho naopak víš "extrémně" moc...;-) :-(


Ale nemůžeme to samozřejmě nikdy stoprocentně vyloučit … takže paráda, tvůj blud může žít dál :-)
a tyhle tvý urážlivý absurdní nesmysly taky.. :-))

Buď ti lidé přecenili tvůj význam, nebo ve skutečnosti neexistují.
anebo ty neumíš číst a chápat, co je tam vlastně napsáno... Jak už jsem řekl - nic konkrétního (co je blbé, absurdní, nemožné..) jsi nesdělil.. Apropos ani ta obrázková politická prasátka se nám nepovedla? (Lidi přece maj rádi recesi - navíc proti nenáviděným politikům, že?..) Nebo jsi to na té "rozsypané" stránce (taky) nenašel?...

LudekBrno:
Já v tom prostě vidím jasnou paranoiu, kterou jsem viděl dokonce už jen z tvého úvodního příspěvku zde.
takže nula v mailu, v telefonu, je lež - paranoia? Důkazy, že lidem maily nechodí, taky??..

Znovu opakuji, že odkaz obsahovaných webů prostě ani v nejmenším nemůže "vyšší místa" zajímat či znepokojovat.
K tomu už jsem svý napsal (zkrátka vůbec nevíš, co (obsahově) na těch stránkách je..) - pokud vědomě nelžeš, tak jsi jen naprostý diletant toho, co se tady děje..

Kritiků režimu a mocných na mnohem profesionálnější úrovni je hodně, někteří jsou opravdu drsní a nepářou se s tím, ale nikdo jim maily neblokuje.
jenže my jenom nekritizujeme, ale začali jsme reálně pádně řešit - v tom je ten rozdíl těch pouze demonstrantů resp.petitérů a nás, víš.. A pokud jde o hovorysesoudci, tak najdi nějakou podobnou stránku někoho, kdo tady nashromáždil světový rekord o "Justici ČR" a kdo ji takhle položil na lopatky.. Když se ti to povede, budu ti do smrti posílat rentu..

A když už to přeženou, tak je na ně maximálně podáno trestní oznámení či žaloba pro pomluvu.
teď nevím o čem mluvíš.. - teda jestli vůbec víš o čem chceš mluvit..

Jinak ty weby skutečně vypadají naprosto amatérsky a to po stránce vzhledové
to lze připustit

i obsahové.
to již ne - dolož, co tě tam se*e..

Stručně řečeno, když na web nakoukne nový nezaujatý návštěvník, tak chtě nechtě musí nabýt dojmu, že stránku netvoří duševně zdravá osoba.
tak buď zase vědomě lžeš (protože my máme zprávy jiný) nebo seš ovlivněn svým pohledem webáka-profíka - ale i pro tyto fajnšmekry (pro který to celé ani míněno není) je tamjisté omluvné upozornění.. A inteligentní spravedlivej člověk naopak chápe, že pravdu a opravdový řešení tady nikdy neuvidíš na honosným podkladu - slyšel jsi něco o revolučních účincích samizdatu?.. Jinak doporučuju udělat si test - už jsem to tady někomu psal - http://narod-tym.blog.cz/ (otázka 14, 15).. Ale spíš mám(e) dojem my, že tady je někdo duševně (antispravedlivě) "nakřáplej"..


Takže na obsahu v podstatě ani moc nezáleží, protože tak dlouho, aby si ho prostudoval do hloubky, na webu nikdo nevydrží.
teď připouštíš, že je tam co "studovat" - co se třeba jinde vůbec nedočteš.. - trochu si tedy odporuješ.. ;-)

Pokud hodláš něco takového vážně provozovat více, než jen pro uzavřenou skupinku přátel, tak je naprosto zásadní první dojem.
teď objektivně vzato máš zčásti pravdu - ale jsou lidi, který zásadně nedají jen na první dojem.. (je to jako u lidí u seznámení - někdo dá jen na zevnějšek a někoho (toho rozumnějšího) zajímá i to co je uvnitř..)


A ten je prostě otřesný.
toto ale neberu : ŘEKNI KONKRÉTNĚ V ČEM..


„[i]I kdybych zcela nutně potřeboval bezplatnou právní pomoc, tak by mě ani omylem nenapadlo o ni požáda


Nějak se to useklo - doplňuji :

I kdybych zcela nutně potřeboval bezplatnou právní pomoc, tak by mě ani omylem nenapadlo o ni požádat na takovém webu.
tebe určitě ne, ale jsou lidi, kteří jsou na dně (a je jich tady v tom podvodu hafo) a kteří využijí jakoukoliv možnost.. - zvlášť když neberou 50ku měsíčně..

To je nepochybně jediná pravá příčina, proč telefony a maily mlčí...
a že jsi "nepochybný", tak to opravdu zaráží.. - jsi Bůh?..;-) Ale stále jsi (nejen ty) neodpověděl, co je na té stránce tak odporného, ohavného.. Já můžu jenm připustit, že někde jinde to může "Kubice ad." schválně "rozsypávat", ale nám se zobrazuje stránka (stránky) sice možná nestandardní, ale hezká barevná uspořádaná, textově a myšlenkově unikátní, (snad) bez pravopisnejch chyb, poctivá a spravedlivá - nearogantní vstřícná a nápomocná...., u které je ta návštěvní NULA ZCELA JASNĚ NEPŘÍPADNÁ.. Dalo by se shrnout, že každej skutečněj blbec tady vždycky má nějakou cílovou skupinu - takže tady ta NULA je dost divná, že?.. Nebo tady NĚKÝM chtěná a technicky "zaopatřená"..

Udělat hezký a na první dojem neodstrašující web není takový problém ani zdarma.
tak řekni co teda "odstrašuje"? (Podotýkám, že velké písmo - pádné nadpisy, určité teze - jsou v tomto revolučním tématu ku prospěchu věci). Ale jinak tedy poraď, odtajni, co tě "straší"(nejvíc).. Možná to poctivý spravedlivý řešení, co?.. ;-)

Ještě technická poznámka, která vyvrátí tvoje podezření o blokování komunikace. Až zase budeš přemýšlet, jak vás asi ta vyšší místa komplikovaně blokují odchytáváním mailů a kdoví čeho, tak věz, že pokud už by se skutečně někdo z vyšších míst hodlal vaší skupinkou zabývat a nutně ji chtěl umlčet, tak by prostě a jednoduše nechal vypnout vaše weby a měl by to technicky i administrativně nesrovnatelně jednodušší a samozřejmě i účinnější, protože by nemusel řešit, jaké maily zrovna používáte. Nikdo by o vás nevěděl a bylo by to :-)
jenže teď ses jasně ukázal, jakej v tom máš zmatek a že o situaci zhola nic nevíš, páč toto kdyby udělali, tak by popřeli demokracii (teda tu "svou").. Zavírat za názory, bránit názorům - no to néé, to tady bylo za komančů - oni tihle "demokrati" mají přece jiný svý účinný metody jak někomu nedovolit, aby se rozjel.. - o tom jako zkušenej iťák určo něco víš (když tady komentujěš - recenzuješ) - taky určitě znáš vojenský pořekadlo "Bez spojení není velení", že?.....

Vážně, moc si fandíš, ten web nikoho neohrožuje a není důvod, proč by se měla "vyšší místa" kvůli němu znepokojovat a cokoliv podnikat.
a ty si zase vážně moc fandíš že tyhle kydy ti někdo sežere...

P.S. koho vlastně myslíš těmi "vyššími místy"? Marně přemýšlím, kdo by se tomu jen nezasmál :-)
hádej..;-) No možná to začíná už u nějakých iťáků a končí to "o něco výš" než u Obamy.. :-) :-( A jen aby až ta Spravedlnost (určitě jednou) přijde někoho ten smích pak nepřešel... ;-)
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na Peťana1:
„nic konkrétního (co je blbé, absurdní, nemožné...) jsi nesdělil.“ (...) „tak řekni co teda "odstrašuje"?“

Chamurappi už ti psal, že na to si musíš založit vlákno v sekci Názor na stránku, jenže to ty nechceš. V tomhle vlákně se ptáš na sabotáž komunikace. To do Názorů na stránku nepatří. Všechno, co se zde v tomto směru zmiňuje, je v tomhle vláknu jaksi navíc.

Význam slov jako capslock, většítko nebo menšítko si laskavě najdi pomocí vyhledávače (např. Seznam, Bing nebo Google), na to nepotřebuješ odbornou diskuzi o webdesignu (existenci vyhledávače jsem ti už nevtíravou formou zkoušel připomenout, žel to nezabralo).

Dovolím si upozornit, že tvůj poslední příspěvek vnímám jako porušení závazného pravidla č. 4.
Chamurappi
Profil
Fascinující.

Reaguji na Peťana1:
Co je to odborné? Jinak nejsem proti jakémukoliv zhodnocení, které nebude absurdně urážet..
Sestavené odborníkem, někým, kdo má s tvorbou stránek dobré zkušenosti. Ty se urážíš při jakékoliv formě nesouhlasu s čímkoliv, takže žádné zlepšení asi není možné.

jestli znáš způsob jak a kam uložit text v kurzívě, aby se dal vzít do flešky (a tam v té kurzívě zůstal), tak nemluv v hádankách a řekni to
To nebyla hádanka, to byl přesný návod. Máš Firefox 22, zmáčkni tlačítko Firefox (které máš vlevo nahoře), objeví se menu, tam vybereš „uložit stránku jako“.

Můžeš to ofotit a poslat důkaz nějaké "rozsypanosti"?
Vidím to takhle:

Hlavička stránky není nahoře, nad ní je nějaký KŘIK, pod nímž je vidět podbarvení svislého menu, položky vodorovného menu se nevejdou do svých vymezených míst a přetékají ven a při najetí myší se zesvětlují, takže jsou nečitelné. Texty v hlavičce jsou nahuštěné na sebe, takže se špatně čtou. Ostatní texty jsou psané s CAPS LOCKem a některé mají i nízký kontrast (oranžová na světle žluté), takže se také špatně čtou…

Předpokládám, že ty vidíš svůj web úplně stejně, ale popsané nedostatky si buď neuvědomuješ (a poděkuješ mi za výpomoc), nebo nepřipouštíš (a vynadáš mi, že slušným lidem se to takhle rozsypané líbí).

tebe asi serou všechny Iniciativy, že? Avšak narozdíl od nich my jenom nekritizujeme nenadáváme, ale ŘEŠÍME
Jak se konkrétně projevuje, že něco řešíš? Dosáhl jsi nějakého objektivně měřitelného úspěchu? Nějakých rozsudků? Pokud ano, měl by ses tím pochlubit na úvodní stránce. Z textů typu „z toho řádně vyřízeno : 0 resp. 0“ jsem skutečně nevyčetl žádné řešení. Já se opravdu snažím tě pochopit, tak mi místo lamentování, že neumíme číst, prosím vysvětli, co přesně mám číst. Shrň do dvou stručných vět (bez výpadů vůči čtenáři a bez manipulativních formulací), o čem tvůj web je a proč by ho člověk měl studovat. Ten špatně čitelný nadpis „stránka o tristním stavu "justice" a o možnostech spravedlivého právního odboje“ neodpovídá obsahu úvodní stránky (což by měl, pokud chce oslovit čtenáře). Člověk by podle toho nadpisu očekával nějakou poradnu, kde najde odpovědi na časté otázky atd., místo toho je tam jakýsi archiv zdlouhavých nezáživných spisů.

Zdůrazňuji, že nehodnotím (anti)politický význam tvého díla, ale provedení a přesvědčivost.

jakým formátováním - myslíš pomlčku v mailu?
Ne. Jestli texty tvých mailů vypadají jako tvůj web (tedy CAPS LOCK, smajlíci, křiklavé barvičky), tak je může antispamový filtr vyhodnotit jako nevyžádanou reklamu.

Nějak se to useklo
Piš stručnější příspěvky. Invektivy před odesláním smaž.
Jednoduššími a kratšími zprávami také zvýšíš šanci na vzájemné porozumění.
« 1 2 3 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0